Klauskite visko apie Pasieniečių mokyklą

Llklk
Sveiki, kaip busim informuoti dėl fizinio patikrinimo, per Gmail?
Pasienietis
Pm. rašė: Sveiki, ar jau yra žinomas pretendentų skaičius, kurie gavo kvietimus į fizinį pasirengimą?
Laba diena, kol kas neturime tokios informacijos.
Pasienietis
Llklk rašė: Sveiki, kaip busim informuoti dėl fizinio patikrinimo, per Gmail?
Laba diena, jeigu nurodėte kontaktinį el. paštą, juo ir gausite informaciją.
Lklkl
Visi vienu metu gaus siuntimą fiziniui patikrinimui? Nes girdėjau keli jau gavę pažįstami, o pas mane dar nieko nėra
Marius
Laba vakarą, kiek taškų turiu surinkti fiziniam patikrinime? 19 metų man, kaip suprantu priklausau 1 amžiaus grupei. Bet ten dar yra kažkokios 3 skiltys, į kurią žiūrėti? 31 taško reiks ar 26?
inga
Sveiki, kokį reikia covid-19 testa pasidaryt norint dalyvaut fiziniam pasirengime?
Marius
[b]Marius rašė:Jei sveikata praėjai C lygiu, tai reikes 31 surinkti.
Pasienietis
Lklkl rašė: Visi vienu metu gaus siuntimą fiziniui patikrinimui? Nes girdėjau keli jau gavę pažįstami, o pas mane dar nieko nėra
Laba diena, dar tikrai gausite.
Pasienietis
inga rašė: Sveiki, kokį reikia covid-19 testa pasidaryt norint dalyvaut fiziniam pasirengime?
Laba diena, visi pretendentai turi atvykti su neigiamu Covid-19 testu.
inga
o tinka greitasis antigenu testas? prieš kiek laiko jis turėtų būti padarytas?
Joris
Kiek būsimi pasieniečiai turi surinkti balų norint išlaikyti fizinį pasirengimą?
Marius
CMEK išvadoje kur atsiuntė į Gmail rašo "Eskpertine išvada - tinkamas", tačiau prie "Pastabos" rašo "netinkamas 1, tinkamas 2 skilčiai. Punktas 88.1. Negali vairuoti tarnybinės transporto priemonės samdos pagrindu ir naktien metu"
Marius
Tai įdomu sužinoti ar užteks 26 taškų man ar reiks 31
Pasienietis
Joris rašė: Kiek būsimi pasieniečiai turi surinkti balų norint išlaikyti fizinį pasirengimą?
Laba diena, prašau skaityti teisės aktą: Vidaus tarnybos sistemos pareigūnų fizinio pasirengimo reikalavimais ir atitikties šiems reikalavimams tikrinimo tvarkos aprašas. https://pasienietis.lrv.lt/lt/naujienos/pasieniecio-profesija-tik-pasienieciu-mokykloje
Pasienietis
Laba diena, Pretendentai atvykdami į atranką privalo turėti: - asmens tapatybę liudijantį dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę); - sportinę aprangą ir avalynę; - rašymo priemonę; - galiojantį el. paštą ir prisijungimus prie jo; - asmens apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius); - įrodymą, kad asmuo yra skiepytas arba yra persirgęs Covid-19 liga, arba galiojantį neigiamą testo rezultatą.
Pasienietis
- įrodymą, kad asmuo yra skiepytas arba yra persirgęs Covid-19 liga, arba galiojantį neigiamą testo rezultatą. Tinka visi Covid-19 testai, kurie NĖRA atliekami savarankiškai.
Roberta
Sveiki. 08.30d gavau teigiamą CMEK išvadą, po kol kas, jokių žinių apie tolimesnį atrankos etapą nesulaukiau, ar rytoj man pačiai kreiptis el.paštu ar dar sulauksiu, tik kantrybės?
Pasienietis
Roberta rašė: Sveiki. 08.30d gavau teigiamą CMEK išvadą, po kol kas, jokių žinių apie tolimesnį atrankos etapą nesulaukiau, ar rytoj man pačiai kreiptis el.paštu ar dar sulauksiu, tik kantrybės?
Laba diena, jeigu iki rytojaus negausite laiško, kreipkitės pati.
Pretendentas
Sveiki, kiek pretendentu gavo pakvietima, i fizini pasirengima?
Vita
Sveiki, gal kas nors rytoj važiuojate iš Šiaulių arba aplinkinių miestų į fizinio pasirengimo tikrinimą?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]