Klauskite visko apie Pasieniečių mokyklą

Kiritas
Sveiki, norėjau paklausti jei gavau atsakyma, kad esu su netinkama reputacija pagal 16str pirma punkta 7 dalį. Ką turėčiau daryti ? Nelabai supratau dėl kokių priežasčių netinku. Ar yra šansas įstoti jei ne šiais, tai kitais metais ? Ačiū.
Ernesta
laba diena. Ar norint įsidarbinti į pasienį vygdant tarnybą kalėjime reikia mokytos 4sav.? ar tiesiog viskas persikelia ? ačiū
Pasienietis
Kiritas rašė: Sveiki, norėjau paklausti jei gavau atsakyma, kad esu su netinkama reputacija pagal 16str pirma punkta 7 dalį. Ką turėčiau daryti ? Nelabai supratau dėl kokių priežasčių netinku. Ar yra šansas įstoti jei ne šiais, tai kitais metais ? Ačiū.
Laba diena, mes atsakome į klausimus apie mokslus Pasieniečių mokykloje.
Pasienietis
Ernesta rašė: laba diena. Ar norint įsidarbinti į pasienį vygdant tarnybą kalėjime reikia mokytos 4sav.? ar tiesiog viskas persikelia ? ačiū
Laba diena, kreipkitės į personalą: 8 707 59392
Barbora
Laba diena, kiek dar reikes mokintis, jeigu noreciau tapti kinologe?
Pasienietis
Barbora rašė: Laba diena, kiek dar reikes mokintis, jeigu noreciau tapti kinologe?
Laba diena, Pabaigus pasieniečių mokyklą ir jau pradėjus tarnauti būna vykdomi mokymai.
Arnas
Sveiki iki kada reikia cmek praeit?
Pasienietis
Arnas rašė: Sveiki iki kada reikia cmek praeit?
Laba diena, pretendentų atitikties fizinio pasirengimo reikalavimams patikrinimas – 2022 m. rugpjūčio 22–23 d.(stojantiems ir į MRU – 2022 m. liepos 19 d. - todėl labai svarbu, kad iki tos dienos būtų gauta tinkama CMEK išvada. Gauti siuntimui į CMEK būtina pateikti dokumentus iki liepos 17 d.
Rapolas
Sveiki, Turiu klausimą kuris mano manymu man labai aktualus kodel atėjus i pasieniečių mokykla reikes vėl važiuoti i Rukla žmonėms kurie yra pabaige bazini laikotarpį kariuomenėje ir turi žinias. Ir ar butu galimybe to išvengti nes per tas 3 savaites bazinio laikotarpio rukla tikrai neišmokins nieko naujo tik parodys ta pati judu dengiu ir judėjimai vora po viena po du laužyta ir taip toliau galiu sakyt be galo. Nes turiu visus dokumentus kuriais galiu patvirtinti jog esu praėjas tai.
Vitas
Sveiki, perejau cmek, ka reikia toliau daryti ir ar turiu gaut laiška, kad kviečiamas į fizini patikrinima.
Vitas
Sveiki, perejau cmek, ka reikia toliau daryti ir ar turiu gaut laiška, kad kviečiamas į fizini patikrinima.
Pasienietis
Vitas rašė: Sveiki, perejau cmek, ka reikia toliau daryti ir ar turiu gaut laiška, kad kviečiamas į fizini patikrinima.
Laba diena, turite sulaukti išvados dėl nepriekaištingos reputacijos. Ir jeigu viskas yra gerai, tuomet būsite pakvietas į atranką.
Tomas
Laba diena. Įstojus į pasieniečių mokyklą tikriausiai būtų galima bendrabutyje gyventi ir savaitgaliais? Nes planuočiau savaitgaliais į Vilnių važinėti ir papildomai užsidirbti, tad būtų labai gerai, jeigu yra galimybė gyventi ir savaitgaliais.
Rapolas
Sveiki, Turiu klausimą kuris mano manymu man labai aktualus kodel atėjus i pasieniečių mokykla reikes vėl važiuoti i Rukla žmonėms kurie yra pabaige bazini laikotarpį kariuomenėje ir turi žinias. Ir ar butu galimybe to išvengti nes per tas 3 savaites bazinio laikotarpio rukla tikrai neišmokins nieko naujo tik parodys ta pati judu dengiu ir judėjimai vora po viena po du laužyta ir taip toliau galiu sakyt be galo. Nes turiu visus dokumentus kuriais galiu patvirtinti jog esu praėjas tai.
Pasienietis
Tomas rašė: Laba diena. Įstojus į pasieniečių mokyklą tikriausiai būtų galima bendrabutyje gyventi ir savaitgaliais? Nes planuočiau savaitgaliais į Vilnių važinėti ir papildomai užsidirbti, tad būtų labai gerai, jeigu yra galimybė gyventi ir savaitgaliais.
Laba diena, taip. Galima ir savaitgaliais.
Pasienietis
Rapolas rašė: Sveiki, Turiu klausimą kuris mano manymu man labai aktualus kodel atėjus i pasieniečių mokykla reikes vėl važiuoti i Rukla žmonėms kurie yra pabaige bazini laikotarpį kariuomenėje ir turi žinias. Ir ar butu galimybe to išvengti nes per tas 3 savaites bazinio laikotarpio rukla tikrai neišmokins nieko naujo tik parodys ta pati judu dengiu ir judėjimai vora po viena po du laužyta ir taip toliau galiu sakyt be galo. Nes turiu visus dokumentus kuriais galiu patvirtinti jog esu praėjas tai.
Laba diena, nes tokia yra patvirtinta programa.
Erika
Sveiki. Kiek šiemet planuojate priimti kursantų?
Edvinas
Sveiki.Ar yra planuojami šiais metais mokymai asmenims, turintiems aukštąjį išsilavinimą? Jei taip, tai kada apytiksliai jie vyks ir kokios trukmės? Ačiū.
Pasienietis
Edvinas rašė: Sveiki.Ar yra planuojami šiais metais mokymai asmenims, turintiems aukštąjį išsilavinimą? Jei taip, tai kada apytiksliai jie vyks ir kokios trukmės? Ačiū.
Laba diena, šiuo metu kursai nėra organizuojami. Stebėkite mūsų FB puslapį arba www.pasienietis.lrv.lt
Arnas
Sveiki, jau praejo mėnesis nuo cmek praejimo ir jokiu žiniu negaunu ar reiktu sunerimti? Ir jei nekviečia i atranka ar yra pranešama?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]