Klauskite visko apie priėmimą į LEU


LEU
Diana rašė: Galetumete pasakyti, ar laikant stojamaji egzamina i sokio pedagogika, reikes susokti tik savo sukurta soki ir atsakyti i kelis klausimus susijusius su mano sokio stiliumi ir pns, ar bus dar uzduodami klausimai del kitu stiliu, ir bus paprasyti paimprovizuoti ar padaryti visokius pagr. sokiu elementus? Vieni viena sako, kiti kazka kito, ir negaliu suprasti :)
Stojamąjį egzaminą į šokio pedagogų rengimo studijų programą sudaro dvi dalys: pirma – kūrybinė šokio kompetencija, vertinama pagal parengtos pasirinkto šokio žanro kompozicijos savitumą, atlikimo išraiškingumą, muzikalumą, judesių koordinaciją, antra dalis –šokio žinių pagrindai, vertinama pagal kūrybinei užduočiai pasirinkto šokio žanro pagrindinių bruožų ir istorinio kultūrinio konteksto apibūdinimą. Smulkesnė informacija Meninio ugdymo katedroje: tel. 8 5 2757096; e-paštas: menas@leu.lt
 
Partnerio pranešimas
Skyrutis
Sveiki, noreciau suzinoti ar imanoma istoti i kuno kulturos pedagogika ,jei esu laikes tik lietuviu valstybini egzamina ir rusu kalbos egzamina?
 
Agne
Sveiki, motyvacinis vertinimas i pedagogikos studijas yra 06.19-07.04, tai kaip suprantu tomis dienomis vyksta motyvacinis testas? o uzsiregistruoti iki kada reikia? ir kur siusti prasymus del motyvacinio testo?
 
LEU
Skyrutis rašė: Sveiki, noreciau suzinoti ar imanoma istoti i kuno kulturos pedagogika ,jei esu laikes tik lietuviu valstybini egzamina ir rusu kalbos egzamina?
Konkursinio balo sandara: Svertinis koeficientas Sporto pasiekimai* 0,4 Biologija 0,2 Istorija / geografija / informacinės technologijos / fizika / chemija / matematika / užsienio kalba 0,2 Lietuvių kalba ir literatūra 0,2 Motyvacijos įvertinimas (papildomas kriterijus) 0, 1 arba 2 *sporto pasiekimai vertinami pagal dešimtabalę skalę pagal švietimo ir mokslo ministro patvirtintą tvarką, atsižvelgus į Kūno kultūros ir sporto departamento prie LR Vyriausybės siūlymus. Neturintis sporto pasiekimų stojantysis gauna nulį balų, tačiau jis gali dalyvauti konkurse. Taip, jus galite dalyvauti konkurse į kūno kultūros studijų programą. Vietoj nelaikytų egzaminų bus imamas metinis pažymys.
 
Partnerio pranešimas
LEU
Agne rašė: Sveiki, motyvacinis vertinimas i pedagogikos studijas yra 06.19-07.04, tai kaip suprantu tomis dienomis vyksta motyvacinis testas? o uzsiregistruoti iki kada reikia? ir kur siusti prasymus del motyvacinio testo?
Stojantieji registruojasi motyvacijos įvertinimui pildydami registracijos prašymus informacinėje LAMA BPO sistemoje LAMA BPO prezidento patvirtinta „Bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštųjų mokyklų pirmosios pakopos ir vientisąsias studijas tvarkos aprašo“ tvarka ir laiku. Pildydami prašymą stojantieji gali pasirinkti vieną iš aukštųjų mokyklų, kurioje vykdomas motyvacijos įvertinimas, ir šio įvertinimo vykdymo datą. Stojantieji informacinės LAMA BPO sistemos numatytomis priemonėmis gauna patvirtinimą apie jiems paskirtą motyvacijos įvertinimo vykdymo vietą, datą, laiką ir privalo į nurodytą vietą atvykti mažiausiai 15 min anksčiau, nei numatytas motyvacijos įvertinimo pradžios laikas, turėdami tapatybę patvirtinantį asmens dokumentą.
 
Partnerio pranešimas
Martyna
Sveiki, norėčiau platesnės informacijos apie pradinių klasių ugdymą arba ikimokyklinį. Koks konkurencinis balas? Kiek buvo stojančiųjų ar sunku gauti finansuojamą vietą ir pan..?
 
LEU
Martyna rašė: Sveiki, norėčiau platesnės informacijos apie pradinių klasių ugdymą arba ikimokyklinį. Koks konkurencinis balas? Kiek buvo stojančiųjų ar sunku gauti finansuojamą vietą ir pan..?
Prognozuoti įstojimo tikimybę į valstybės finansuojamą vietą yra labai sunku, kadangi viskas priklauso nuo kitų stojančiųjų į šią studijų programą konkursinių balų.
 
