Klauskite visko apie Pasieniečių mokyklą

Giedre
Sveiki, cmek isvada esu tinkama, o kada zinosiu, kad tinka mano reputacija? Ir ar reikia issimti koki dokumenta, jog esu tinkama cmeke.?
Pasienietis
Giedre rašė: Sveiki, cmek isvada esu tinkama, o kada zinosiu, kad tinka mano reputacija? Ir ar reikia issimti koki dokumenta, jog esu tinkama cmeke.?
Laba diena, įprastai reputacija yra patikrinama per 2 savaites. Su savimi atrankos metu reikia turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
Klausimas
Sveiki, praejus fizini pasirengima, parasius bendruju ziniu testa, kaip bus skaiciuojamas balas? Aciu.
Agne
Sveiki, kada gausiu kvietima i fizini pasirengima? Cmek isvada teigiama gauta geguzes 17d. Rastu del neigiamos reputaciajos negavusi, kada ir kaip laukt kvietimo?
Pasienietis
Klausimas rašė: Sveiki, praejus fizini pasirengima, parasius bendruju ziniu testa, kaip bus skaiciuojamas balas? Aciu.
Laba diena, pagal surinktus taškus, sudarant konkursinę pretendentų eilę.
Ignas
Ar pareina pakvietimas y fizini pasirengima?
Pasienietis
Laba diena, šią savaitę pretendentams bus siunčiami siuntimai į fizinių gebėjimų atranką. Negavus siuntimo kreipkitės į Jūsų dokumentus tvarkantį asmenį.
Stojantysis
Sveiki, į įvadinius mokymus 9 sav,cmeką reikia susitvarkyti iki 14 dienos ar 20d?
Pasienietis
Stojantysis rašė: Sveiki, į įvadinius mokymus 9 sav,cmeką reikia susitvarkyti iki 14 dienos ar 20d?
Laba diena, įvadinių kursų trukmė - 4 savaitės. Kurio mėnesio 14-20 dienas turite omenyje?
Igle
Sveiki, fizinis pasiruosimas bus rugpjūčio 23 ir 24 d., kuria diena atvykti reikes,ar bus sudaryti sarasai kuria diena ar 23 ar 24d? ar abi dienas reikes buti?
Pasienietis
Igle rašė: Sveiki, fizinis pasiruosimas bus rugpjūčio 23 ir 24 d., kuria diena atvykti reikes,ar bus sudaryti sarasai kuria diena ar 23 ar 24d? ar abi dienas reikes buti?
Laba diena, visą svarbią informaciją rasite čia: https://pasienietis.lrv.lt/lt/naujienos/pretendentams-svarbi-informacija-1/ Bus sudaryti sąrašai, kurią dieną Jums bus paskirta dalyvauti sužinosite.
Klausimas
Sveiki, ar jau žinomas koks žmonių skaičius bus fizinio pasirengimo atrankoje?
Stojantis
Pasienietis rašė: Stojantysis rašė: Sveiki, į įvadinius mokymus 9 sav,cmeką reikia susitvarkyti iki 14 dienos ar 20d?Laba diena, įvadinių kursų trukmė - 4 savaitės. Kurio mėnesio 14-20 dienas turite omenyje?
Turiu omenyje kursus kurie buvo orgqnizuojami 9 sav trukmės. Rugpjūčio
Pasienietis
Stojantis rašė: Pasienietis rašė: Stojantysis rašė: Sveiki, į įvadinius mokymus 9 sav,cmeką reikia susitvarkyti iki 14 dienos ar 20d?Laba diena, įvadinių kursų trukmė - 4 savaitės. Kurio mėnesio 14-20 dienas turite omenyje?Turiu omenyje kursus kurie buvo orgqnizuojami 9 sav trukmės. Rugpjūčio
Laba diena, pretendentų atitiktis fizinio pasirengimo reikalavimams bus tikrinama rugpjūčio 19 d. Iki tos datos visi dokumentai jau turi būti sutvarkyti, tiek CMEK tiek išvada dėl nepriekaištingos reputacijos.
Stojantis
Pasienietis rašė: Stojantysis rašė: Laba diena, ar į įvadinius mokymus reikia pateikti dvejas kalbų pažymas t.y anglų ir rusų? Kada numatomas įvadinių mokymų fizinis patikrinimas?Laba diena, taip, turi būti patvirtintas abiejų kalbų mokėjimas. Fizinio pasirengimo patikrinimas planuojamas rugsėjo 8 d.
Sveiki, čią įvadinių keturių savaičių fizinių normatyvų data?
viktorija
sveiki, koks turi buti regejimas ketinamiems stoti i pasienieciu mokykla?
Stojantis rašė
Smek išvada teigiama,bet dar negavau atsakymo dėl reputacijos ar nebus pervėlai jeigu išvadą gausiu tik kitoj savaitėje
Pasienietis
Stojantis rašė: Pasienietis rašė: Stojantysis rašė: Laba diena, ar į įvadinius mokymus reikia pateikti dvejas kalbų pažymas t.y anglų ir rusų? Kada numatomas įvadinių mokymų fizinis patikrinimas?Laba diena, taip, turi būti patvirtintas abiejų kalbų mokėjimas. Fizinio pasirengimo patikrinimas planuojamas rugsėjo 8 d.Sveiki, čią įvadinių keturių savaičių fizinių normatyvų data?
Laba diena, artimiausia fizinio atranka į įvadinius: rugpjūčio 19 d. Sekanti planuojama rugsėjo 16 d.
Stojantis rašė
Smek išvada teigiama,ar nebus pavėluota jeigu,išvada dėl reputacijos gausiu tik kitoje savaitėje,kiek žinau fizinis pasirengimas 23,24 dieną.
PM.
Sveiki, Dar noriu pasitikslinti, tai rugpjūčio 19 dieną fizinis patikrinimas skirtas įvadiniams (9sav) truķmės, o rugsėjo 16 dieną (4sav) trukmės?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]