Klauskite visko apie priėmimą į LEU


LEU
Prisijungimo vardas rašė: Sveiki. Iš kiek minimaliai žmonių, sudaroma grupė? Ir kiek praitamet pateikė prašymus studijuoti lietuvių filologiją ir istorijos pedagogiką? Kiek žinau, grupė nebuvo sudaryta. Ir jeigu įstoju VF, gaunu stipendiją? Kiek studentų priimate iš viso, ir kiek iš jų gauna nemokamas vietas?
Laba diena, grupė sudaroma iš mažiausiai 8 studentų. Praėjusiais metais studijų programoje Lietuvių filologijos ir istorijos pedagogika grupė sudaryta nebuvo. Įstojusiems į švietimo ir ugdymo studijų sričių grupės pedagogikos krypties studijų programą (pvz. Lietuvių filologijos ir istorijos pedagogika) 50 proc., t. y. pusei konkurso keliu patekusių į valstybės finansuojamas vietas ir gerai besimokančių studentų mokama tikslinė 115,85 Eur stipendija per mėnesį (pirmą semestrą pagal stojimo rezultatus, toliau – pagal studijų rezultatus). Be to, jie gali gauti ir skatinamąją stipendiją. Kiek stojančiųjų gauna VF studijų vietas prognozuoti negalime, ners tai priklauso nuo stojančiųjų konkursinių balų.
 
fross
Iki kada galima pildyti prasymus i LEU biologija?
 
Julija
Sveiki, norėčiau paklausti, kokius egzaminus mokykloje turiu laikyti, jeigu noriu stoti į ikimokyklinę pedagogiką ?
 
LEU
fross rašė: Iki kada galima pildyti prasymus i LEU biologija?
Laba diena, prašymą pateikti reikia per LAMA BPO http://www.lamabpo.lt/ iki 2015 m. liepos 18 d. 15 val. Pretenduojant stoti į biologijos specialybės valstybės finansuojamą vietą reikia laikyti motyvacijos įvertinimą. Motyvacijos vertinimo sesija vyks nuo birželio 19 d. iki liepos 8 d. Į motyvacijos įvertinimą taip pat reikia registruotis per LAMA BPO.
 
Partnerio pranešimas
LEU
Julija rašė: Sveiki, norėčiau paklausti, kokius egzaminus mokykloje turiu laikyti, jeigu noriu stoti į ikimokyklinę pedagogiką ?
Laba diena, nuo 2016 metų asmenys, pretenduojantys į bakalauro studijų valstybės finansuojamas studijų vietas, turi būti: - išlaikę lietuvių kalbos ir literatūros valstybinį brandos egzaminą; - išlaikę matematikos valstybinį brandos egzaminą; - išlaikę užsienio kalbos (anglų, vokiečių ar prancūzų) egzaminą B1 lygiu pagal Bendruosius Europos kalbų metmenis; - dalyvavę motyvacijos įvertinime (pretenduojantiems į Švietimo ir ugdymo krypčių grupės programas). Jeigu pretenduotumėte stoti į studijų programą Ikimokyklinė ir priešmokyklinė pedagogika, konkursinio balo sandaroje taip pat yra Istorijos brandos egzaminas ir imamas brandos egzaminas arba metinis pažymys šių dalykų Geografija / užsienio kalba / informacinės technologijos / biologija/ matematika / menai.
 
Partnerio pranešimas
Vaida.al
labas vakaras, norėjau paklausti ar reikia laikyti motivacinį testą stojant į Leu politikos sociologiją?
 
Indrė
Sveiki. Norėjau paklausi, kiek laiko vyksta motyvaciniai testai?
 
LEU
Vaida.al rašė: labas vakaras, norėjau paklausti ar reikia laikyti motivacinį testą stojant į Leu politikos sociologiją?
Laba diena, ne, nereikia. Konkursinio balo sandarą rasite:http://leu.lt/lt/stojantiesiems/stoj_bakalauro_studijos/stoj_bak_studiju_programos/programs/100257/priemimosal.html
 
Partnerio pranešimas
LEU
Indrė rašė: Sveiki. Norėjau paklausi, kiek laiko vyksta motyvaciniai testai?
Laba diena, motyvacijos įvertinimui reikia registruotis per informacinę sistemą www.lamabpo.lt nuo birželio 1 dienos iki tol kol iki motyvacijos įvertinimo lieka ne mažiau negu 24 valandos. Motyvacijos įvertinimas vyks birželio 25,26,27 dienomis.
 
Partnerio pranešimas
Toma
Sveiki, prašau pasakyti, koks minimalus konkursinis balas buvo praeitais metais stojant į ikimokyklinę ir priešmokyklinę pedagogiką? Ir dar ar stojant šia kryptimi užtenka Lietuvių VBE, Anglų VBE, istorijos VBE ir matematikos metinio pažymio? Labai ačiū už atsakymą :)
 
Inga
Sveiki, rytoj dalyvausiu motyvacijos įvertinime dėl stojimo į psichologijos studijas, tačiau pastebėjau, kad norint pretenduoti į nemokamą vietą, reikia būti išlaikius užsienio kalbos egzaminą. Tad noriu pasiteirauti, ar vis tik būtų įmanoma įstoti į valstybės finansuojamą vietą, jei nesu laikiusi užsienio kalbos egzamino? Dėkoju už atsakymą.
 