Partnerio pranešimas
pasimetusi
Jei motyvacinio testo metu ateinu tik į tą dalį, kurioje reikia išdėstyti atsakymus raštu, bet neateinu į pokalbį, ar išlieka galimybė gauti balą, ar testas neužskaitomas?
 
LEU
pasimetusi rašė: Jei motyvacinio testo metu ateinu tik į tą dalį, kurioje reikia išdėstyti atsakymus raštu, bet neateinu į pokalbį, ar išlieka galimybė gauti balą, ar testas neužskaitomas?
Motyvacijos įvertinimas yra sudarytas iš dviejų dalių, todėl jeigu nedalyvausite pokalbyje, motyvacijos įvertinimo testas nebus užskaitytas.
 
Partnerio pranešimas
Kamilė
Sveiki, man įdomu kokio dydžio grupės susidaro studijuojančiųjų lietuvių filologiją (tekstų tvarkybą)? Iš anksto dėkoju už atsakymą! :)
 
LEU
Kamilė rašė: Sveiki, man įdomu kokio dydžio grupės susidaro studijuojančiųjų lietuvių filologiją (tekstų tvarkybą)? Iš anksto dėkoju už atsakymą! :)
2013 metais buvo 41 studentas.
 
Partnerio pranešimas
Deimantė
Laba diena, Du kartus studijavau valstybės finansuojamoje vietoje, abu kartus studijas mečiau praėjus maždaug 2mėn. Ar galiu šiemet pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą? Mokyklą baigiau 2012m. Ačiū
 
LEU
Deimantė rašė: Laba diena, Du kartus studijavau valstybės finansuojamoje vietoje, abu kartus studijas mečiau praėjus maždaug 2mėn. Ar galiu šiemet pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą? Mokyklą baigiau 2012m. Ačiū
Taip, galite. Pretenduoti į valstybės finansuojamą studijų vietą negalima jeigu įgytoje daugiau negu pusę studijų kreditų valstybės lėšomis.
 
Partnerio pranešimas
ged
Laba, atsakyma i savo klausima turbut zinau, bet visgi, ar imanoma i kuno kultura istoti be biologijos, nes mokiausi fizikos. visi kiti egzaminai ir pasiekimai yra. aciu :)
 
LEU
ged rašė: Laba, atsakyma i savo klausima turbut zinau, bet visgi, ar imanoma i kuno kultura istoti be biologijos, nes mokiausi fizikos. visi kiti egzaminai ir pasiekimai yra. aciu :)
Pretenduoti galima.Viskas priklauso nuo kitų stojančiųjų konkursinių balų bei finansavimo pobūdžio.
 
Partnerio pranešimas
Ieva
Laba diena, stoju į šokio pedagogiką. Noriu sužinoti, kiek minučių galima skirti šokiui stojamojo egzamino metu. Jei šokis bus per ilgas ,ar bus mažinami balai, ar bus stabdoma muzika ? Noriu paklausti dėl motyvacinio testo: ar yra tikslinga stojant į LEU motyvacinį testą taip pat laikyti LEU,ar tai visai nesvarbu ir stojant į šokio pedagogiką LEU galiu rinktis kito miesto universitetą,pvz. KU. Ačiū,Ieva
 
Gintarė
Sveiki,norėjau paklausti ar šioje specialybėje (Geografija (turizmo vadyba)) galima įstoti į vf tačiau matematikos turint 6 B lygyje ?
 
Justina
Kada vyks stojamasis šokio egzaminas ? O kada motyvacijos patikrinimas ?
 
LEU
Ieva rašė: Laba diena, stoju į šokio pedagogiką. Noriu sužinoti, kiek minučių galima skirti šokiui stojamojo egzamino metu. Jei šokis bus per ilgas ,ar bus mažinami balai, ar bus stabdoma muzika ? Noriu paklausti dėl motyvacinio testo: ar yra tikslinga stojant į LEU motyvacinį testą taip pat laikyti LEU,ar tai visai nesvarbu ir stojant į šokio pedagogiką LEU galiu rinktis kito miesto universitetą,pvz. KU. Motyvacijos įvertinimo testą galite laikyti ne būtinai LEU. Registruojantis www.lamabpo.lt galite pasirinkti vietą, laiką ir datą. Dėl šokio pedagogikos stojamojo egzamino kreipkitės tiesiogiai sekančiais kontaktais muzika@leu.lt arba tel.(85) 275 2197 Ačiū,Ieva
 
Partnerio pranešimas
LEU
Gintarė rašė: Sveiki,norėjau paklausti ar šioje specialybėje (Geografija (turizmo vadyba)) galima įstoti į vf tačiau matematikos turint 6 B lygyje ?
Sunku prognozuoti priėmimo eigą, nes viskas priklauso nuo kitų stojančiųjų konkursinių balų.
 
Partnerio pranešimas

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]