Ar galiu stoti su šiais egzaminais?


VK Priėmimas
Anichka rašė: Laba diena,Domina kur galėčiau įstoti į kokia specialybe su egzaminais: lietuvių, matematika ,rusu ir geografija
Laba diena, Nelaikius užsienio kalbos (anglų, vokiečių, prancūzų) kalbos negalėsite pretenduoti į valstybės finansuojamas studijų vietas. Išlaikius Jūsų nurodytus egzaminus, galite pretenduoti į humanitarinių, socialinių mokslų, menų studijų programas. Patariame panagrinėti studijų programų aprašus ir išsirinkti Jums tinkančias studijas ne pagal laikomus egzaminus, o pagal interesus, gebėjimus, ateities planus ir lūkesčius. Sėkmės.
Liukas
Laba diena, ar galeciau istoti i savo lesomis apmokomas studijas su anglu,lietuviu,istorijos,geografijos valstybiniais egzaminais , matematika turiu B lygiu ir egzamino nelaikysiu ar galima kur istoti ?
VK Priėmimas
Liukas rašė: Laba diena, ar galeciau istoti i savo lesomis apmokomas studijas su anglu,lietuviu,istorijos,geografijos valstybiniais egzaminais , matematika turiu B lygiu ir egzamino nelaikysiu ar galima kur istoti ?
Laba diena, Įstojimas priklauso nuo konkursinio balo ir nuo studijų programos, į kurią norite pretenduoti. Studijų programų sąrašą ir konkursinio balo sandarą rasite https://www.viko.lt/media/uploads/sites/3/2014/07/Konkursinio-balo-sandara-2017.pdf Jei norėsite pretenduoti į studijas, kur pagrindinis dalykas matematika, turite siekti kuo aukštesniais balais išlaikyti tris savo pasirinktus egzaminus. Linkime sėkmės.
Tomas
Laba diena. Norėjau pasiteirauti, ar įmanoma įstoti į valstybės finansuojamą vietą, neišlaikius matematikos valstybinio brandos egzamino? Nes vieni mokytojai sako vienaip, kiti kitaip. Ačiū.
VK Priėmimas
Tomas rašė: Laba diena. Norėjau pasiteirauti, ar įmanoma įstoti į valstybės finansuojamą vietą, neišlaikius matematikos valstybinio brandos egzamino? Nes vieni mokytojai sako vienaip, kiti kitaip. Ačiū.
Laba diena, Stojantieji, 2017 ir 2016 metais įgiję vidurinį išsilavinimą ir pretenduojantys į valstybės finansuojamas studijų vietas, turi būti išlaikę: • lietuvių kalbos ir literatūros valstybinį arba mokyklinį brandos egzaminą; • matematikos valstybinį brandos egzaminą (išskyrus stojantiesiems į menus); • užsienio kalbos (anglų, vokiečių, prancūzų) valstybinį brandos egzaminą ne žemesniu nei B1 lygiu.
Snieguolė
Sveiki, Mane domina ar 2016m., kas nors yra įstoję į vf viešuosius ryšius, ir ar yra bent menkiausia galimybė įstoti man į vf viešuosius ryšius jei laikiau anglų, matematikos, lietuvių ir istorijos valstybinius egzaminus?
VK Priėmimas
Snieguolė rašė: Sveiki, Mane domina ar 2016m., kas nors yra įstoję į vf viešuosius ryšius, ir ar yra bent menkiausia galimybė įstoti man į vf viešuosius ryšius jei laikiau anglų, matematikos, lietuvių ir istorijos valstybinius egzaminus?
Laba diena, Taip, 2016 m. yra priimtųjų į vf vietas. Jų nėra daug, nes priėmimą į šią studijų programą pradėjome vykdyti tik trečiame etape. Šiais metais situacija kita ir prognozuojame, kad priimsime nemažai vf studentų. Įstojimas priklauso nuo konkursinio balo. Sėkmės.
Julija V
Sveiki,baigiau mokykla 2004 metais,matematikos laikiau mokyklini egzamina,lietuviu,anglu ir istorija valstybiniai,mano balas 2,54.Ar yra galimybe patekt i Vaikystes pedagogika VF vieta?Ar net neverta tiketis?
VK Priėmimas
Julija V rašė: Sveiki,baigiau mokykla 2004 metais,matematikos laikiau mokyklini egzamina,lietuviu,anglu ir istorija valstybiniai,mano balas 2,54.Ar yra galimybe patekt i Vaikystes pedagogika VF vieta?Ar net neverta tiketis?
Laba diena, Stojant į Vaikystės pedagogiką laikomas motyvacijos vertinimas, už kurį gali būti suteikti 1 arba 2 papildomi balai. 2016 m. paskutinio įstojusiojo į vf vietą balas buvo 2,66. Linkime sėkmės.
erdni.g4l
Laba diena. Norėčiau stoti į socialinį darbą. Vidurinį išsilavinimą įgijau 2015 m, tačiau laikiau tik lietuvių k. mokyklinį egzaminą. Šiemet planuoju išsilaikyti likusius reikiamus valstybinius egzaminus. Ar būtinas matematikos valstybinis egzaminas, jei mokyklą baigiau 2015 m.?
VK Priėmimas
erdni.g4l rašė: Laba diena. Norėčiau stoti į socialinį darbą. Vidurinį išsilavinimą įgijau 2015 m, tačiau laikiau tik lietuvių k. mokyklinį egzaminą. Šiemet planuoju išsilaikyti likusius reikiamus valstybinius egzaminus. Ar būtinas matematikos valstybinis egzaminas, jei mokyklą baigiau 2015 m.?


