Klauskite visko apie priėmimą į LEU


Diana
sveiki, nuo ko priklauso stojamojo egzamino metu balu skyrimas? Kaip gauti tuos 2 max balus??
 
LEU
Diana rašė: sveiki, nuo ko priklauso stojamojo egzamino metu balu skyrimas? Kaip gauti tuos 2 max balus??
Laba diena, Motyvacijos įvertinimą sudaro dvi dalys: struktūruota nestandartizuota apklausa raštu ir pusiau struktūruotas pokalbis. Stojantiesiems raštu pateikiami trys visiems vienodi klausimai. Vertinama, ar atsakymuose stojantieji: 1. argumentuoja savo pasirinkimą patirtimi, išryškina asmenines savybes ir vertybines nuostatas; 2. atskleidžia supratimą apie nelygstamą kiekvieno asmens orumą ir savo atvirumą žmonių įvairaus pobūdžio skirtingumui; 3. reflektuoja savo socialinį aktyvumą ir jo svarbą; 4. demonstruoja deramą kalbinės raiškos kultūrą. Stojantiesiems individualaus pokalbio su komisijos nariais metu pateikiami 5–7 klausimai. Vertinama, ar atsakymuose stojantieji: 1. esmingai susieja aptariamus aspektus su ugdomąja veikla; 2. atskleidžia nusiteikimą spręsti problemas; 3. reflektuoja sėkmingo bendradarbiavimo sąlygas ir asmeninę atsakomybę; 4. demonstruoja adekvačią komunikaciją. Kiekvienas vertinimo komisijos narys pagal vertinimo balų aprašus savarankiškai vertina kiekvieną apklausos raštu ir pokalbio aspektą bei išveda šių vertinimų vidurkį; motyvacijos įvertinimą atlikusių vertinimo komisijos narių bendru sutarimu suderintas vertinimų vidurkių apibendrinimas kaip stojančiojo rezultatas įrašomas į žiniaraštį. Kai vertinimo komisijos narių nuomonės išsiskiria, jų vertinimų vidurkis apvalinamas į mažesnį skaičių.
 
Partnerio pranešimas
Silvija.I
Laba diena, ar stojant į pradinio ugdymo pedagogiką būtina laikyti matematikos ar informacinių technologijų egzaminą? Galbūt užtenka kažkurio dalyko metinio pažymio?
 
LEU
Silvija.I rašė: Laba diena, ar stojant į pradinio ugdymo pedagogiką būtina laikyti matematikos ar informacinių technologijų egzaminą? Galbūt užtenka kažkurio dalyko metinio pažymio?
Laba diena, pretenduojantiems į vf vietą privalomi 3 valstybiniai brandos egzaminai (lietuvių kalbos ir literatūros, užsienio kalbos ir matematikos) ir motyvacijos įvertinimas. Pretenduojantiems į vnf vietą privalomas bent vienas bet kurio dalyko valstybinis egzaminas. Daugiau informacijos apie konkursinius dalykus rasite: http://leu.lt/lt/stojantiesiems/stoj_bakalauro_studijos/stoj_bak_studiju_programos/programs/100387/priemimosal.html
 
Partnerio pranešimas
linas
Sveiki. Kiek girdėjau, praeitamet skiriant stipendijas, grupes jungė. Kadangi, pvz, lietuvių filologijos ir istorijos programa turėjo tik keletą žmonių, skiriant stipendijas, jungė su lietuvių filologijos studentėm. Su kuo yra jungiama ,,istorija ir pilietinio ugdymo'' programa? Kadangi kiek žinau, ją irgi jungia su kažkuria programa, nes susirinko labai mažai studentų.
 
LEU
linas rašė: Sveiki. Kiek girdėjau, praeitamet skiriant stipendijas, grupes jungė. Kadangi, pvz, lietuvių filologijos ir istorijos programa turėjo tik keletą žmonių, skiriant stipendijas, jungė su lietuvių filologijos studentėm. Su kuo yra jungiama ,,istorija ir pilietinio ugdymo'' programa? Kadangi kiek žinau, ją irgi jungia su kažkuria programa, nes susirinko labai mažai studentų.
Laba diena, dėl studijų stipendijos skirstimo prašome kreiptis į fakultetą, kuriame norite studijuoti.
 
