Klauskite visko apie Šv. Ignaco Lojolos kolegiją


Justyna
Sveiki. Baigiau mokyklą 2015m. mano konkursinis balas 5,36 ar yra tikimybė įstoti į vf(NL)ortopedijos technikos specialybę? Kaip dėl ortopedijos technikos profesinio tinkamumo patikrinimo(egzamino). Ar reikia jam ruoštis, lankyti kursus ir už patikrinimą mokėti? Dar įdomu,kaip dėl apgyvendinimo,gyvenu Vilniuje. Kadangi Šv.Lojolos kolegija neturi savo bendrabučio,įdomu kokius turi partnerius, kurių bendrabučiuose galima būtų apsigyventi. Pagarbiai, Dėkoju!
ILK konsultacijos
Justyna rašė: Sveiki. Baigiau mokyklą 2015m. mano konkursinis balas 5,36 ar yra tikimybė įstoti į vf(NL)ortopedijos technikos specialybę? Kaip dėl ortopedijos technikos profesinio tinkamumo patikrinimo(egzamino). Ar reikia jam ruoštis, lankyti kursus ir už patikrinimą mokėti? Dar įdomu,kaip dėl apgyvendinimo,gyvenu Vilniuje. Kadangi Šv.Lojolos kolegija neturi savo bendrabučio,įdomu kokius turi partnerius, kurių bendrabučiuose galima būtų apsigyventi. Pagarbiai, Dėkoju!
Sveiki, Malonu, kad domitės mūsų kolegija. Norintieji studijuoti Kolegijoje gali pretenduoti į valstybės nefinansuojamas su studijų stipendija (toliau – vnf/st) ir valstybės nefinansuojamas (toliau – vnf) studijų vietas. Laukiame Jūsų pretenduojant į šią studijų programą, kadangi palyginus su praėjusių metų konkursiniais balais, jūsų-tinkamas pretenduoti į vnf/st vietą. Šiais metais laukiame naujų studentų, todėl nuo jų konkursinių balų priklausys ar pateksite į vnf/st vietą. Profesinio tinkamumo egzaminas kolegijoje nelaikomas. Įvadinio-rugsėjo mėnesio metu susipažinsite su šia studijų programa. Kolegija savo bendrabučio pasiūlyti negali, bet kaip ir sakote siūlo partnerių bendrabučius, dalinamės informacija apie apgyvendinimą stojimo metu.
vilija19920825
Sveiki, siais metais baigiu zeldynu dizaina vf vieta, bet svajoju istoti i ivaizdzio dizaina. Todel noriu paklausti ar yra galimybe istoti i valstybes nefinansuoja su studiju stipendija, nes i vf jau nebegaliu pretenduoti . Koks konkursinis balas mazdaug turetu buti ? Dekui .
ILKkonsultacijos
vilija19920825 rašė: Sveiki, siais metais baigiu zeldynu dizaina vf vieta, bet svajoju istoti i ivaizdzio dizaina. Todel noriu paklausti ar yra galimybe istoti i valstybes nefinansuoja su studiju stipendija, nes i vf jau nebegaliu pretenduoti . Koks konkursinis balas mazdaug turetu buti ? Dekui .
Sveiki, Malonu, kad domitės mūsų kolegija. Apgailestaujame, tačiau pagal Studijų stipendijų skyrimo nuostatus, asmuo studijavęs valstybės finansuojamoje studijų vietoje (vf), nebegali pretenduoti į vnf/st vietą.
Renata
Sveiki, 2016m. baigsiu Karaliaus Mindaugo Profesinio rengimo centrą, higieninės kosmetikos kosmetiko frofesiją, planuoju toliau tęsti studijas jūsų kolegijoje grožio terapiją, ar yra toks dalykas ir ar galimas kaip trumpiau mokytis jūsų kolegijoje, ar reikėtų mažiau mokėti už studijas?
ILK konsultacijos
Renata rašė: Sveiki, 2016m. baigsiu Karaliaus Mindaugo Profesinio rengimo centrą, higieninės kosmetikos kosmetiko frofesiją, planuoju toliau tęsti studijas jūsų kolegijoje grožio terapiją, ar yra toks dalykas ir ar galimas kaip trumpiau mokytis jūsų kolegijoje, ar reikėtų mažiau mokėti už studijas?
