Klauskite visko apie priėmimą į LEU


asd
Sveiki, kaip yra pas jus su akademinėmis atostogomis? Ar galima jas gauti pirmam kurse dėl asmeninių ar sveikatos priežasčių?
 
LEU
asd rašė: Sveiki, kaip yra pas jus su akademinėmis atostogomis? Ar galima jas gauti pirmam kurse dėl asmeninių ar sveikatos priežasčių?
Laba diena, studentas turi teisę: 1) išeiti akademinių atostogų, neprarasdamas studento statuso; 2)Universiteto nustatyta tvarka sustabdyti ir atnaujinti studijas; Akademinės atostogos suteikiamos, esant objektyvioms priežastims sustabdyti studijas dėl ligos ir (arba) neįgalumo, vaiko priežiūros arba kitų priežasčių. Akademinės atostogos suteikiamos tik akademinių skolų neturintiems studentams. Akademinės atostogos studijų laikotarpiu gali būti suteikiamos vieną ir daugiau kartų, bet ne daugiau kaip trejiems metams.
 
Partnerio pranešimas
Giedrius
Labas vakaras,galvoju stoti į universiteta. Kokių dalykų egzaminus reikia išlaikyti,kad įstočiau į nemokamas studijas? Ir ar svarbu sporto pasiekimai? Noriu stoti į kūno kultura. Ačiū
 
LEU
Giedrius rašė: Labas vakaras,galvoju stoti į universiteta. Kokių dalykų egzaminus reikia išlaikyti,kad įstočiau į nemokamas studijas? Ir ar svarbu sporto pasiekimai? Noriu stoti į kūno kultura. Ačiū
Laba diena, konkursinio balo sandarą rasite:http://leu.lt/lt/stojantiesiems/stoj_bakalauro_studijos/stoj_bak_studiju_programos/programs/100267/priemimosal.html Sporto pasiekimai vertinami pagal dešimtabalę skalę pagal švietimo ir mokslo ministro patvirtintą tvarką, atsižvelgus į Kūno kultūros ir sporto departamento prie LR Vyriausybės siūlymus. Neturintis sporto pasiekimų stojantysis gauna nulį balų, tačiau jis gali dalyvauti konkurse. Minimalius reikalavimus stojantiems 2016 m. į valstybės finansuojamas studijas rasite:http://www.lamabpo.lt/bendrasis-priemimas/2016#728
 
Partnerio pranešimas
Ugnė
Sveiki, koks buvo minimalus 2015 metų geografijos studijų vf? Koks vnf? Ir kiek žmonių į šią studjų programą įstojo 2015 metais?
 
LEU
Ugnė rašė: Sveiki, koks buvo minimalus 2015 metų geografijos studijų vf? Koks vnf? Ir kiek žmonių į šią studjų programą įstojo 2015 metais?
Laba diena, į geografijos studijų programą buvo priimta - 13 studentų, suformuota viena grupė. Minimalus konkursinis balas valstybės finansuojamai vietai gauti - 5,98 balo.
 
Partnerio pranešimas
Mau
O taip pat, imant akademines atostogas, galima viską susitvarkyti per vieną dieną ar viskas užtrunka ilgiau? Ką reikia atsinešti?
 
Karolina
Sveiki, norėčiau sužinoti, koks yra minimalus įstojimo balas į LEU biologiją? 2015 metų?
 
LEU
Karolina rašė: Sveiki, norėčiau sužinoti, koks yra minimalus įstojimo balas į LEU biologiją? 2015 metų?
Laba diena, Minimalus konkursinis balas į VF vietą - 5,46 balo.
 
Partnerio pranešimas
LEU
Mau rašė: O taip pat, imant akademines atostogas, galima viską susitvarkyti per vieną dieną ar viskas užtrunka ilgiau? Ką reikia atsinešti?
Laba diena, kreipkitės tiesiogiai į savo fakulteto dekanatą.Kontaktus rasite: www.leu.lt
 
Partnerio pranešimas
Ariele
Sveiki, domiuosi del islyginamuju studiju socialines pedagogikos. Esu baigusi kolegija socialine pedagogika, ar reikes is naujo rasyti baigiamaji darba , ar bus egzaminas?. Kokia trukme studiju?.
 
LEU
Ariele rašė: Sveiki, domiuosi del islyginamuju studiju socialines pedagogikos. Esu baigusi kolegija socialine pedagogika, ar reikes is naujo rasyti baigiamaji darba , ar bus egzaminas?. Kokia trukme studiju?.
Laba diena, studijų trukmė NL - 2 -2,5 metų; I - 2,5 - 3 metų. Daugiau informacijos dėl priėmimo rasite:http://leu.lt/lt/stojantiesiems/stoj_kolegiju_absolventams.html Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės tiesiogiai žemiau esančiais kontaktais: tel. (8 5) 275 55 27 el. p. ski.neak@leu.lt, A. Spadavičiūtė, 604 kab.
 
Partnerio pranešimas
Kul
Sveiki. Su kokiu mažiausiu balu, 2015 ir 2016metais...istorijos studijų programos studentai gavo stipendiją?
 
LEU
Kul rašė: Sveiki. Su kokiu mažiausiu balu, 2015 ir 2016metais...istorijos studijų programos studentai gavo stipendiją?
Laba diena, dėl stipendijų kreipkitės tiesiogiai į Istorijos fakultetą žemiau esančiais kontaktais: Telefonas/faksas (8 5) 233 22 78 El. paštas ifdek@leu.lt
 
Partnerio pranešimas
Rūta
Sveiki, norėjau pasiteirauti kiek šiemet įstojusių i vf studijas psichologijoje? Ir koks buvo mažiausias balas, kiek vnf yra studentų?
 
LEU
Rūta rašė: Sveiki, norėjau pasiteirauti kiek šiemet įstojusių i vf studijas psichologijoje? Ir koks buvo mažiausias balas, kiek vnf yra studentų?
Laba diena, 2015 m. į psichologijos studijų programą bendro priėmimo metu buvo priimta -22 studentai. Mažiausias konkursinis balas vf vietoje -6,26; į vnf - 2,05 balo.
 
Partnerio pranešimas
Rūta
O koks buvo mažiausias konkursinis balas stojant i neakivaizdines studijas psichologijon?
 
LEU
Rūta rašė: O koks buvo mažiausias konkursinis balas stojant i neakivaizdines studijas psichologijon?
Laba diena, 2016 m. mažiausias konkursinis balas yra - 2 balai. 2015 m.mažiausias konkursinis balas į ištęstines studijas buvo - 3,1 balo.
 
Partnerio pranešimas
Rūta
O į nemokama ištestines koks maziausias, psichologijai?
 
LEU
Rūta rašė: O į nemokama ištestines koks maziausias, psichologijai?
Laba diena, stojant į pedagogines programas mažiausias konkursinis balas valstybės finansuojamai vietai gauti buvo - 5,2 balo.
 
Partnerio pranešimas

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]