Klauskite visko apie priėmimą į LEU


Klaustukas
Koks buvo mažiasias balas stojant į biologijos studijų kryptį 2014 metais ?
 
LEU
Laba diena, Mažiausias konkursinis balas į VF vietą - 7,33;į VNF vietą - 5,54
 
Partnerio pranešimas
Giedrė
Laba diena. Į kokią specialybę iš socialinių mokslų srities galima įstoti 2015m. laikant anglu lietuviu, istorijos ir matematikos egzaminus, bet kad anglų egzaminas turėtų mažiausiai reikšmės?
 
LEU
Giedrė rašė: Laba diena. Į kokią specialybę iš socialinių mokslų srities galima įstoti 2015m. laikant anglu lietuviu, istorijos ir matematikos egzaminus, bet kad anglų egzaminas turėtų mažiausiai reikšmės?
Laba diena, pagrindinių kriterijų įtaka geriausiųjų eilei į universitetines studijas sudaryti pagal studijų kryptis ar krypčių grupes rasite čia:http://www.lamabpo.lt/bendrasis-priemimas/2015#554
 
Partnerio pranešimas
Laur
Sveiki. Kokie šiemet žemiausi ir aukščiausi balai VF buvo į: lietuvių filologiją, pradinio ugdymo pedagogiką, lietuvių filologijos ir istorijos pedagogiką? Kiek studentų šiose grupėse?
 
LEU
Laur rašė: Sveiki. Kokie šiemet žemiausi ir aukščiausi balai VF buvo į: lietuvių filologiją, pradinio ugdymo pedagogiką, lietuvių filologijos ir istorijos pedagogiką? Kiek studentų šiose grupėse?
Laba diena, aukščiausias balas į lietuvių filologija - 8,90 žemiausias balas - 5,58( 29 studentai) aukščiausias balas į pradinio ugdymo pedagogika - 10,30 žemiausias balas į 6,69 (22 studentai) Į lietuvių filologijos ir istorijos pedagogikos studijų programą grupė nebuvo sudaryta.
 
Partnerio pranešimas
greta
Sveiki koks maziausias kb buvo stojant i kuno kulturos pedagogika 2014m ?
 
LEU
greta rašė: Sveiki koks maziausias kb buvo stojant i kuno kulturos pedagogika 2014m ?
Laba diena, minimalus konkursinis balas stojant į VF vietą - 5,74
 
Partnerio pranešimas
greta
O i vnf?
 
LEU
greta rašė: O i vnf?
Laba diena, Minimalus balas stojant į vnf vietą buvo - 2,66
 
Partnerio pranešimas
greta
esu pabaigusi sporto mokykla krepsini ,turiu diploma imanoma butu gaut papildomu balu stojant?:) didele reiksme turi?
 
LEU
greta rašė: esu pabaigusi sporto mokykla krepsini ,turiu diploma imanoma butu gaut papildomu balu stojant?:) didele reiksme turi?
Laba diena, 1. Sporto pasiekimai vertinami pagal sporto nacionalinių ir tarptautinių pasiekimų vertinimo lentelėje nurodytus balus ir pateiktą sporto šakų sąrašą Visą informaciją rasite:http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=467789&p_tr2=2
 
Partnerio pranešimas
greta
o kaip vadintusi mkl antrame divizione laimeta antra vieta,tai butu uz tai balu?
 
LEU
greta rašė: o kaip vadintusi mkl antrame divizione laimeta antra vieta,tai butu uz tai balu?
Laba diena, balai yra pridedami jeigu esate Lietuvos čempionas ar suaugusiųjų, jaunimo, jaunių tarptautinių varžybų 1–8 vietų prizininkas. SPORTO ŠAKŲ SĄRAŠAS: 1. Aerobinė gimnastika 2. Badmintonas 3. Baidarių ir kanojų irklavimas 4. Beisbolas 5. Biatlonas 6. Boksas 7. Buriavimas 8. Dailusis čiuožimas 9. Dviračių sportas 10. Dziudo ir savigynos imtynės 11. Irklavimas 12. Fechtavimasis 13. Futbolas 14. Imtynės (graikų-romėnų ir laisvosios imtynės) 15. Karatė 16. Krepšinis 17. Kultūrizmas ir sunkioji atletika 18. Ledo ritulys 19. Lengvoji atletika 20. Meninė gimnastika 21. Orientavimosi sportas 22. Plaukimas 23. Rankinis 24. Regbis 25. Slidinėjimas 26. Sportinė gimnastika 27. Sportiniai šokiai 28. Stalo tenisas 29. Šaudymas 30. Šiuolaikinė penkiakovė 31. Tenisas 32. Tinklinis 33. Žolės riedulys Sportinių pasiekimų aprašą rasite:http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=467789&p_tr2=2
 
Partnerio pranešimas
Lucija
Sveiki , norėjau sužinoti stojant i istroja tai reikalingas geografijos egzaminas ar tiks ir metinis pažymys? Kokie išvis bus reikalingi stojamieji egzaminai :) aciu :)
 
LEU
Lucija rašė: Sveiki , norėjau sužinoti stojant i istroja tai reikalingas geografijos egzaminas ar tiks ir metinis pažymys? Kokie išvis bus reikalingi stojamieji egzaminai :) aciu :)
Laba diena, KONKURSINIO BALO SANDARA: Istorija- 0,4 (pirmasis dalykas (brandos arba stojamasis egzaminas) ir jo svertinis koeficientas). Geografija- 0,2 (antrasis dalykas (brandos egzaminas arba metinis pažymys) ir jo svertinis koeficientas). Matematika / biologija / užsienio kalba (tautinėms mažumoms ir užsieniečiams – gimtoji kalba2) / informacinės technologijos / menai - 0,2 (trečiasis dalykas1 (brandos egzaminas arba metinis pažymys) ir jo svertinis koeficientas). Lietuvių kalbos ir literatūros (brandos egzaminas) svertinis koeficientas - 0,2 Motyvacijos įvertinimas*(papildomas kriterijus) 1 arba 2 balai. Pretenduojantiems į valstybės finansuojamą vietą.
 
Partnerio pranešimas
Raimondas
Sveiki, kiek žmonių įstojo į Anglų pedagogiką? Ir koks buvo žemiausias konkursinis balas?
 
Silvija
Sveiki, koks buvo 2014 m. mažiausias stojamasis balas į VF PRADINIO UGDYMO PEDAGOGIKĄ??
 
LEU
Raimondas rašė: Sveiki, kiek žmonių įstojo į Anglų pedagogiką? Ir koks buvo žemiausias konkursinis balas?
Laba diena, 2014 m. į anglų filologijos studijos programą įstojo 27 studentai. Minimalus konkursinis balas į VF vietą - 5,82
 
Partnerio pranešimas
LEU
Silvija rašė: Sveiki, koks buvo 2014 m. mažiausias stojamasis balas į VF PRADINIO UGDYMO PEDAGOGIKĄ??
Mažiausias stojamasis balas į VF Pradinio ugdymo pedagogikos studijų programą - 5,72
 
Partnerio pranešimas

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]