Klauskite visko apie priėmimą į LEU


Tomas
sveiki norejau paklausti ar i mokamas studijas be stipendijos dideles galimybes buti priimtam jeigu virsiji konkursini minimalu bala?
 
LEU
Tomas rašė: sveiki norejau paklausti ar i mokamas studijas be stipendijos dideles galimybes buti priimtam jeigu virsiji konkursini minimalu bala?
Laba diena, sunku prognozuoti įstojimo galimybes, nes viskas priklauso nuo kitų stojančiųjų į tą pačią studijų programą konkursinių balų.
 
Partnerio pranešimas
Aivaras
sveiki,siandien isankstinio stojimo metu buvau priimtas i kuno kulturos ir gamtamokslinio ugdymo studiju programa,norejau pasiteirauti ar dideli sansai kad susidarys grupe? kiek minimaliai turi buti studentu kad susidarytu grupe? ir jeigu atsitiktu taip kad nesusidarytu grupe ar galima persokti i specialybe i kuria pretendavau antru numeriu t.y kuno kultura
 
Vilma
Sveiki, norėčiau paklausti, koks praeitais metais buvo mažiausias stojamasis balas į magistrantūros studijų programą ,,Taikomoji lingvistika ir tarpkultūrinė komunikacija"?
 
Vilma
Taip pat noriu paklausti, kokie koeficientai yra visų bakalauro dalykų vidurkio ir bakalauro darbo, skaičiuojant stojamąjį balą?
 
Kornelija
Sveiki, bandysiu stoti į LEU biologiją, tačiau nesu tikra ar baigusi norėsiu dirbti mokytoja. Ar baigus šias studijas galima kitaip sieti gyvenimą su biologija ar tik dirbti mokytoja?
 
LEU
Kornelija rašė: Sveiki, bandysiu stoti į LEU biologiją, tačiau nesu tikra ar baigusi norėsiu dirbti mokytoja. Ar baigus šias studijas galima kitaip sieti gyvenimą su biologija ar tik dirbti mokytoja?
Laba diena, baigusieji biologijos specialybę dirba gimnazijose, bendrojo ugdymo mokyklose biologijos mokytojais; tęsia studijas biologijos ar ekologijos ir aplinkotyros krypčių magistrantūroje, doktorantūroje; įgytas išsilavinimas suteikia galimybę dirbti biologo darbą gamtos apsaugos departamentuose ir kitose aplinkos apsaugos įstaigose, visuomenės sveikatos centruose, laboratorijose, individualiose ir valstybinėse įstaigose.
 
Partnerio pranešimas
LEU
Vilma rašė: Sveiki, norėčiau paklausti, koks praeitais metais buvo mažiausias stojamasis balas į magistrantūros studijų programą ,,Taikomoji lingvistika ir tarpkultūrinė komunikacija"?
Laba diena, 2014 m. mažiausias konkursinis balas stojant į magistrantūros studijų programą Taikomoji lingvistika ir tarpkultūrinė komunikacija buvo 16,79.
 
Partnerio pranešimas
LEU
Vilma rašė: Taip pat noriu paklausti, kokie koeficientai yra visų bakalauro dalykų vidurkio ir bakalauro darbo, skaičiuojant stojamąjį balą?
Laba diena, konkursinis balas stojant į magistrantūrą apskaičiuojamas pagal stojančiojo aukštojo universitetinio mokslo pirmosios pakopos studijų baigimo diplomo (toliau – diplomo) priedėlyje (priede) nurodyto studijų krypties pagrindų ir baigiamojo egzamino arba baigiamojo darbo įvertinimus. Jį sudaro diplomo priedėlio (priedo) pažymių svertinio vidurkio ir baigiamojo egzamino arba baigiamojo darbo įvertinimo suma. Diplomo priedėlyje (priede) nurodyto studijų krypties pagrindų dalyko balas imamas dešimties balų vertinimo sistemoje, baigiamojo egzamino arba baigiamojo darbo įvertinimas tai pat dešimties balų vertinimo sistemoje.
 
Partnerio pranešimas
Vilma
Ar turite omenyje mažiausią stojamąjį balą į vf vietas Taikomosios lingvistikos ir tarpkultūrinės komunikacijos studijas?
 
Alvydas
Sveiki, laikiau lietuvių mokyklinį, ir rusų bei biologijos valstybinius egzaminus. Ar yra galimybė įstoti į kūno kultūros studijas? Jei taip, tai ar galima pretenduoti į vf vietas?
 
Kornelija
Tai baigus biologijos bakalauro studijas galima dirbti tik mokytoju, taip supratau?
 
