Klauskite visko apie Šv. Ignaco Lojolos kolegiją


ILK konsultacijos
Marija rašė: Laba diena, Šiuo metu studijuoju grožio terapiją škotijoje pirmąjame kurse. Ar įmanoma būtų įstoti į jūsų kolegiją kitiem metams? (Pratęsti studijas Lietuvoje)
Laba diena, Marija, malonu, kad domitės mūsų Kolegija. Kad atsakytumėme į jūsų klausimą, turėtumėme žinoti, kokio lygmens išsilavinimą suteikia užsienio institucija, kurioje jūs šiuo metu studijuojate. Išsamią informaciją šiuo klausimu jūsų galite rasti pagal šią nuorodą: http://www.lamabpo.lt/turinys/bendrasis-priemimas/%C4%AFgijusiems-i%C5%A1silavinim%C4%85-u%C5%BEsienyje
Vadimas
Sveiki, norėčiau sužinoti koks 2014 metų mažiausias konkursinis balas stojant į ištęstines(VNF/ST)ir tiksliniu būdu valstybės finansuojamas vietas ortopedijos technologijos studijų programą . Kokia tvarka vykdomos ištęstinės studijos ,kaip dažnai reik dalyvauti paskaitose ? Ačiū
Ernesta
laba diena jusu kolegijoje visos studiju programos mokamos?
ILK konsultacijos
Vadimas rašė: Sveiki, norėčiau sužinoti koks 2014 metų mažiausias konkursinis balas stojant į ištęstines(VNF/ST)ir tiksliniu būdu valstybės finansuojamas vietas ortopedijos technologijos studijų programą . Kokia tvarka vykdomos ištęstinės studijos ,kaip dažnai reik dalyvauti paskaitose ? Ačiū
Laba diena, malonu, kad domitės mūsų Kolegija. Mažiausias konkursinis balas stojant į VNF/ST vietas ortopedijos technologijos studijų programoje nuolatine forma buvo 6,74. Studijos ištęstine forma 2014 m. nebuvo vykdomos, Ištęstine forma studijos vykdomos susidarius grupei, sesijomis arba savaitgaliais.
ILK konsultacijos
Ernesta rašė: laba diena jusu kolegijoje visos studiju programos mokamos?
Visose mūsų Kolegijos vykdomose studijų programose yra galimybė pretenduoti į VNF/ST, t.y. nemokamą studijų vietą. Pretenduojantieji į šias vietas turi dalyvauti Bendrajame priėmime. Ar pateksite į nemokamą vietą, priklauso nuo jūsų konkursinio balo.
IndreeT
Laba diena,norėčiau paklausti,ar planuojantiems studijuoti šioje kolegijoje,tačiau gyventantiems kitame mieste yra galimybe apsigyventi bendrabutyje?Ačiū.
ILK konsultacijos
IndreeT rašė: Laba diena,norėčiau paklausti,ar planuojantiems studijuoti šioje kolegijoje,tačiau gyventantiems kitame mieste yra galimybe apsigyventi bendrabutyje?Ačiū.
Sveiki, tokia galimybė yra. Dėl bendrabučio reikėtų kreiptis į Kolegijos administraciją (J. Jablonskio g. 2, Kaunas)
Gerda
Laba diena, norečiau studijuoti grožio terapiją, bet pas mane nėra aukštas balas. Kokio balo reikia stojant ne per bendrą priemimą, o per institucinį ir į nefinansuojamą vietą?

Sveiki,
mūsų Kolegija yra nusistačiusi ne žemesnį kaip 0,8 konkursinį balą stojant į vnf/st ir vnf studijų vietas.
Inga
Sveiki. Įstojus į grožio terapiją į vnf vietą ar už priemones reikia mokėti vėliau ar čia įeina jau į tą kainą kurią mokame per metus?
Ligita
Sveiki, nelaikiau anglų k. egzamino, ar galiu pretenduoti per 3 stojimo turą į nemokamą vietą? Ir ar galima pas jus pasirašyti sutartį dėl studijų kitais metais?
ILK konsultacijos
Inga rašė: Sveiki. Įstojus į grožio terapiją į vnf vietą ar už priemones reikia mokėti vėliau ar čia įeina jau į tą kainą kurią mokame per metus?
Sveiki, papildomai mokėti už priemones ar kita nereikia. Mokate tik tą studijų kainą, kuri yra nustatyta.
ILK konsultacijos
Ligita rašė: Sveiki, nelaikiau anglų k. egzamino, ar galiu pretenduoti per 3 stojimo turą į nemokamą vietą? Ir ar galima pas jus pasirašyti sutartį dėl studijų kitais metais?
Studijų sutartis pasirašoma tik su tais asmenimis, kurie dalyvavo Bendrajame ar Instituciniame priėmime, buvo pakviesti bei priėmė kvietimą studijuoti Kolegijoje. Studijų sutartis pasirašoma priėmimo taisyklėse nustatytais terminais tais metais, kuriais stojantysis buvo priimtas į Kolegiją.
Lina
Sveiki ar baigus Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centrą ir įstojus į Šv. Ignaco Lojolos kolegiją studijų kainą būtų tokia pati ir kiek metų trūktų studijos?