Partnerio pranešimas
Tina
Sveiki. Ar nėra skirtumo kada vykstama į motyvacinį? Jis skaičiuojasi prie visų pedagogikos studijų, ar kiekvienai yra atskiras?
 
LEU
Tina rašė: Sveiki. Ar nėra skirtumo kada vykstama į motyvacinį? Jis skaičiuojasi prie visų pedagogikos studijų, ar kiekvienai yra atskiras?
Laba diena, stojantiems į pirmosios pakopos švietimo ir ugdymo krypčių grupės studijų programas yra skirtas vienas motyvacijos įvertinimo testas, kurį sudaro dvi dalys: struktūruota nestandartizuota apklausa raštu ir pusiau struktūruotas pokalbis. Turite atvykti pasirinktu laiku ir dieną, į kurią užsiregistravote pildant prašymą.
 
Partnerio pranešimas
Natalija
2015 m. KB į ikimokyklinė pedagogika?
 
LEU
Diana rašė: sveiki, nuo ko priklauso stojamojo egzamino metu balu skyrimas? Kaip gauti tuos 2 max balus??
Laba diena, apie motyvacijos vertinimo sistemą skaitykite:https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.0A3AD8D129E4
 
Partnerio pranešimas
LEU
Natalija rašė: 2015 m. KB į ikimokyklinė pedagogika?
Laba diena, minimalus konkursinis balas į VF buvo - 5,6 balo.
 
Partnerio pranešimas
Diana
Kokie buvo minimalus balai i vnf/vf i visas istorijos pedagogikas ir prancuzu?
 
LEU
Diana rašė: Kokie buvo minimalus balai i vnf/vf i visas istorijos pedagogikas ir prancuzu?
Laba diena, Istorijos studijų programa VF - 5.20; VNF - 4.60; Prancūzų filologijos studijų programa VF - 5.35; VNF - 4.98;
 
Partnerio pranešimas
Diana
Tai su 2,58 istot i valstybes nefinansuojama su studiju stipendija istot be sansu?
 
Doma
Sveiki, norėjau pasiteirauti ar būtų įmanoma LEU baigti Interneto ir medijų technologijų bakalaurą ir vėliau tęsti mokslus VU programų sistemose magistrą išsilaikius egzaminus,kurių trūksta?
 
LEU
Doma rašė: Sveiki, norėjau pasiteirauti ar būtų įmanoma LEU baigti Interneto ir medijų technologijų bakalaurą ir vėliau tęsti mokslus VU programų sistemose magistrą išsilaikius egzaminus,kurių trūksta?
Laba diena, dėl magistrantūros sąlygų prašome kreiptis į norimą studijuoti universitetą.
 
Partnerio pranešimas
LEU
Diana rašė: Tai su 2,58 istot i valstybes nefinansuojama su studiju stipendija istot be sansu?
Laba diena, sunku prognozuoti stojimą į valstybės finansuojamą arba valstybės nefinansuojamą su studijų stipendija vietas, kadangi viskas priklauso nuo kitų stojančiųjų, pretenduojančių į ta pačią studijų programą konkursinių balų.
 
Partnerio pranešimas
jomantie
Sveiki. Galbūt būtų galima sužinoti, kiek žmonių stojusių į dailės pedagogiką 2015 m., gavo valstybės finansavimą?
 
LEU
jomantie rašė: Sveiki. Galbūt būtų galima sužinoti, kiek žmonių stojusių į dailės pedagogiką 2015 m., gavo valstybės finansavimą?
Laba diena, 2015 m. buvo 6 VF vietos.
 
Partnerio pranešimas
aidaaa63
Sveiki, norėjau paklausti, koks minimalus konkursinis balas norint stoti į vnf vietą LEU (lietuvių filologija), dalyvavau motyvacijos vertinime, kur gavau 2 balus ir noriu paklausti ar jie skaičiuojasi prie mano konkursinio balo jeigu stosiu į vnfn vietą ? Šiuo metu mano konkursinis balas yra 3,72 į vf nepretenduoju, nes neišlaikiau matematikos valstybinio brandos egzamino. Labai noriu studijuoti būtent LEU. Todėl prašau atsakyti, ar mano dabartinio konkursinio balo pakanka pretenduoti į vnf vietą ? :)
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]