Ar galiu stoti su šiais egzaminais?


VK Priėmimas
adomas rašė: Noriu stoti i VIKO sokio pedagogika. Esu pasirinkes 2 egzaminus. Lietuviu ir anglu. ar istociau? koks turi buti mokinio vidurkis? mano 7.
Į Jūsų klausimą atsakyta temoje "Dėl egzaminų".
Alina
Labas vakaras, jei neišlaikysiu matematikos egzamino galėsiu stot į nemokamas cheminės analizės studijas? Tada bus įmamas metinis pažymis ar bus atsižvelgiama į tai, kad neišlaikiau egzamino ir negalėsiu pretenduot į valstybės finansuojamą vietą?
VK Priėmimas
Alina rašė: Labas vakaras, jei neišlaikysiu matematikos egzamino galėsiu stot į nemokamas cheminės analizės studijas? Tada bus įmamas metinis pažymis ar bus atsižvelgiama į tai, kad neišlaikiau egzamino ir negalėsiu pretenduot į valstybės finansuojamą vietą?
Labas vakaras, Alina, Jei Jums nepasisektų su matematikos egzaminu, vietoje jo bus skaičiuojamas matematikos metinis pažymys. Į valstybės finansuojamas studijas tikrai galėsite pretenduoti. Sėkmės laikant chemijos egzaminą.
Rasa
Sveiki ,kaip galeciau istoti i kolegija islaikius valstybinius anglu B1 ,ir lietuviu kalbos A lygio egzaminus?
VK Priėmimas
Rasa rašė: Sveiki ,kaip galeciau istoti i kolegija islaikius valstybinius anglu B1 ,ir lietuviu kalbos A lygio egzaminus?
Laba diena, Prašymai stoti teikiami www.lamabpo.lt svetainėje esančioje informacinėje sistemoje. Šiais metais prašymų teikimas jau baigėsi. Daugiau informacijos apie priėmimą rasite http://www.viko.lt/lt/page/Stojantiesiems-1 Sėkmės.
Reda
K1 galėčiua studijuoti išlaikius anglų A lygio, Lietuvių A lygo, Fizikos A lygio egzaminus taip pat su matematikos metiniu pažymiu? ar yra šansai įstoti nemokamai?
VK Priėmimas
Reda rašė: K1 galėčiua studijuoti išlaikius anglų A lygio, Lietuvių A lygo, Fizikos A lygio egzaminus taip pat su matematikos metiniu pažymiu? ar yra šansai įstoti nemokamai?
Laba diena, Nelaikant matematikos egzamino įstojimo į vf vietą galimybės gana ribotos. Pasidomėkite humanitariniais mokslais, pedagogikos krypties studijomis, jei turite meninių gabumų - menais. Studijų programas ir konkursinio balo sandarą rasite https://www.viko.lt/media/uploads/sites/3/2014/07/KB-sandara_2-priedas_20150409.pdf Atkreipiame dėmesį, kad studijas reikia rinktis ne pagal laikytus egzaminus, o pagal gabumus, interesus, asmenines savybes, taip pat pagal tai, su kokio pobūdžio veikla siejate savo ateitį. Sėkmės.
Mig
Labas vakaras, ar islaikius du egzaminus vidutiniskais ivertinimais: biologijos 65 lietuviu 75 imanoma istoti i slauga KK vnf arba vf vieta? Jei chemijo ir matematikos pazymiai metiniai. ?
VK Priėmimas
Mig rašė: Labas vakaras, ar islaikius du egzaminus vidutiniskais ivertinimais: biologijos 65 lietuviu 75 imanoma istoti i slauga KK vnf arba vf vieta? Jei chemijo ir matematikos pazymiai metiniai. ?
Laba diena, Stojant į Bendrosios praktikos slaugą konkursinis balas skaičiuojamas iš keturių mokomųjų dalykų: 1. Biologijos egzamino įvertinimo. 2. Lietuvių kalbos ir literatūros egzamino įvertinimo. 3. Chemijos arba matematikos egzamino įvertinimo arba metinio pažymio. 4. Užsienio kalbos / istorijos / geografijos / matematikos / chemijos / informacinių technologijų / fizikos egzamino įvertinimo arba metinio pažymio. Įstojimas į valstybės finansuojamą studijų vietą priklauso nuo Jūsų ir kitų stojančiųjų į atitinkamos studijų krypties programas visoje Lietuvoje konkursinių balų. Savo konkursinį balą galite apskaičiuoti www.lamabpo.lt tinklalapyje esančioje skaičiuoklėje. Paskutinių pakviestųjų balus 2014 m. rasite https://www.viko.lt/media/uploads/sites/3/2014/07/VK_konkursas2014_internet.pdf Sėkmės.
Agne
Sveiki ar įmanoma įstoti su tokiais rezultatais matematika-18 anglu-35 lietuviu-25 istorija-35 i vnf arba vf?