LEU
Toma rašė: Sveiki, prašau pasakyti, koks minimalus konkursinis balas buvo praeitais metais stojant į ikimokyklinę ir priešmokyklinę pedagogiką? Ir dar ar stojant šia kryptimi užtenka Lietuvių VBE, Anglų VBE, istorijos VBE ir matematikos metinio pažymio? Labai ačiū už atsakymą :)
Laba diena, minimalus konkursinis balas į šią studijų programą buvo 5,7 balo. Sunku prognozuoti įstojimo tikimybę, nes viskas priklauso nuo kitų stojančiųjų konkursinių balų, pretenduojančių į tą pačią studijų programą.
 
Partnerio pranešimas
LEU
Inga rašė: Sveiki, rytoj dalyvausiu motyvacijos įvertinime dėl stojimo į psichologijos studijas, tačiau pastebėjau, kad norint pretenduoti į nemokamą vietą, reikia būti išlaikius užsienio kalbos egzaminą. Tad noriu pasiteirauti, ar vis tik būtų įmanoma įstoti į valstybės finansuojamą vietą, jei nesu laikiusi užsienio kalbos egzamino? Dėkoju už atsakymą.
Laba diena, taip, jeigu mokyklą baigėte 2015 m. pagal minimalius reikalavimus norint pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą reikia: Minimalūs reikalavimai stojantiesiems: 1. Į Lietuvos edukologijos universiteto bakalauro studijų programas gali būti priimami tik tie asmenys, kurių konkursinis balas yra ne mažesnis kaip 2,0. Papildomus balus (1 arba 2) galite surinkti dalyvaudami motyvacijos įvertinime. 2. Asmenys, pretenduojantys į bakalauro studijų valstybės finansuojamas studijų vietas, turi būti: - išlaikę lietuvių kalbos ir literatūros valstybinį brandos egzaminą; - išlaikę užsienio kalbos (anglų, vokiečių ar prancūzų) egzaminą B1 lygiu pagal Bendruosius Europos kalbų metmenis; - dalyvavę motyvacijos įvertinime (pretenduojantiems į Švietimo ir ugdymo krypčių grupės programas); - išlaikę stojamąjį egzaminą (pretenduojantiems į meno pedagogikos programas).
 
Partnerio pranešimas
sandra
Laba diena, koks buvo maziausias balas praeitais metais stojant i VF kuno kultura?
 
LEU
sandra rašė: Laba diena, koks buvo maziausias balas praeitais metais stojant i VF kuno kultura?
Laba diena, 2014 m. minimalus konkursinis balas stojant į valstybės finansuojamas studijas buvo - 5,7.
 
Partnerio pranešimas
Tomas
Sveiki, Pasiskaičiavau, kad mano konkursinis balas į kūno kultūrą gaunasi virš 6, čia remiantis lamabpo skaičiuokle be motyvacijos įvertinimo. Tai jeigu gavau iš motyvacijos įvertinimo 2 balus, tai šitus 2 balus iš kažko reikia padalinti ar iškart pridėti prie mano 6? Nes kiek suprantu tuomet gaunasi mano kb virš 8. Sekantis klausimas dėl sportinių pasiekimų. Jei tarkim turiu lkkž ženklelį ir pažymėjimą tai gal kaip nors galima būtų internetu atskantuoti ir įdėti į lamabpo svetainę? Ar būtina šį pažymėjimą pristatyti į kurį nors lamabpo punktą? Jei būtina pristatyti į punktą, tai kur šitie punktai randasi? Iš anksto, ačiū už atsakymą.
 
LEU
Tomas rašė: Sveiki, Pasiskaičiavau, kad mano konkursinis balas į kūno kultūrą gaunasi virš 6, čia remiantis lamabpo skaičiuokle be motyvacijos įvertinimo. Tai jeigu gavau iš motyvacijos įvertinimo 2 balus, tai šitus 2 balus iš kažko reikia padalinti ar iškart pridėti prie mano 6? Nes kiek suprantu tuomet gaunasi mano kb virš 8. Sekantis klausimas dėl sportinių pasiekimų. Jei tarkim turiu lkkž ženklelį ir pažymėjimą tai gal kaip nors galima būtų internetu atskantuoti ir įdėti į lamabpo svetainę? Ar būtina šį pažymėjimą pristatyti į kurį nors lamabpo punktą? Jei būtina pristatyti į punktą, tai kur šitie punktai randasi? Iš anksto, ačiū už atsakymą.
Laba diena, motyvacijos įvertinimo balai yra papildomi, kurie prisideda prie Jūsų konkursinio balo, tuomet būtų 8. Sportinius pasiekimus reikia įkelti į Lamabpo sistemą (nuskenuotus dokumentus). Kaip įkelti sportinius pasiekimus rasite:https://www.youtube.com/watch?v=f9tLb46Tw7Y Geros dienos.
 
Partnerio pranešimas
Tomas
Dar vienas klausimas. Ar skenuojant pažymėjimą nėra skirtumo kokio jis bus formato? Ar reikia, kad būtinai būtų .pdf kaip tame lamabpo mokomajame vaizdo įraše?
 
Rokas
Sveiki , jei ne islaikiau valstybinio lietuviu egzamino , norejau stot i kuno kultura turiu daug pasiekimu ar imanoma istot ar ne ?
 
LEU
Tomas rašė: Dar vienas klausimas. Ar skenuojant pažymėjimą nėra skirtumo kokio jis bus formato? Ar reikia, kad būtinai būtų .pdf kaip tame lamabpo mokomajame vaizdo įraše?
Laba diena, dokumentus reikia įkelti taip, kaip parodyta lamabpo mokomajame vaizdo įraše.
 
Partnerio pranešimas

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]