stipendija


Arnoldas
Ar jusu mokykloje yra stipendiju studentams ar gauna tik tie, kurie stoja per LAMA?
Aciu

Sveiki, Arnoldai,

Mūsų mokykloje studentas gali gauti stipendija iš valstybės, stodamas per LAMA BPO, jei atitinka stipendijai kriterijus. Būsimas studentas gali gauti AVM bakalauro stipendiją, stodamas tiesiogiai į mūsų Mokyklą. Ir studijų metu gauti skatinamąsias stipendijas už akademinį pažangumą ir aktyvų dalyvavimą Mokyklos bendruomenės gyvenime.
 
AVM priėmimas
Sveiki, Arnoldai, Jus teisus, sakydamas, kad per LAMA BPO yra galimybė gauti studijų stipendiją ir studijuoti nemokamai mūsų mokykloje. Tačiau jūs taip pat turite realią galimybę gauti vardinę šios mokyklos stipendiją - AVM bakalauro stipendiją. Viskas priklauso nuo jūsų konkursinio balo. Didžioji dalis stojančiųju šią stipendiją gauna kiekvienais metais. AVM administracija Daugiau informacijos teiraukitės: ikc@avm.lt
 
Partnerio pranešimas
AVM priėmimas
Deimantė rašė: Sveiki, gavau kvietima studijuoti su stipendija. Bet negaunu nei socialinių nei kitokių pašalpų, Taigi, ar vistiek gausiu stipendija ir ar padengs visą studijų kaina ?
Ačiū


Laba diena, Deimante,

priklausomai nuo to, kuriame mieste gavote kvietimą studijuoti su stipendija, priklauso ar ji padengs visą studijų kainą ar ne. Taip pat reiktų žinoti ir kokią programą pasirinkote. Išsamesnei informacijai drąsiai skambinkite ar rašykite žemiau esančiais kontaktais:
8-5 2001566
8-37 320878
8 700 30177
el. p. - studentupriemimas@avm.lt
 
Partnerio pranešimas

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]