Sveiki,
Priklausomai kokius išsilavinimus jus turite, studijų pradžioje daromi kreditų įskaitymai. Gali būti daromi daliniai užskaitymai (1,2, ar 3 kreditų). Tuomet studijų įmoka sumažėja, kiekvienam individualiai.
Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis el. paštu priemimas@ilk.lt arba tel. (8 37) 20 02 60.
Inga
Sveiki, norėčiau sužinoti keletą dalykų apie jūsų kolegijoje rengiamas ištęstines grožio terapijos studijas. Gyvenu užsienyje, todėl įdomu, kas kiek laiko reikėtų grįžinėti atsiskaitymams?
ILK konsultacijos
Inga rašė: Sveiki, norėčiau sužinoti keletą dalykų apie jūsų kolegijoje rengiamas ištęstines grožio terapijos studijas. Gyvenu užsienyje, todėl įdomu, kas kiek laiko reikėtų grįžinėti atsiskaitymams?
Sveiki, šiais metais nevykdome studijų ištęstine forma. Studijuojant ištęstine studijų forma paskaitos vyksta sesijomis, kurios paprastai trunka po dvi savaites.
Dmitrij
Sveiki
norejau paklausti ar pas jus yra bendrabutys studentams?

Studijų sritis; kryptis: biomedicinos mokslai; medicinos technologijos
Studijų trukmė: nuolatinės – 3*
(*Galimas neformaliu ir kitais būdais įgytų studijų krypties kreditų įskaitymas, sutrumpinant studijų trukmę.)

o kokie butu budai sutrumpint studiju trukme?


Mūsų Kolegija savo bendrabučio kol kas dar negali pasiūlyti – skatiname studentus būti savarankiškais ir patiems susrasti gyvenamą vietą. Kita vertus, neatsisakome padėti: suteikiame kontaktus ar informaciją apie laisvas vietas mūsų partnerių bendrabučiuose.

Dėl studijų trukmės.
Studijų trukmei įtakos turi profesinių kompetencijų (kreditų), įgytų formaliuoju ir/ar neformaliuoju būdu įskaitymas.
pasimetusi
Sveiki,norejau paklausti ar stojant i valtybes nefinansuojama, skubios pirmosios pagalbos studijas butinas matematikos ar anglu k. Egzaminas.Koks minimalus konkursinis balas?
ILK konsultacijos
pasimetusi rašė: Sveiki,norejau paklausti ar stojant i valtybes nefinansuojama, skubios pirmosios pagalbos studijas butinas matematikos ar anglu k. Egzaminas.Koks minimalus konkursinis balas?
Sveiki, pagal geriausiai vidurinio ugdymo programą baigusiųjų eilės sudarymo 2016 metais tvarkos aprašą, užsienio kalbos brandos egzaminas, išlaikytas ne žemesniu nei B1 lygiu, yra privalomas visiems, įgijusiems vidurinį išsilavinimą nuo 2015 metų. Matematikos brandos egzaminas, kuris yra privalomas visiems (išskyrus stojantiesiems į menų studijas), įgijusiems vidurinį išsilavinimą nuo 2016 metų, stojantiesiems į: humanitarinių studijų sričių studijas – išlaikytas ne žemesniu nei patenkinamu pasiekimų lygiu; socialinių, fizinių, biomedicinos ir technologijos studijų sričių studijas – išlaikytas ne žemesniu nei pagrindiniu pasiekimų lygiu. Minimalus malas- 0,8
Greta
Sveiki, Koks šiais metais buvo minimalus konkursinis balas, stojant į grožio terapiją, tiek vnf, tiek vnf/st? Kiek procentų stipendija padengia studijų kainos? Ačiū!
ILK konsultacijos
Greta rašė: Sveiki, Koks šiais metais buvo minimalus konkursinis balas, stojant į grožio terapiją, tiek vnf, tiek vnf/st? Kiek procentų stipendija padengia studijų kainos? Ačiū!
Sveiki, malonu, kad domitės studijomis Šv. Ignaco Lojolos kolegijoje. 0,8 yra minimalus stojamasis balas stojantiems į Grožio terapijos studijų programą. Vnf/st vietas skiria Švietimo ir mokslo ministerija kiekvienais metais skirtingai, tad kiek jų bus skirta ateinančiais 2016 metais, atsakyti negalime. Vnf vietų skaičių nustato pati kolegija. Šiais metais į Grožio terapijos studijų programos pirmą kursą (vnf) buvo priimta apie 80 studentų. Studijų stipendija atitinka norminę (nustatytą) studijų kainą. Mūsų kolegijoje įstojus į VNF/ST Grožio terapijos studijų programą papildomai mokėti už studijas nereikia.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]