Klauskite visko apie Pasieniečių mokyklą


Pm.
Pasienietis rašė: Marius rašė: Laba diena, kiek planuojama priimti mokytis šiais metais ?Laba diena, visa informacija yra skelbiama: https://pasienietis.lrv.lt/
Niwkur nerandu informacijos, kad būtų parašyta, kiek šiais metais priims į vienerius mokslų metus.
Klklkk
Pm. rašė: Pasienietis rašė: Marius rašė: Laba diena, kiek planuojama priimti mokytis šiais metais ?Laba diena, visa informacija yra skelbiama: https://pasienietis.lrv.lt/Niwkur nerandu informacijos, kad būtų parašyta, kiek šiais metais priims į vienerius mokslų metus.
Aš irgi nerandu
Pasienietis
Klklkk rašė: Pm. rašė: Pasienietis rašė: Marius rašė: Laba diena, kiek planuojama priimti mokytis šiais metais ?Laba diena, visa informacija yra skelbiama: https://pasienietis.lrv.lt/Niwkur nerandu informacijos, kad būtų parašyta, kiek šiais metais priims į vienerius mokslų metus.Aš irgi nerandu
Laba diena, interneto svetainėje bus įrašas vos tik bus žinomas tikslus priimtų asmenų skaičius.
urte
Sveiki, istojau. ir dienotvarkeje rasoma anglu ir rusu kalbos testavimas. kaip jis vyks? ka reijes daryt?
Ašš
Laba diena,ar įstoję visi privalo būti pasiskiepyje ar galės testuotis?
Pasienietis
urte rašė: Sveiki, istojau. ir dienotvarkeje rasoma anglu ir rusu kalbos testavimas. kaip jis vyks? ka reijes daryt?
Laba diena, bus sprendžiamas testas kuris nustatys Jūsų kalbų mokėjimo lygį. Daugiau apie mokymo procesą sužinosite pirmą dieną Pasieniečių mokykloje. Forumas skirtas klausimams apie atrankos eigą.
Domantas
Sveiki, Noriu pasiteirauti, ar pabaigus įvadinius 4 sav mokymus galima pereiti į policiją. Ar reikia išdirbti pasienyje kurį laiką. Ar būtina mokėti rusų kalbą? Jeigu kursai prasideda rugsėjo pabaigoje, tai iki kada reikia pateikti prašymą dėl stojimo. Tai pat domina, ar pabaigus 4 sav įvadinius mokymus tampi pilnu pasieniečiu ar vėliau reik pabaigti kitus kursus. Kokio dydžio algą gausiu pabaigus įvadinius mokymus ir pradėjęs dirbti? Ar dirbsiu savo gyvenamosios vietos apskrityje ar ten kur reikės pajėgų. Lauksiu atsakymų. Ačiū
Pasienietis
Domantas rašė: Sveiki, Noriu pasiteirauti, ar pabaigus įvadinius 4 sav mokymus galima pereiti į policiją. Ar reikia išdirbti pasienyje kurį laiką. Ar būtina mokėti rusų kalbą? Jeigu kursai prasideda rugsėjo pabaigoje, tai iki kada reikia pateikti prašymą dėl stojimo. Tai pat domina, ar pabaigus 4 sav įvadinius mokymus tampi pilnu pasieniečiu ar vėliau reik pabaigti kitus kursus. Kokio dydžio algą gausiu pabaigus įvadinius mokymus ir pradėjęs dirbti? Ar dirbsiu savo gyvenamosios vietos apskrityje ar ten kur reikės pajėgų. Lauksiu atsakymų. Ačiū
Laba diena, dokumentus galima teikti nuolat. Šiuo metu kursų pražios numatytos rugsėjo, spalio ir lapkričio viduryje. Pretendentams svarbu ne tik pateikti dokumentus bet ir pasitikrinti sveikatą pagal numatytus reikalavimus ( kas gali užtrukti), todėl patariama nedelsti su dokumentų pateikimu. 4 savaičių programa yra specializuota. Asmenys, kurie ją pabaigs dirbs prie Valstybės sienos apsaugos. Dėl perėjimo į kitas tarnybas - skaitykite Vidaus tarnybos Statutą. Atsakymai į kitus Jūsų klausimus yra čia: https://pasienietis.lrv.lt/lt/naujienos/tai-gali-buti-ir-jusu-sansas
Ernesta
Sveiki. Ar galima atliekant tarnybą pataisos namuose mokytos pasienio pareigūnu? Ar reikalavimai tie patys kaip stojantiesiems?
