Klauskite visko apie priėmimą į LEU


Stasas
Sveiki , jei ne islaikiau valstybinio lietuviu egzamino , norejau stot i kuno kultura turiu daug pasiekimu ar imanoma istot ar ne ???
 
Rokas
norėčiau paklausti, kokius egzaminus turiu but islaikes, jeigu noriu stoti į kuno kultura pedagogiką ?
 
LEU
Rokas rašė: Sveiki , jei ne islaikiau valstybinio lietuviu egzamino , norejau stot i kuno kultura turiu daug pasiekimu ar imanoma istot ar ne ?
Laba diena, pretenduojant į valstybės finansuojamas universitetines studijas 2015 m. būtinas valstybinis lietuvių kalbos egzaminas.Sunku prognozuoti įstojimo tikimybę nežinant Jūsų konkursinio balo.
 
Partnerio pranešimas
Edgaras
Sveiki, ar dar galima laikytis motivacini testa?
 
LEU
Stasas rašė: Sveiki , jei ne islaikiau valstybinio lietuviu egzamino , norejau stot i kuno kultura turiu daug pasiekimu ar imanoma istot ar ne ???
Laba diena, galite pretenduoti tik į valstybės nefinansuojamą vietą.
 
Partnerio pranešimas
LEU
Rokas rašė: norėčiau paklausti, kokius egzaminus turiu but islaikes, jeigu noriu stoti į kuno kultura pedagogiką ?
Laba diena, konkursinio balo sandarą rasite:http://leu.lt/lt/stojantiesiems/stoj_bakalauro_studijos/stoj_bak_studiju_programos/programs/100267/priemimosal.html
 
Partnerio pranešimas
LEU
Edgaras rašė: Sveiki, ar dar galima laikytis motivacini testa?
Laba diena, galima bus laikyti papildomos sesijos metu rugpjūčio 8-9 dienomis jeigu liks valstybės finansuojamų vietų po pagrindinio etapo. Registruotis motyvacijos įvertinimui papildomai sesijai reikia per informacinę sistemą lamabpo nuo rugpjūčio 7 dienos.
 
Partnerio pranešimas
Viktorija
Laba diena, būtų įdomu sužinoti, kiek žmonių praeitais metais įstojo į lietuvių filologijos studijas ir kiek žmonių privalo įstoti, kad būtų sudaroma grupė. Be to, norėčiau paklausti, kur yra lituanistikos fakulteto bendrabučiai ir kokių dokumentų reikia, norint gauti kambarį bendrabutyje.
 
www
Laba diena. Noreciau suzinoti, koks maziausias ir didziausias balai buvo pernai istojusiu studentu i vf vietas informatikos - matematikos mokymo programoje
 
fross
Laba diena. Noriu paklausti koks buvo 2014 metais minimalus balas stojant i Biologija VALSTYBES FINANSUOJAMA VIETA? Arba su kokiu maziausiu balu buvo istoje moksleiviai i VF 2014 metais. Aciu.
 
Dvylika
Sveiki, noriu stoti į kūno kultūros pedagogiką ,geografijos ar biologijos. Ar reikia rašyti motyvacinį laišką? Ar tik nepavėlavau? Ir be to jei nelaikiau anglų kalbos egzamino ir valstybinio lietuvių kalbos egzamino ir mano konkursinis balas yra 1.8. Ar turiu šansų patekti į valstybės nefinansuojamą vietą?
 
LEU
Viktorija rašė: Laba diena, būtų įdomu sužinoti, kiek žmonių praeitais metais įstojo į lietuvių filologijos studijas ir kiek žmonių privalo įstoti, kad būtų sudaroma grupė. Be to, norėčiau paklausti, kur yra lituanistikos fakulteto bendrabučiai ir kokių dokumentų reikia, norint gauti kambarį bendrabutyje.
Laba diena, grupė sudaroma iš mažiausiai 8 studentų.2014 m. į lietuvių filologijos studijų programą įstojo 26 studentai. Dėl bendrabučių kreipkitės tiesiogiai sekančiais kontaktais: Adresas Studentų g. 41 ( 119 kabinetas) Telefonas (-ai) (8 5) 279 00 26 El. paštas elena.kelminskiene@leu.lt
 
Partnerio pranešimas
LEU
www rašė: Laba diena. Noreciau suzinoti, koks maziausias ir didziausias balai buvo pernai istojusiu studentu i vf vietas informatikos - matematikos mokymo programoje
Laba diena, maksimalus balas į VF - 7,53; minimalus balas į VF - 5,82
 
Partnerio pranešimas
LEU
fross rašė: Laba diena. Noriu paklausti koks buvo 2014 metais minimalus balas stojant i Biologija VALSTYBES FINANSUOJAMA VIETA? Arba su kokiu maziausiu balu buvo istoje moksleiviai i VF 2014 metais. Aciu.
Laba diena, 2014 m. mažiausias balas į VF vietą buvo - 6,04.
 
Partnerio pranešimas
LEU
Dvylika rašė: Sveiki, noriu stoti į kūno kultūros pedagogiką ,geografijos ar biologijos. Ar reikia rašyti motyvacinį laišką? Ar tik nepavėlavau? Ir be to jei nelaikiau anglų kalbos egzamino ir valstybinio lietuvių kalbos egzamino ir mano konkursinis balas yra 1.8. Ar turiu šansų patekti į valstybės nefinansuojamą vietą?
Laba diena, motyvacijos įvertinimas privalomas pretenduojant į valstybės finansuojamą vietą. Minimalus konkursinis balas turi būti ne mažiau negu 2 balai norint pretenduoti dalyvauti konkurse.
 
Partnerio pranešimas
Dvylika
O jeigu mano mažesnis negu 2 balai, galiu bent i VNF pretenduoti?
 
Sigita
Sveiki, norėčiau paklausti ar leu dainavimo skyriuje yra pramoginis dainavimas ar tik klasikinis? Kiek ir kokius egzaminus būtina laikyti?
 
LEU
Dvylika rašė: O jeigu mano mažesnis negu 2 balai, galiu bent i VNF pretenduoti?
Laba diena, Minimalus konkursinis balas turi būti ne mažiau negu 2 balai į VF ir VNF vietas.
 
Partnerio pranešimas
LEU
Sigita rašė: Sveiki, norėčiau paklausti ar leu dainavimo skyriuje yra pramoginis dainavimas ar tik klasikinis? Kiek ir kokius egzaminus būtina laikyti?
Laba diena, LEU vykdo priėmimą į Muzikos pedagogika (muzika, šiuolaikinė muzika ir kompiuterinės technologijos, ankstyvasis ir pradinis muzikinis ugdymas). Daugiau informacijos apie programą rasite: http://leu.lt/lt/stojantiesiems/stoj_bakalauro_studijos/stoj_bak_studiju_programos/programs/100273.html Konkursinio balo sandarą ir priėmimo reikalavimus rasite:http://leu.lt/lt/stojantiesiems/stoj_bakalauro_studijos/stoj_bak_studiju_programos/programs/100273/priemimosal.html
 
Partnerio pranešimas
Guoda
Laba diena, koks buvo praeitų metų anglų filologijos minimalus valstybės finansuojamas balas?
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]