Ar galiu stoti su šiais egzaminais?


VK Priėmimas
Luka rašė: Sveiki, vidurinį išsilavinimą įgijau 2006m. Laikiau lietuvių, biologijos, chemijos ir anglų k. valstybinius egzaminus. Ar yra galimybė įstoti į radiologiją?
Laba diena, Jūsų laikyti egzaminai tinka stojant į Radiologiją. Įstojimas priklauso nuo konkursinio balo. Linkime sėkmės.
Algis
Ar galiu stoti su šiais egzaminais, jei taip į kokias mokymo programas galima ? Lietuvių k. (mokyklinis), istorija (valstybinis), informatika (valstybinis).
VK Priėmimas
Algis rašė: Ar galiu stoti su šiais egzaminais, jei taip į kokias mokymo programas galima ? Lietuvių k. (mokyklinis), istorija (valstybinis), informatika (valstybinis).
Laba diena, Studijas patariame rinktis ne pagal laikytus egzaminus, o pagal Jūsų interesus, poreikius ir gebėjimus. Studijų programas, konkursinio balo sandarą ir visą informaciją, susijusią su studentų priėmimu, rasite https://www.viko.lt/stojantiesiems/priemimas/. Linkime sėkmės.
Julija
Sveiki, nelaikius biologijos egzamino ar galima istoti i slauga (mokama vieta)? Aciu
Monika00
Seimi, ar galiu buti priimta i kosmetologija mokamai jeigu mano konkursinis balas 3,7?
VK Priėmimas
Julija rašė: Sveiki, nelaikius biologijos egzamino ar galima istoti i slauga (mokama vieta)? Aciu
Laba diena, Įstojimas priklauso nuo konkursinio balo. Kadangi neturite biologijos egzamino įvertinimo, kuris yra pagrindinis dalykas, sudarantis 40 proc. viso konkursinio balo, įstojimo galimybės ribotos. Viskas priklauso nuo kitų trijų dalykų įvertinimų. Linkime sėkmės.
VK Priėmimas
Monika00 rašė: Seimi, ar galiu buti priimta i kosmetologija mokamai jeigu mano konkursinis balas 3,7?
Laba diena, Įstojimas priklauso nuo Jūsų ir kitų stojančiųjų į šią studijų programą konkursinių balų. Linkime sėkmės.
Aušra
Ar galiu stoti su šiais egzaminais, jei taip į kokias mokymo programas galima ? Lietuvių ( valstybinis) Rusų ( valstybinis)
Adele0705
Sveiki, konkursinis balas man leidžia įstoti į lietuvių gestų kalbos studijų programą, tačiau ar galiu į ją stoti neturėdama gestu kalbos įgudžių?
VK Priėmimas
Aušra rašė: Ar galiu stoti su šiais egzaminais, jei taip į kokias mokymo programas galima ? Lietuvių ( valstybinis) Rusų ( valstybinis)
Laba diena, Nelaikius matematikos ir užsienio kalbos (anglų, vokiečių, prancūzų) egzaminų, negalite pretenduoti į valstybės finansuojamą studijų vietą. Minimalus konkursinis balas pretenduoti - 2. Studijų programas ir konkursinio balo sandarą rasite https://www.viko.lt/media/uploads/sites/3/2017/06/KB-sandara_2-priedas_2018.pdf Linkime sėkmės.
VK Priėmimas
Adele0705 rašė: Sveiki, konkursinis balas man leidžia įstoti į lietuvių gestų kalbos studijų programą, tačiau ar galiu į ją stoti neturėdama gestu kalbos įgudžių?
Laba diena, Taip, galite. Šiuos įgūdžius įgysite studijuodama. Linkime sėkmės.
Marija
Ar galima į stotį į kosmetologija be biologijos egzamino bet 7 metinis pažimys
VK Priėmimas
Laba diena, stojant į Higieninę ir dekoratyvinę kosmetologija - biologija yra pagrindinis dalykas kaičiuojamas į konkursinį balą ir negali būti keičiamas metiniu pažymiu. Neturėdama šio egzamino, jūs neturėsite 40 proc. konkursinio balo.
Emilija
Sveiki, ar galeciau istoti i vilniaus kolegija islaikius lietuviu mokyklini anglu valstybini, verslo ir vadybos egzaminus? (Valstybes nefinansuojama vieta)
VK Priėmimas
Emilija rašė: Sveiki, ar galeciau istoti i vilniaus kolegija islaikius lietuviu mokyklini anglu valstybini, verslo ir vadybos egzaminus? (Valstybes nefinansuojama vieta)
Laba diena, malonu, kad domitės studijomis Vilniaus kolegijoje. Į kokią studijų programą norėtumėte stoti?
Dalia
Ar galiu stoti į slaugą ir pretenduoti į vf su mokykliniu biologijos egzaminu.Studijos baigtos 2005 m.
VK Priėmimas
Dalia rašė: Ar galiu stoti į slaugą ir pretenduoti į vf su mokykliniu biologijos egzaminu.Studijos baigtos 2005 m.
Laba diena, malonu, kad domitės studijomis Vilniaus kolegijoje. Taip galite stoti, jūsų mokyklinis biologijos egzaminas bus perskaičiuotas pagal mokyklinių egzaminų perskaičiavimo tvarką. Įstojimo galimybė priklausys nuo konkursinio balo. Sėkmės.
Jurkus
Sveiki,
Vidurinį išsilavinimą įgijau 2014m.
Laikiau Lietuvių k. ir istorijos V. egzaminus.
Norėčiau studijuoti elektros inžinerijos studijų programą.
Esu baigęs profesinę studijų programą susijusią su energetika ir esu karys savanoris ( kas turėtų pridėti papildomus 0.5 konk. balo? )
Jeigu šiais metais pavyktų išlaikyti fizikos egzaminą ar įmanoma gauti norimą vietą ( žinoma nefinansuojamą ) Jūsų mokymo įstaigoje?
Ačiū už atsakymą :)

Laba diena,
malonu, kad domitės studijomis Vilniaus kolegijoje.
Stojant į Elektronikos inžineriją, pagrindinis dalykas skaičiuojamas į konkursinį balą yra matematikos egzaminas, antras dalykas - lietuvių kalbos egzaminas, trečias dalykas fizikos egzaminas arba metinis pažymys, ketvirtas dalykas, bet kurio kito dalyko, nesutampančio su kitais į konkursinį balą paskaičiuotai dalykais, egzaminas arba metinis pažymys 9jūsų atveju gali būti istorija).
Papildomi balai suteikiami už vieną iš kriterijų.
Savo konkursinį balą galite paskaičiuoti čia: http://bakalauras.lamabpo.lt/balo-skaiciuokle/
2019 m. minimalus konkursinis balas į valstybės nefinansuojamą vietą - 4,3.
Žilvinas
Lietuvių mokyklinis anglų ir istorija valstybiniai. Į policiją.

sveiki,
nevykdome studijų programų susijusių su policijos veikla.
Karolina
Sveiki, ar būtų įmanoma įstoti į savo lėšomis apmokamą vietą studijuoti pedagogikos (Ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdyma), turint tiktais lietuvių kl. ir anglų kl. valstybinius egzaminus? (taip pat turiu matematika B lygiu ir istorija A lygiu, tačiau šių egzaminų nelaikysiu.)

Sveiki, jeigu Jūsų konkursinis balas bus ne mažesnis negu 4,3 ir išlaikysite motyvacijos įvertinimą (stojamasis egzaminas), galite įstoti į valstybės nefinansuojamą vietą.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]