Sveiki, Malonu, kad domitės mūsų kolegija. Taip, kolegija vykdo Grožio terapijos studijų programą.Taip pat daromi kreditų įskaitymai, įskaičius jūsų išklausytus kreditus sumažėja studijų kaina. Lauksime jūsų. Nuo birželio 1 d. prasideda prašymų pildymas norintiems studijuoti. Prašome pildyti bendrojo priėmimo prašymą www.lamabpo.lt
Goda
Sveiki, koks šiais metais pas jus konkursinis balas stojant į grožio terapiją? :)
Šv. Ignaco Lojolos kolegija
Goda rašė: Sveiki, koks šiais metais pas jus konkursinis balas stojant į grožio terapiją? :)
Laba diena, Malonu, kad domitės mūsų kolegija. Minimalus konkursinis balas stojant į Grožio terapijos studijų programą šiais metais - 1,5 balai.
Jūratė
Sveiki, mane labai domina jūsų įvaizdžio dizaino programa, kadangi programa susidomėjau per vėlai, nespėjau į pagrindinę stojamųjų egzaminų laikymo sesiją. Ar dar būtų galimybė laikyti egzaminą arba stoti į valstybės nefinansuojamą vietą nelaikius egzamino?
ILK konsultacijos
Jūratė rašė: Sveiki, mane labai domina jūsų įvaizdžio dizaino programa, kadangi programa susidomėjau per vėlai, nespėjau į pagrindinę stojamųjų egzaminų laikymo sesiją. Ar dar būtų galimybė laikyti egzaminą arba stoti į valstybės nefinansuojamą vietą nelaikius egzamino?
Laba diena, Malonu, kad domitės mūsų kolegija. Apgailestaujame, tačiau pagrindinė stojamųjų egzaminų sesija baigėsi.Papildoma egzaminų sesija-liepos 11-12 d., tačiau papildomos sesijos metu stojamąjį egzaminą laikyti stojantiesiems, neužsiregistravusiems iki pagrindinės sesijos egzamino laikymo nustatyto termino, neleidžiama. Galime pasiūlyti pretenduoti į valstybės nefinansuojamą vietą (mokamą). Stojant į Vnf vietą, egzaminas neprivalomas, todėl galite registruotis Lama bpo sistemoje ir pretenduoti.
Gražina
Sveiki, norėjau paklausti ar įstojus į vnf/st ir blogiau išlaikius sesijos egzaminus išlieki vnf/st ?
Kristina
Sveiki! Koks yra minimalus konkursinis balas, stojant į Ortopedijos techniką vnfst ?
Pagarbiai,
Kristina

Minimalus konkursinis balas stojant į studijų programą - "Ortopedijos technologija" šiais metais - 1,5 balai.
Kristina
Sveiki! Koks yra minimalus konkursinis balas, stojant į Ortopedijos techniką vnf\st ? Pagarbiai, Kristina
ILK konsultacijos
Kristina rašė: Sveiki! Koks yra minimalus konkursinis balas, stojant į Ortopedijos techniką vnfst ? Pagarbiai, Kristina Minimalus konkursinis balas stojant į studijų programą - "Ortopedijos technologija" šiais metais - 1,5 balai.
ILK konsultacijos
Gražina rašė: Sveiki, norėjau paklausti ar įstojus į vnf/st ir blogiau išlaikius sesijos egzaminus išlieki vnf/st ?
Laba diena, Laba diena, malonu, kad domitės mūsų kolegija. Studijų stipendija skiriama visam studijų laikotarpiui.
ILK konsultacijos
Gražina rašė: Sveiki, norėjau paklausti ar įstojus į vnf/st ir blogiau išlaikius sesijos egzaminus išlieki vnf/st ?
Laba diena, Laba diena, malonu, kad domitės mūsų kolegija. Studijų stipendija skiriama visam studijų laikotarpiui.
Justyna
Sveiki, mano konkursinis balas 5,24 ar yra tikimybė įstoti į vf(NL)ortopedijos technikos specialybę 2ETAPU? Koks buvo praeitais metais žmogaus įstojusio į ortopedijojs technika mažiausias vnf\st balas? Pagarbiai, Justyna
Justyna
Būčiau labai dėkinga, jeigu atrašytumėt į mano ankstesnę žinutę. Pagarbiai, Justyna
Agne
Sveiki, kiek vietų liko į skubios medicinos pagalbos specialybę? Ir su kokiu mažiausiu konkursiniu balu įstojo?
Šv. Ignaco Lojolos kolegija
Agne rašė: Sveiki, kiek vietų liko į skubios medicinos pagalbos specialybę? Ir su kokiu mažiausiu konkursiniu balu įstojo?
Sveiki,Agne, malonu,kad domitės mūsų kolegija. Į "Skubi medicinos pagalba" studijų programą, studijų vietų dar turime. Daugiau informacijos apie priėmimą į Kolegiją rasite, paspaudusi ant nuorodos:http://www.loyola.lt/lt/stojantiesiems/priemimas/ Kolegijoje taikomas minimalus konkursinis balas - 1,5.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]