Ramūnas
Ar galėčiau aš pas jus jau dirbti aš atitarnavęs jau PPU -120 speselybė Ignalinoje norėčiau juo ir gauti darbo
Karolina
Sveiki ,jeigu neišlaikiau anglų k. egzamino ,ar galiu stoti į pasieniečių mokyklą? Bus tada skaičiuojamas metinis pažymis?Ačiū:)
Pasienietis
Ernesta rašė: Sveiki. Ar galima atliekant tarnybą pataisos namuose mokytos pasienio pareigūnu? Ar reikalavimai tie patys kaip stojantiesiems?
Laba diena, klausimai apie pareigūnų iš kitų tarnybų priėmimą adresuojami personalui: laimute.slizinaite@vsat.vrm.lt
Pasienietis
Karolina rašė: Sveiki ,jeigu neišlaikiau anglų k. egzamino ,ar galiu stoti į pasieniečių mokyklą? Bus tada skaičiuojamas metinis pažymis?Ačiū:)
Laba diena, galite drąsiai stoti į Pasieniečių mokyklą.
Karolina
Pasienietis rašė: Karolina rašė: Sveiki ,jeigu neišlaikiau anglų k. egzamino ,ar galiu stoti į pasieniečių mokyklą? Bus tada skaičiuojamas metinis pažymis?Ačiū:)Laba diena, galite drąsiai stoti į Pasieniečių mokyklą.
O jeigu nelaikyti anglu kalbos egzamino ,ar galima bandyti stoti?
Ignas
Sveiki, kokias pareigas eisiu baigus Pasieniečių mokyklą? Ir kokia alga būtų jeigu tapčiau kinologu?
Joginta
Sveiki, šiemet baigus Pasieniečių mokyklą ar didelė tikimybė, jog galėčiau būti paskirta dirbti Pagėgių rinktinėje? Plaškių arba Bardinų užkardoje? Ačiū už atsakymą.
Pasienietis
Karolina rašė: Pasienietis rašė: Karolina rašė: Sveiki ,jeigu neišlaikiau anglų k. egzamino ,ar galiu stoti į pasieniečių mokyklą? Bus tada skaičiuojamas metinis pažymis?Ačiū:)Laba diena, galite drąsiai stoti į Pasieniečių mokyklą.O jeigu nelaikyti anglu kalbos egzamino ,ar galima bandyti stoti?
Laba diena, galima.
Pasienietis
Joginta rašė: Sveiki, šiemet baigus Pasieniečių mokyklą ar didelė tikimybė, jog galėčiau būti paskirta dirbti Pagėgių rinktinėje? Plaškių arba Bardinų užkardoje? Ačiū už atsakymą.
Laba diena, tarnyba yra labai dinamiška todėl negalime prognozuoti kokia bus situacija Jums pabaigus Pasieniečių mokyklą.
Vilma
Laba diena, Ar turint aukštąjį neuniversitetinį išsilavinimą ir baigus Klaipėdos policijos mokyklos įvadinius kursus bei įgijus vidaus tarnybos sistemos pareigūno profesinę kompetenciją (t.y. turint vidaus tarnybos sistemos pareigūno pažymėjimą), dirbus pareigūnų policijoje, po to kitoje statutinėje įstaigoje, viso 15 m stažas statutiniu pareigūnu, ir norint pereit dirbti pasieniečiu, ar reikia dar baigti ir pasieniečių mokyklą, jei taip, tai kokia kursų trukmė, kad eitų dirbti visose pareigose pasienyje?
Vilma
Laba diena, Ar turint aukštąjį teisinį neuniversitetinį išsilavinimą ir baigus Klaipėdos policijos mokyklos įvadinius kursus bei įgijus vidaus tarnybos sistemos pareigūno profesinę kompetenciją (t.y. turint vidaus tarnybos sistemos pareigūno pažymėjimą), dirbus pareigūnų policijoje, po to kitoje statutinėje įstaigoje, viso 15 m stažas statutiniu pareigūnu, ir norint pereit dirbti pasieniečiu, ar reikia dar baigti ir pasieniečių mokyklą, jei taip, tai kokia kursų trukmė, kad eitų dirbti visose pareigose pasienyje?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]