Klauskite visko apie priėmimą į LEU


Kornelija
Sveiki, koks buvo minimalus pernai metų biologijos studijų vnf ir vf?
 
LEU
Kornelija rašė: Sveiki, koks buvo minimalus pernai metų biologijos studijų vnf ir vf?
Laba diena, 2014 mm. valstybės finasuojamą vietą buvo galima gauti nuo 5,82 balo.
 
Partnerio pranešimas
Kornelija
o vnf biologijos studijų programoje koks balas 2014m?
 
Nedas
Sveiki ar yra galimybė istoti i Anglu filologija, jei mano balas yra 5,46. o praeitais metais istojo su 5.64? :/
 
fross
Sveiki. Jei igyciau LEU biologijos bakalaura tai tuo paciu ir igyciau pedagogo kvalifikacija? Galeciau is karto dirbti mokytoju?
 
LEU
Kornelija rašė: o vnf biologijos studijų programoje koks balas 2014m?
Laba diena, VNF-4,2 balo
 
Partnerio pranešimas
LEU
fross rašė: Sveiki. Jei igyciau LEU biologijos bakalaura tai tuo paciu ir igyciau pedagogo kvalifikacija? Galeciau is karto dirbti mokytoju?
Laba diena, taip, baigę biologijos studijų programą galite iš karto dirbti mokytoju.
 
Partnerio pranešimas
LEU
Nedas rašė: Sveiki ar yra galimybė istoti i Anglu filologija, jei mano balas yra 5,46. o praeitais metais istojo su 5.64? :/
Laba diena, sunku prognozuoti įstojimo galimybę į valstybės finansuojamas vietas, nes viskas priklauso nuo kitų stojančiųjų, pretenduojančių į anglų filologijos studijų programą 2015 m.
 
Partnerio pranešimas
Toma.
Laba diena. Įstojau į Jūsų universitetą ir esu labai labai laiminga, bet turiu klausimą. Kai važiuosiu sudaryti sutartį su universitetu ten vietoj turėsiu parašyt prašymą dėl bendrabučio, ar kaip? :)
 
fross
Sveiki. Noriu paklausti. Jei nebuciau pakviestas studijuoti i LEU visuose etapuose, ar dar butu sansu istoti i LEU savo lesomis? Esu girdejes, kad galima.
 
LEU
Toma. rašė: Laba diena. Įstojau į Jūsų universitetą ir esu labai labai laiminga, bet turiu klausimą. Kai važiuosiu sudaryti sutartį su universitetu ten vietoj turėsiu parašyt prašymą dėl bendrabučio, ar kaip? :)
Laba diena, taip, prašymą dėl bendrabučio parašysite studijų sutarties pasirašymo metu.
 
Partnerio pranešimas
LEU
fross rašė: Sveiki. Noriu paklausti. Jei nebuciau pakviestas studijuoti i LEU visuose etapuose, ar dar butu sansu istoti i LEU savo lesomis? Esu girdejes, kad galima.
Laba diena, į valstybės nefinansuojamas studijas, t.y savo lėšomis galite pretenduoti jeigu Jūsų konkursinis balas yra ne mažesnis negu - 2 balai.
 
Partnerio pranešimas
Assss
Sveiki, istojau i jusu universiteta ir ryt ruosiuosi vykti pasirasyti sutarties. Norejau pasiteirauti kur galima sumoketi registracijos mokesti ir ar prasyma bendrabucio reikia pildyti vietoje ar veztis? :)
 
LEU
Assss rašė: Sveiki, istojau i jusu universiteta ir ryt ruosiuosi vykti pasirasyti sutarties. Norejau pasiteirauti kur galima sumoketi registracijos mokesti ir ar prasyma bendrabucio reikia pildyti vietoje ar veztis? :)
Laba diena, prašymą dėl bendrabučio užpildysite studijų sutarties pasirašymo vietoje. Dėl studijų registravimo mokesčio http://leu.lt/lt/stojantiesiems/stoj_bakalauro_studijos/aktuali_informacija.html visą informaciją pateikta:
 
Partnerio pranešimas
Justina
Sveiki, ar baigus LEU anglu filologija galima dirbti ne tik mokytoju, o pavyzdziui ir verteju, redaktoriumi, ir visur kitur, kur reikia geru anglu kalbos ziniu?
 