Laba diena,

Asmenys, įgiję vidurinį išsilavinimą 2015 m. ir norintys pretenduoti į valstybės finansuojamas studijų vietas, turi būti išlaikę lietuvių kalbos ir literatūros ir užsienio kalbos (anglų / vokiečių / prancūzų) egzaminus.

Pretenduojant į Socialinio darbo studijas, konkursinis balas skaičiuojamas iš keturių mokomųjų dalykų:
1. Istorijos egzamino įvertinimo.
2. Matematikos arba informacinių technologijų egzamino įvertinimo arba metinio pažymio.
3. Lietuvių kalbos ir literatūros egzamino.
4. Lito dalyko, nesutampančio su išvardintais, egzamino įvertinimo arba metinio pažymio.
Geros dienos.
Karina
Sveiki, norėčiau paklaust ar įmanoma įstoti į mokamą vietą studijuoti higieninę ir dekoratyvinę kosmetologiją, bet neturint biologijos egzamino? Nes planuoju laikyti tik matematikos, lietuvių k. ir istorijos egzaminus.
VK Priėmimas
Karina rašė: Sveiki, norėčiau paklaust ar įmanoma įstoti į mokamą vietą studijuoti higieninę ir dekoratyvinę kosmetologiją, bet neturint biologijos egzamino? Nes planuoju laikyti tik matematikos, lietuvių k. ir istorijos egzaminus.
Laba diena, Norint pretenduoti į valstybės finansuojamas studijas, turite būti išlaikiusi lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos, užsienio kalbos (anglų, vokiečių, prancūzų) egzaminus. Stojant į Higieninę ir dekoratyvinę kosmetologiją, biologijos egzaminas sudaro 40 proc. viso konkursinio balo. Nelaikius jo, įstojimo galimybės gana ribotos. Biologijos egzamino nelaikymą galėtų kompensuoti labai geri kitų trijų dalykų egzaminų įvertinimai. Linkime sėkmės.
Dominyka
Sveiki mane domina į kokias studijų programas galėčiau įstoti su biologijos, anglų ir istorijos vbe ir lietuvių, technologijų mokykliniais egzaminai bei matematikos A lygio metiniu pažymiu
VK Priėmimas
Dominyka rašė: Sveiki mane domina į kokias studijų programas galėčiau įstoti su biologijos, anglų ir istorijos vbe ir lietuvių, technologijų mokykliniais egzaminai bei matematikos A lygio metiniu pažymiu
Laba diena, Nelaikant matematikos egzamino, negalėsite pretenduoti į valstybės finansuojamas studijų vietas. Biologijos egzaminas kaip pagrindinis skaičiuojamas stojant į sveikatos, veterinarijos ir žemės ūkio mokslų studijų krypties programas. Istorijos egzaminas svarbiausias stojant į Socialinio darbo studijų programą. Daugiau informacijos rasite https://www.viko.lt/media/uploads/sites/3/2017/06/2018-m-bendrojo-priemimo-salygos.pdf Studijas patariame rinktis ne pagal laikytus egzaminus, o pagal Jūsų interesus, poreikius ir gebėjimus. Sėkmės.
Karolina000
Sveiki, Vidurinį išsilavinimą įgijau 2013m., laikiau valstybinius lietuvių k. (70 b.), anglų k.(60 b.) ir istorijos (32 b.) egzaminus, į kokias studijų programas galėčiau įstoti su šiais egzaminais? Ar turėčiau laikyti matematikos valstibini egzaminą? Kokia tikimybė įstoti į valstybės finansuojamą vietą? Dėkoju už atsakymą!
VK Priėmimas
Karolina000 rašė: Sveiki, Vidurinį išsilavinimą įgijau 2013m., laikiau valstybinius lietuvių k. (70 b.), anglų k.(60 b.) ir istorijos (32 b.) egzaminus, į kokias studijų programas galėčiau įstoti su šiais egzaminais? Ar turėčiau laikyti matematikos valstibini egzaminą? Kokia tikimybė įstoti į valstybės finansuojamą vietą? Dėkoju už atsakymą!
Laba diena, Studijas patariame rinktis ne pagal laikytus egzaminus, o pagal Jūsų interesus, poreikius ir gebėjimus. Konkursinio balo sandarą rasite https://www.viko.lt/media/uploads/sites/3/2017/06/2018-m-bendrojo-priemimo-salygos.pdf Ar turite laikyti matematikos egzaminą, priklauso nuo pasirinktų studijų. Įstojimas priklauso nuo konkursinio balo. Linkime sėkmės.
Gabriele
Sveiki, planuoju laikytis lietuviu k., anglu k., geografijos ir matematikos egzaminus, I kokias studijas tureciau stoti su siais egzaminais?
VK Priėmimas
Gabriele rašė: Sveiki, planuoju laikytis lietuviu k., anglu k., geografijos ir matematikos egzaminus, I kokias studijas tureciau stoti su siais egzaminais?
Laba diena, Studijas patariame rinktis ne pagal laikytus egzaminus, o pagal Jūsų interesus, poreikius ir gebėjimus. Konkursinio balo sandarą rasite https://www.viko.lt/media/uploads/sites/3/2017/06/2018-m-bendrojo-priemimo-salygos.pdf Linkime sėkmės.
Luka
Sveiki, vidurinį išsilavinimą įgijau 2006m. Laikiau lietuvių, biologijos, chemijos ir anglų k. valstybinius egzaminus. Ar yra galimybė įstoti į radiologiją?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]