Klauskite visko apie Pasieniečių mokyklą


Klausimas
Sveiki, gavau kvietima dalyvauti atrankoje , bet noreciau pasitikslint del laiko, tai vyks rugpjucio 24diena kaip supratau, o kelinta valanda? Ar dar informuosite? Aciu.
Pasienietis
Klausimas rašė: Sveiki, gavau kvietima dalyvauti atrankoje , bet noreciau pasitikslint del laiko, tai vyks rugpjucio 24diena kaip supratau, o kelinta valanda? Ar dar informuosite? Aciu.
Laba diena, būsite informuotas. Taip pat visa aktuali informacija yra skelbiama https://pasienietis.lrv.lt/ .
Stojantis
Sveiki, norėčiau paklausti dėl anglų lygio pažymos, teikiant į įvadinius, tai užtenka atestato kuriame parašyta, kad buvo laikymas egzaminas tokiu lygiu ar dar reikia ir papildomai pažymos? Ir jeigu buvo nesimokyta rusų kalbos, į įvadinius jau nėra šansų?
Pasienietis
Stojantis rašė: Sveiki, norėčiau paklausti dėl anglų lygio pažymos, teikiant į įvadinius, tai užtenka atestato kuriame parašyta, kad buvo laikymas egzaminas tokiu lygiu ar dar reikia ir papildomai pažymos? Ir jeigu buvo nesimokyta rusų kalbos, į įvadinius jau nėra šansų?
Laba diena, stojant į įvadinius kursus būtina pateikti galiojančius anglų ir rusų kalbų lygius patvirtinančius pažymėjimus ar pažymas, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro nustatyta tvarka išduotas Akredituotų asmenų, turinčių teisę tikrinti pretendentų į valstybės tarnautojų pareigas anglų, prancūzų ir vokiečių kalbų mokėjimą (skenuotą ar fotografuotą). Akredituotų asmenų sąrašą rasite čia: https://portalas.vtd.lt/lt/text/tekstai/visuomenei/valstybes-tarnautoju-atranka/centralizuota-2019/uzsienio-kalbu-mokejimo-tikrinimas-911.html Minimalus lygis - A1
Ligita
Klausimas rašė: Sveiki, gavau kvietima dalyvauti atrankoje , bet noreciau pasitikslint del laiko, tai vyks rugpjucio 24diena kaip supratau, o kelinta valanda? Ar dar informuosite? Aciu.
Sveiki, po kiek laiko gavot siuntimą dalyvauti atrankoje, po cmeko teigiamos išvados?
inga
Sveiki, esu tinkama pagal II skiltį, kokias pareigas galėsiu atkikti, jeigu taosiu pasieniete?
Jure
Gavau cmek isvada, jog esu tinkama. Ka daryt toliau.? reikia issitraukti ar atsispaudinti dokumenta kuriame rasytu jog tinkama pretenduoti y pasieniecius?
Jurga
Sveiki, kokius dokumentus veštis, turėti, kai vyksiu į Pasieniečių mokyklą atlikti fizinio pasirengimo?
Pasienietis
inga rašė: Sveiki, esu tinkama pagal II skiltį, kokias pareigas galėsiu atkikti, jeigu taosiu pasieniete?
Laba diena, tai priklauso ar planuojate stoti į pirminį profesinį mokymą ar į įvadinius kursus.
Pasienietis
Jurga rašė: Sveiki, kokius dokumentus veštis, turėti, kai vyksiu į Pasieniečių mokyklą atlikti fizinio pasirengimo?
Laba diena, privaloma turėti asmens tapatybę patvirtinanti dokumentą.
Tomas
Sveiki, norėjau paklausti stojant į VSAT ar reikia atlikti šiuos tyrimus : spirometrija, vestibulometrija, audiometrija?
Pasienietis
Tomas rašė: Sveiki, norėjau paklausti stojant į VSAT ar reikia atlikti šiuos tyrimus : spirometrija, vestibulometrija, audiometrija?
Laba diena, visi klausimai apie sveikatą: https://cmek.vrm.lt/.
PM.
O kuo skiriasi pareigybės pabaigus įvadinius ir pirminio profesinio mokymus?
Pasienietis
PM. rašė: O kuo skiriasi pareigybės pabaigus įvadinius ir pirminio profesinio mokymus?
Laba diena, Šiuo metu organizuojamus įvadinius mokymo kursus pabaigę kursantai, galės vykdyti funkcijas tik susijusias su sienos stebėjimu ir viešosios tvarkos užtikrinimu. Dėl pareigų, nuo paskutinių įvadinių dauguma bus skyriama į jaunesniųjų specialistų pareigas ir gaus vyresniųjų puskarininkių laipsnius. Tie, kas neturi vairuotojo pažymėjimo bus kaip ir iki šiol paskirti į vyresniųjų pasieniečių pareigas ir jiems bus suteiktas vidaus tarnybos puskarininkio laipsnis.
Arnas
Laba diena, ar siuo metu baigus metus trunkancius mokslus Pasienieciu mokykloje absolventai yra idarbinami kaip jaunesnieji specialistai?
Stojantis
O po šių 4 sav įvadinių kursų, dar ateityje bus rengiami 9 sav įvadiniai?
Pasienietis
Arnas rašė: Laba diena, ar siuo metu baigus metus trunkancius mokslus Pasienieciu mokykloje absolventai yra idarbinami kaip jaunesnieji specialistai?
Laba diena, taip.
Pasienietis
Stojantis rašė: O po šių 4 sav įvadinių kursų, dar ateityje bus rengiami 9 sav įvadiniai?
Laba diena, kol kas iki šių metų pabaigos planuojami tik 4 sav. įvadiniai kursai: rugsėjį, spalį ir lapkritį.
Arūnas
Sveiki, iki kada pateikimas dokumentų norint mokintis pasieniečių mokykloje.
Pasienietis
Arūnas rašė: Sveiki, iki kada pateikimas dokumentų norint mokintis pasieniečių mokykloje.
Laba diena, šiuo metu dokumentai į įvadinius mokymo kursus yra nuolat priimami. Bus formuojamos kelios grupės. Visa informacija apie tai: https://pasienietis.lrv.lt/lt/naujienos/tai-gali-buti-ir-jusu-sansas

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]