Studentė
Laba diena, ar stojant į magistro studijas nėra jokių stojamųjų egzaminų ar motyvacinių pokalbių? Taip pat norėčiau išsiaiškinti, ar įstojus yra galimybė pasirašyti sutartis ne vietoje, nes planuoju būti užsienyje?
 
LEU
Kornelija rašė: Tai baigus biologijos bakalauro studijas galima dirbti tik mokytoju, taip supratau?
Laba diena, įgytas išsilavinimas suteikia galimybę dirbti ne tik biologijos mokytoju, bet ir galimybę dirbti biologo darbą gamtos apsaugos departamentuose ir kitose aplinkos apsaugos įstaigose, visuomenės sveikatos centruose, laboratorijose, individualiose ir valstybinėse įstaigose.
 
Partnerio pranešimas
LEU
Studentė rašė: Laba diena, ar stojant į magistro studijas nėra jokių stojamųjų egzaminų ar motyvacinių pokalbių? Taip pat norėčiau išsiaiškinti, ar įstojus yra galimybė pasirašyti sutartis ne vietoje, nes planuoju būti užsienyje?
Laba diena, taip, stojant į magistrantūros studijas stojamųjų egzaminų nėra. Studijų sutartį pasirašyti ne universitete galimybės nėra. Tačiau studijų sutartį vietoj Jūsų gali pasirašyti Jūsų įgaliotas asmuo, turintis notaro patvirtintą įgaliojimą.
 
Partnerio pranešimas
LEU
Alvydas rašė: Sveiki, laikiau lietuvių mokyklinį, ir rusų bei biologijos valstybinius egzaminus. Ar yra galimybė įstoti į kūno kultūros studijas? Jei taip, tai ar galima pretenduoti į vf vietas?
Laba diena, kad turėtumėte galimybę pretenduoti įstoti į LEU valstybės finansuojamą studijų vietą pirmiausia turite atitikti minimalius reikalavimus stojantiesiems: 1. Į LEU bakalauro studijų programas gali būti priimami tik tie asmenys, kurių konkursinis balas yra ne mažesnis kaip 2,0. 2. Asmenys, pretenduojantys į bakalauro studijų valstybės finansuojamas studijų vietas, turi būti: - išlaikę lietuvių kalbos ir literatūros valstybinį brandos egzaminą; - išlaikę užsienio kalbos (anglų, vokiečių ar prancūzų) egzaminą B1 lygiu pagal Bendruosius Europos kalbų metmenis; - dalyvavę motyvacijos įvertinime (pretenduojantiems į Švietimo ir ugdymo krypčių grupės programas). Kokią galimybę turėtumėte įstoti į kūno kultūros specialybės valstybės nefinansuojamą vietą sunku prognozuoti. Taip pat svarbu, kad stojant į šią specialybę svertinis koeficientas (0,4) yra sporto pasiekimų vertinimas. Savo preliminarų konkursinį balą galite pasiskaičiuoti naudojant LAMA BPO konkursinio balo skaičiuoklę.
 
Partnerio pranešimas
LEU
Vilma rašė: Ar turite omenyje mažiausią stojamąjį balą į vf vietas Taikomosios lingvistikos ir tarpkultūrinės komunikacijos studijas?
Laba diena, nurodytas balas 2014 m. buvo mažiausias stojamasis balas į magistrantūros studijų programą Taikomoji lingvistika ir tarpkultūrinė komunikacija nepriklausomai ar asmuo įstojo į Vf ar Vnf studijų vietą.
 
Partnerio pranešimas
Prisijungimo vardas
Sveiki. Iš kiek minimaliai žmonių, sudaroma grupė? Ir kiek praitamet pateikė prašymus studijuoti lietuvių filologiją ir istorijos pedagogiką? Kiek žinau, grupė nebuvo sudaryta. Ir jeigu įstoju VF, gaunu stipendiją? Kiek studentų priimate iš viso, ir kiek iš jų gauna nemokamas vietas?
 
fross
Laba diena. Noriu dar karta paklausti nes viduje yra didele baime. Ar su MOKYKLINIU lietuviu kalbos egzaminu galima istoti i LEU biologija nors ir i VNF ? Ar nera sansu? Jeigu galima kuo tiksliau pasakykite. ACIU.
 
LEU
fross rašė: Laba diena. Noriu dar karta paklausti nes viduje yra didele baime. Ar su MOKYKLINIU lietuviu kalbos egzaminu galima istoti i LEU biologija nors ir i VNF ? Ar nera sansu? Jeigu galima kuo tiksliau pasakykite. ACIU.
Laba diena, ar tokia galimybė yra sunku prognozuoti, nes tai labai priklauso nuo Jūsų galutinio konkursinio balo. Nepriklausomai nuo studijų finansavimo tam, kad įstotumėte į LEU Jūsų minimalus konkursinis balas turi būti 2.
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]