Klauskite visko apie priėmimą į LEU


LEU
aidaaa63 rašė: Sveiki, norėjau paklausti, koks minimalus konkursinis balas norint stoti į vnf vietą LEU (lietuvių filologija), dalyvavau motyvacijos vertinime, kur gavau 2 balus ir noriu paklausti ar jie skaičiuojasi prie mano konkursinio balo jeigu stosiu į vnfn vietą ? Šiuo metu mano konkursinis balas yra 3,72 į vf nepretenduoju, nes neišlaikiau matematikos valstybinio brandos egzamino. Labai noriu studijuoti būtent LEU. Todėl prašau atsakyti, ar mano dabartinio konkursinio balo pakanka pretenduoti į vnf vietą ? :)
Laba diena, minimalus konkursinis balas stojant į LEU - 2 balai. Motyvacijos vertinimo balai yra skaičiuojami į konkursinio balo sandarą.
 
Partnerio pranešimas
Elena
Sveiki! Su kokiais minimaliais balais praeitais metais įstojo į: Istoriją, Istorijos ir etikos pedagogiką, Geografiją, Geografijos ir istorijos pedagogiką? Ar galima tikėtis įstoti, jeigu balas yra didesnis nei praeitais metais buvęs mažiausias? Jeigu įstojama į istorijos ir etikos pedagogiką, kur vyksta paskaitos? :) Ačiū!
 
LEU
Elena rašė: Sveiki! Su kokiais minimaliais balais praeitais metais įstojo į: Istoriją, Istorijos ir etikos pedagogiką, Geografiją, Geografijos ir istorijos pedagogiką? Ar galima tikėtis įstoti, jeigu balas yra didesnis nei praeitais metais buvęs mažiausias? Jeigu įstojama į istorijos ir etikos pedagogiką, kur vyksta paskaitos? :) Ačiū!
Laba diena, minimalus konkursinis balas į VF 2015 m.: Istorija - 9,96 Istorijos ir etikos pedagogika - 6,38 Geografija - 8,14 Geografijos ir istorijos pedagogika -10,08 Istorijos ir etikos pedagogikos studijų programos paskaitos vyks LEU II rūmuose Ševčenkos gt. 31. Sunku prognozuoti įstojimo tikimybę, kadangi viskas priklauso nuo šių metų stojančiųjų konkursinių balų.
 
Partnerio pranešimas
Vita
Sveiki, sakykite, koks buvo minimaliausias balas 2015-14 metais istojusiu i vnf vietas ir vf kuno kulturos studijas?
 
Ligita
Sveiki. Kiek pernai įstojo į vf ir į vnf studijas į prancūzų filologiją?
 
LEU
Laba diena, pernai Prancūzų filologijos studijų programoje susidarė viena I kurso studentų grupė.
Ligita rašė: Sveiki. Kiek pernai įstojo į vf ir į vnf studijas į prancūzų filologiją?
 
LEU
2015 m. minimalus balas į Kūno kultūros VF ištęstines studijas buvo - 5.52; Kūno kultūros VF nuolatines – 5.80; Kūno kultūros VNF ištęstines - 2.28; Kūno kultūros VF nuolatines - 2.05.
Vita rašė: Sveiki, sakykite, koks buvo minimaliausias balas 2015-14 metais istojusiu i vnf vietas ir vf kuno kulturos studijas?
 
Ligita
Sveiki. Su kokiu mažiausiu konkursiniu įstojo šiemet į vf prancūzų filologiją? Mano 6,08 ar apsimoka bandyti antru turu į vf vietą?
 
LEU
Ligita rašė: Sveiki. Kiek pernai įstojo į vf ir į vnf studijas į prancūzų filologiją?
Laba diena, buvo sudaryta viena grupė.
 
Partnerio pranešimas
LEU
Ligita rašė: Sveiki. Su kokiu mažiausiu konkursiniu įstojo šiemet į vf prancūzų filologiją? Mano 6,08 ar apsimoka bandyti antru turu į vf vietą?
Laba diena, taip, tikrai verta bandyti 2 etapu, nes Jūsų konkursinis balas pakankamai aukštas ir paprastai lieka valstybės finansuojamų vietų.Prancūzų filologijos studijų programą rinkitės pirmu pageidavimu. Minimalus konkursinis balas į VF buvo - 6,2 (prancūzų filologija).
 
Partnerio pranešimas
Agnė
Sveiki. Kiek šiemet buvo stojančiųjų į technologijų pedagogikos studijų programą ir, koks mažiausias balas norint gauti vf vietą?
 
LEU
Agnė rašė: Sveiki. Kiek šiemet buvo stojančiųjų į technologijų pedagogikos studijų programą ir, koks mažiausias balas norint gauti vf vietą?
Laba diena, suformuota viena šios studijų programos grupė. Norint pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą reikia atitikti minimalius reikalavimus stojantiems 2016 m. VF vietai gauti: 1. lietuvių (valstybinės) kalbos) brandos egzaminas 2. matematikos brandos egzaminas 3. užsienio kalbos brandos egzaminas 4. motyvacijos vertinimas
 
Partnerio pranešimas
llll
Kur galima rasti likusias laisvas vietas? LEU svetainėje niekur nerandu.
 
jolitaliep
Sveiki, norėčiau paklausti, koks minimalus balas turi būti stojant į Taikomąją sociologiją vnf trečiajame(papildomame) etape?
 
LEU
llll rašė: Kur galima rasti likusias laisvas vietas? LEU svetainėje niekur nerandu.
Laba diena, laisvų vietų skaičius skelbiamas www.lamabpo.lt
 
Partnerio pranešimas
LEU
jolitaliep rašė: Sveiki, norėčiau paklausti, koks minimalus balas turi būti stojant į Taikomąją sociologiją vnf trečiajame(papildomame) etape?
Laba diena, minimalus balas - 2 balai.
 
Partnerio pranešimas
kkkk
Sveiki. Girdėjau, jog dar 22-23dienomis vyks sutarčių pasirašymas. Čia kaip ir tiesioginis priėmimas? Ir kaip tai vyksta? Ar čia tik tiems, kurie gali užimti vnf laisvas vietas?
 
LEU
kkkk rašė: Sveiki. Girdėjau, jog dar 22-23dienomis vyks sutarčių pasirašymas. Čia kaip ir tiesioginis priėmimas? Ir kaip tai vyksta? Ar čia tik tiems, kurie gali užimti vnf laisvas vietas?
Laba diena, tiesioginis priėmimas vyks nuo 08-22 iki 08-30 d. Prašymų dalyvauti konkurse priėmimas ir dokumentų registravimas asmeniškai, per įgaliotą asmenį, arba užpildant registracijos formą arba elektroniniu paštu stojimas@leu.lt. Tiesioginiame priėmime pretenduojama tik į studijas savo lėšomis. Daugiau informacijos:http://leu.lt/lt/stojantiesiems/stoj_bakalauro_studijos/bak_priemimo_salygos/bak_priemimo_etapai.html
 
Partnerio pranešimas
Rūta
Sveiki, kiek priimta šiemet student į prancūzų filologiją tiek vf tiek vnf?
 
LEU
Rūta rašė: Sveiki, kiek priimta šiemet student į prancūzų filologiją tiek vf tiek vnf?
Laba diena, buvo suformuota viena grupė.
 
Partnerio pranešimas

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]