LEU
Justina rašė: Sveiki, ar baigus LEU anglu filologija galima dirbti ne tik mokytoju, o pavyzdziui ir verteju, redaktoriumi, ir visur kitur, kur reikia geru anglu kalbos ziniu?
Laba diena, Anglų filologijos bakalauro studijų programa vykdoma pagal LEU dominuojantį lygiagretųjį studijų modelį, kai anglų filologijos ir dalyko pedagogikos bakalauro ir pedagogo kvalifikacijos dalykai studijuojami lygiagrečiai, t.y. studentas ruošiamas kaip anglų filologijos specialistas, turintis komunikacinius anglų kalbos gebėjimus C1.2 lygiu, ir anglų kalbos mokytojas, gebantis sėkmingai orientuotis besikeičiančioje visuomenėje ir mokantis aktyviai dalyvauti profesinėje veikloje švietimo sistemos institucijose, taip pat tarptautinio bendradarbiavimo srityse. Anglų filologijos programą baigęs absolventas bus anglų kalbos specialistu, įsisavinusių anglų kalbos, britų ir amerikiečių literatūros teorinius pagrindus ir specialiąsias dalykines žinias, leidžiančias efektyviai ir šiuolaikiškai dirbti pasirinktoje veiklos srityje; gebės mokyti įvairaus amžiaus žmones anglų kalbos vaikų ugdymo centruose, mokyklose, ugdyti vaikų komunikacines kalbines kompetencijas; gebės tinkamai pasirinkti anglų kalbos mokymo metodus, būdus ir priemones pagal mokyklos tipą, jos konkrečius tikslus, turinį, mokymo sąlygas;turės šiuolaikišką konceptualų požiūrį į kalbų ir kultūrų problematiką jų istorinio vystymosi eigoje; bus išsiugdęs pagarbą tautų identitetui, kultūriniam paveldui; mokės bendrauti su mokiniais, jų tėvais, kolegomis, mokyklos psichologu, socialiniu darbuotoju ir su jais aptarti bei spręsti mokinių bendrojo ugdymo problemas.
 
Partnerio pranešimas
fross
Laba diena. Jei as esu igijes vidurini issilavinima 2013 metais, ar man privaloma islaikyti matematikos valstybini egzamina norint istoti i VF biologija? nes esu girdejes, kad nuo 2016 metu privalomas matematikos egzaminas bet manau, kad tik tiems, kurie yra vidurini baige veliau nei 2014 metais. Aciu
 
LEU
Laba diena, kadangi vidurinį išsilavinimą įgijote 2013 m., kad pretenduotumėte stoti į VF biologiją neprivalote išlaikyti matematikos valstybinio egzamino. Stojantiesiems iki 2014 m. įskaitytinai įgijusiems vidurinį išsilavinimą, pretenduojantiems į valstybės finansuojamas vietas, minimalus rodiklis yra vidurinį išsilavinimą liudijantis dokumentas (remiantis švietimo ir mokslo ministro 2014 m. liepos 31 d. įsakymu Nr. V-694). Renkantis universitetines studijų programas ir valstybės finansuojamas studijų vietas privalomas lietuvių kalbos ir literatūros valstybinio brandos egzamino įvertinimas. Asmenys, 2015 arba 2016 metais Lietuvoje įgiję vidurinį išsilavinimą ir pretenduojantys į pirmosios pakopos ir vientisųjų studijų valstybės finansuojamas studijų vietas (įsakymu Nr. V-694) turi būti išlaikę: - lietuvių kalbos ir literatūros valstybinį brandos egzaminą, jeigu pretenduoja į visų studijų sričių universitetines studijų programas; - užsienio kalbos (anglų, vokiečių ar prancūzų) egzaminą B1 lygiu pagal Bendruosius Europos kalbų metmenis. Užsienio kalbos lygis būtų nustatomas, laikant brandos egzaminą arba tarptautinį egzaminą, patvirtinantį B1 (arba aukštesnį) lygmenį. Asmenys, 2016 metais Lietuvoje įgiję vidurinį išsilavinimą ir pretenduojantys į pirmosios pakopos ir vientisųjų studijų valstybės finansuojamas studijų vietas taip pat turi būti išlaikę matematikos brandos egzaminą.
fross rašė: Laba diena. Jei as esu igijes vidurini issilavinima 2013 metais, ar man privaloma islaikyti matematikos valstybini egzamina norint istoti i VF biologija? nes esu girdejes, kad nuo 2016 metu privalomas matematikos egzaminas bet manau, kad tik tiems, kurie yra vidurini baige veliau nei 2014 metais. Aciu
 
Partnerio pranešimas
Ass
Sveiki. Kokie šiemet buvo minimalūs konkursiniai balai į istoriją, taikomąją istoriją ir lietuvių filologiją ir istorijos pedagogiką? Ir ar yra tikimybė gauti stipendiją. Jeigu mano grupėje, įstoję tik 8žmonės, ir visi VF. O mano balas iš jų mažiausias? Ar gaus tik 50% studijuojančių?
 
LEU
Ass rašė: Sveiki. Kokie šiemet buvo minimalūs konkursiniai balai į istoriją, taikomąją istoriją ir lietuvių filologiją ir istorijos pedagogiką? Ir ar yra tikimybė gauti stipendiją. Jeigu mano grupėje, įstoję tik 8žmonės, ir visi VF. O mano balas iš jų mažiausias? Ar gaus tik 50% studijuojančių?
Laba diena, dėl stipendijų paskirstymo kreipkitės tiesiogiai į fakulteto dekanatą.
 
Partnerio pranešimas

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]