Klauskite visko apie priėmimą į LEU


LEU
Tomas1998 rašė: Sveiki, ar didelė tikimybė, jog galiu patekti į valstybės nefinansojama viętą jeigu esu išlaikęs tik Anglų ir lietuvių mokyklinį egzaminą?
Laba diena, minimalus konkursinis balas - 3 balai. Galite paskaičiuoti www.lamabpo.lt konkursinio balo skaičiuoklėje.
 
Partnerio pranešimas
LEU
Giedrius rašė: Laba diena, šiais metais laikiau lietuvių, matematikos ir biologijos valstybinius egzaminus, išlaikiau tik biologija, bet turiu neblogus metinius pažymius ir gerus sportinius pasiekimus. Ar yra nors kokia galimybė įstoti į jūsų universitetą?
Laba diena, minimalus konkursinis balas - 3 balai. Galite paskaičiuoti www.lamabpo.lt konkursinio balo skaičiuoklėje.
 
Partnerio pranešimas
LEU
Teqqqq rašė: Sveiki, Kodėl į Anglų filologija ir kita užsienio (prancūzų, rusų arba vokiečių) kalba (dieninė) stojusiųjų iš pakviestų 4 nė vienas nepasirašė sutarties? Galbūt nutrauktas priėmimas į šią studijų programą? Koks minimalus stojamasis balas į VF vietą antrame etape??
Laba diena, minimalus konkursinis balas -3 balai. Studijų sutarčių pasirašymas vyksta liepos 25 d. 10–17 val.liepos 26 – 27 d. 9–17 val., todėl stojantieji dar turi galimybę pasirašyti sutartis.  
 
Partnerio pranešimas
Gabija
Sveiki! Turiu keletą klausimų. Ar yra dar likę valstybės finansuojamų krepšelių į psichologiją? Su kokiais balais įstojo į vf ir vnf? Ar motyvacinį testą, kuris vyks rugpjūtį, galės laikyti visi? Ar balai bus pridedami, jeigu stočiau į vnf?
 
LEU
Gabija rašė: Sveiki! Turiu keletą klausimų. Ar yra dar likę valstybės finansuojamų krepšelių į psichologiją? Su kokiais balais įstojo į vf ir vnf? Ar motyvacinį testą, kuris vyks rugpjūtį, galės laikyti visi? Ar balai bus pridedami, jeigu stočiau į vnf?
Laba diena, rugpjūčio 2-3 dienomis vyksta studijų sutarčių pasirašymas (antras etapas), todėl dar nežinome likusių VF vietų skaičiaus. papildomo priėmimo metu nuo rugpjūčio 10 d. gali visi, (kas nedalyvavo motyvacijos vertinime) užsiregistruoti ir jį laikyti rugpjūčio 16 d. Už motyvacijos vertinimą gauti balai bus įskaičiuoti į konkursinio balo sandarą (tiek stojant į VF tiek ir VNF vietas). Minimalus konkursinis balas - 3 balai.
 
Partnerio pranešimas
Lina
Sveiki, norėčiau stoti į universitetą, tapti pradinių klasių mokytoja. Man 46eri. Sakykit ko reikia norint įstoti ir kaip vyktų procesas?
 
LEU
Lina rašė: Sveiki, norėčiau stoti į universitetą, tapti pradinių klasių mokytoja. Man 46eri. Sakykit ko reikia norint įstoti ir kaip vyktų procesas?
Laba diena, bendrasis priėmimas vyksta per informacinę sistemą www.lamabpo.lt. Visą informaciją apie priėmimo sąlygas 2018 m. rasite toliau esančioje nuorodoje:http://bakalauras.lamabpo.lt/studentams/stojantiesiems-2018/geriausiuju-eiles-sudarymo-tvarka/
 
Partnerio pranešimas
Ieva
Sveiki, laikant stojamąjį egzaminą į šokio pedagogikos studijas reikia paruošti konkretaus žanro šokį ar pasirinktinai? Ir kokie dalykai bus vertinami paruoštame šokyje? Ar griežtai vertinama technika?
 
Renataaa
sveiki, Norejau paklausti kiek 2017 metais istojo i dailes pedagogika ir kiek norinciuju i sia sriti kanditatavo? aciu uz atsakyma!
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]