Klauskite visko apie priėmimą į LEU


Goda
Sveiki,norėjau paklausti kada ir kur bus skelbiama informacija apie motyvacinio testo laikymą? Kur reikės registruotis?
 
LEU
Goda rašė: Sveiki,norėjau paklausti kada ir kur bus skelbiama informacija apie motyvacinio testo laikymą? Kur reikės registruotis?
Laba diena, motyvacijos įvertinimui reikia registruotis per informacinę sistemą www.lamabpo.lt nuo birželio 1 d.
 
Partnerio pranešimas
Goda
Sveiki,o gal jau žinote tikslias datas kada vyks motyvacinio testo laikymas?
 
Amanda
Koks buvo 2016 metų žemiausias konkursinis balas įstojusio į socialinę pedagogiką?
 
LEU
Amanda rašė: Koks buvo 2016 metų žemiausias konkursinis balas įstojusio į socialinę pedagogiką?
Laba diena, žemiausias konkursinis balas įstojusio į socialinę pedagogiką bendrojo priėmimo metu buvo 2,86 (VNF) ir 12,1 (VF).
 
LEU
Goda rašė: Sveiki,o gal jau žinote tikslias datas kada vyks motyvacinio testo laikymas?
Motyvacijos įvertinimas vyks birželio 28-30 d. Registruotis į motyvacijos įvertinimą turite per informacinę sistemą LAMA BPO www.lamabpo.lt
 
Amanda
Kiek VF vietų bus skirta socialinės pedagogikos studijoms 2017 metais?
 
LEU
Amanda rašė: Kiek VF vietų bus skirta socialinės pedagogikos studijoms 2017 metais?
15 VF vietų.
 
Ina
Sveiki, ar yra magistrantūros specialiosios pedagogikos valstybės finansuojamos vietos?
 
LEU
Goda rašė: Sveiki,o gal jau žinote tikslias datas kada vyks motyvacinio testo laikymas?
Laba diena, motyvacijos vertinimui reikia registruoti per informacinę sistemą www.lamabpo.lt Motyvacijos vertinimo tvarkaraštis: Pirmoji sesija Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Vilniuje: 2017 m. birželio 28 d., 9.30 val. ir 11.30 val. 2017 m. birželio 29 d., 8.30 val. ir 10.30 val. 2017 m. birželio 30 d., 8.30 val. ir 10.30 val. Antroji sesija Vilniuje: 2017 m. liepos 10 d. 9.30 ir 11.30 Trečioji sesija Vilniuje: 2017 m. rugpjūčio 16 d. 9.30 ir 11.30
 
Partnerio pranešimas
LEU
Ina rašė: Sveiki, ar yra magistrantūros specialiosios pedagogikos valstybės finansuojamos vietos?
Laba diena, yra 12 VF vietų.
 
Partnerio pranešimas
Deimante
Sveiki, suzinojus savo motyvacinio testo bala ir konkursini bala, ka reiketu daryti toliau? Ar cia jau reikia laukti ar dar kazka pildyti? Aciu
 
jurgita
Sveiki. 1) Kada bus žinoma stojimo rezultatai į ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą? 2) Kiek valstybės finansuojamu vietų yra? 3) Ar tie kurie įstojo bus informuoti elektroniniu paštu ar telefono numeriu?
 
Tomas1998
Sveiki, baigiau 12 klasių ir norėčiau sužinoti ką man pasirinkt studijuoti, kad galėčiau būti asmeniniu treneriu. Man reikia rinkis socialinius mokslus? Ačiū už atsakymą.
 
LEU
Tomas1998 rašė: Sveiki, baigiau 12 klasių ir norėčiau sužinoti ką man pasirinkt studijuoti, kad galėčiau būti asmeniniu treneriu. Man reikia rinkis socialinius mokslus? Ačiū už atsakymą.
Laba diena, turime kūno kultūros studijų programą.Kūno kultūrą studijuoja mėgstantys sportuoti ir norintys įgyti dalyko pedagogikos, sporto bakalauro laipsnį ir pedagogo kvalifikaciją. Studijuojantieji pagal kūno kultūros bakalauro programą turi galimybę pasirinkti specializaciją ir gilinti žinias sporto šakos ar sveikatos ugdymo srityje. Sėkmingai baigę studijas absolventai suvokia sporto misiją šiuolaikinėje visuomenėje, geba atlikti fizinio ir sportinio ugdymo(si) tarpininko, partnerio, galimybių kūrėjo ir lyderio vaidmenį; planuoti ir organizuoti bendrojo ir fizinio ugdymo procesą, kurti ir įgyvendinti kūno kultūros, sporto, sveikatos projektus, programas, laiduoti pedagoginę ir kitą pagalbą silpnesnės sveikatos, specialiųjų poreikių, socialinės atskirties ugdytiniams. Geba priimti sprendimus, sudarydami ugdimosi aplinką mokiniui ar sportininkui, plėtoti įgytas žinias, tapti savarankiška, atsakinga asmenybe, siekiančia didelių sportinių laimėjimų pasirinktos sporto šakos varžybose. Plačiau apie programą rasite:http://leu.lt/lt/ssf/ssf_priemimas/ssf__studiju_programos/programs/100478.html
 
Partnerio pranešimas
LEU
jurgita rašė: Sveiki. 1) Kada bus žinoma stojimo rezultatai į ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą? 2) Kiek valstybės finansuojamu vietų yra? 3) Ar tie kurie įstojo bus informuoti elektroniniu paštu ar telefono numeriu?
Laba diena, 1. Kvietimo studijuoti paskelbimas - 2017-07-24 iki 12 val. Sutarčių su pakviestaisiais sudarymas aukštosiose mokyklose - 2017-07-25 – 2017-07-27 17 val. 2. Busite informuoti el.paštu. 3. Yra 15 VF vietų.
 
Partnerio pranešimas
LEU
Deimante rašė: Sveiki, suzinojus savo motyvacinio testo bala ir konkursini bala, ka reiketu daryti toliau? Ar cia jau reikia laukti ar dar kazka pildyti? Aciu
Laba diena, Prašymų priimti studijuoti į universitetus ir kolegijas registravimas *Vidurinio išsilavinimo, tarptautinių užsienio kalbos egzaminų sertifikatų, sporto pasiekimų ir kitų dokumentų elektroninis pateikimas LAMA BPO informacinėje sistemoje - 2017-06-01 – 2017-07-19 17 val. Kvietimo studijuoti paskelbimas - 2017-07-24 iki 12 val. Sutarčių su pakviestaisiais sudarymas aukštosiose mokyklose - 2017-07-25 – 2017-07-27 17 val.
 
Partnerio pranešimas
Tomas1998
Sveiki, ar didelė tikimybė, jog galiu patekti į valstybės nefinansojama viętą jeigu esu išlaikęs tik Anglų ir lietuvių mokyklinį egzaminą?
 
Giedrius
Laba diena, šiais metais laikiau lietuvių, matematikos ir biologijos valstybinius egzaminus, išlaikiau tik biologija, bet turiu neblogus metinius pažymius ir gerus sportinius pasiekimus. Ar yra nors kokia galimybė įstoti į jūsų universitetą?
 
Teqqqq
Sveiki, Kodėl į Anglų filologija ir kita užsienio (prancūzų, rusų arba vokiečių) kalba (dieninė) stojusiųjų iš pakviestų 4 nė vienas nepasirašė sutarties? Galbūt nutrauktas priėmimas į šią studijų programą? Koks minimalus stojamasis balas į VF vietą antrame etape??
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]