VK Priėmimas
Agne rašė: Sveiki ar įmanoma įstoti su tokiais rezultatais matematika-18 anglu-35 lietuviu-25 istorija-35 i vnf arba vf?
Laba diena, Įstojimas priklauso nuo pasirinktos studijų programos. Studijų programas ir konkursinio balo sandarą rasite https://www.viko.lt/media/uploads/sites/3/2014/07/KB-sandara_2-priedas_20150409.pdf Konkrusinį balą galite pasiskaičiuoti www.lamabpo.lt esančioje konkursinio balo skaičiuoklėje. 2014 m. įstojusiųjų konkursinius balus rasite https://www.viko.lt/media/uploads/sites/3/2014/07/VK_konkursas2014_internet.pdf Lauksime stojant ir linkime sėkmės.
Viktorija
ar imanoma istoti i bendrosios praktikos slauga su 2,24 balu???
VK Priėmimas
Viktorija rašė: ar imanoma istoti i bendrosios praktikos slauga su 2,24 balu???
Laba diena, 2014 m. paskutinio įstojusiojo į Bendrosios praktikos slaugos vf vietą balas buvo 4,22, į vnf - 4,28. Biomedicinos mokslams balas 2,24 yra per žemas. Sėkmės.
stojanti
Sveiki,ar įmanoma įstoti į veterinariją,jei laikiau lietuvių,anglų ir biologiją?chemiją turėjau,bet nelaikiau.Mano svajonė veterinarija,tik nežinau ar įmanoma įstoti? :/
Viktorija
Sveiki! noreciau istoti i valstbes nefinansavimo vieta - bankininkyste. taciau neesu laikiusi anglu egzamino (turiu tik metini A lygiu 8 ir matematikos nelaikiau, turiu B lygiu 9 ) ar galeciau istoti ?
VK Priėmimas
stojanti rašė: Sveiki,ar įmanoma įstoti į veterinariją,jei laikiau lietuvių,anglų ir biologiją?chemiją turėjau,bet nelaikiau.Mano svajonė veterinarija,tik nežinau ar įmanoma įstoti? :/
Laba diena, Stojant į Veterinariją konkursinis balas skaičiuojamas iš keturių mokomųjų dalykų: 1. Biologijos egzamino įvertinimo. 2. Lietuvių kalbos ir literatūros egzamino įvertinimo. 3. Chemijos arba matematikos egzamino įvertinimo arba metinio pažymio. 4. Užsienio kalbos / istorijos / geografijos / matematikos / chemijos / informacinių technologijų / fizikos egzamino įvertinimo arba metinio pažymio. Įstojimas priklauso nuo Jūsų ir kitų stojančiųjų konkursinių balų. Jei nelaikote chemijos arba matematikos egzamino, vietoje jų bus skaičiuojamas Jums palankesnis metinis vieno iš šių dalykų pažymys. Laukiame stojant ir linkime sėkmės.
VK Priėmimas
Viktorija rašė: Sveiki! noreciau istoti i valstbes nefinansavimo vieta - bankininkyste. taciau neesu laikiusi anglu egzamino (turiu tik metini A lygiu 8 ir matematikos nelaikiau, turiu B lygiu 9 ) ar galeciau istoti ?
Laba diena, Stojant į Bankininkystę konkursinis balas skaičiuojamas iš keturių mokomųjų dalykų: 1. Matematikos egzamino įvertinimo. 2. Lietuvių kalbos ir literatūros egzamino įvertinimo. 3. Istorijos arba geografijos egzamino įvertinimo arba metinio pažymio. 4. Geografijos / istorijos / užsienio kalbos / informacinių technologijų / biologijos / menų egzamino įvertinimo arba metinio pažymio. Nelaikant matematikos egzamino įstojimo galimybės labai ribotos. Linkime sėkmės.
Julija
Laba diena, ar galiu stoti su lietuvių mok, matematikos ir biologijos egzaminais į Biomedicininė diagnostika arba į Radiologija? Galiu pateikti į nemokomos vietos?
VK Priėmimas
Julija rašė: Laba diena, ar galiu stoti su lietuvių mok, matematikos ir biologijos egzaminais į Biomedicininė diagnostika arba į Radiologija? Galiu pateikti į nemokomos vietos?
Laba diena, Julija, Jei esate 2015 m. abiturientė ir norite pretenduoti į valstybės finansuojamas studijas, turite būti B1 lygiu išlaikiusi užsienio kalbos (anglų, vokiečių, prancūzų) egzaminą. Su Jūsų išvardintais egzaminais į Biomedicininę diagnostiką stoti galite. Sėkmės.
ramintaAS
Laba diena, Ar įmanoma kokiu nors būdu įstoti į Biomedicinos mokslus kaip Bendrosios praktikos Slaugei išlaikius Anglų valstybinį (89) Lietuvių valstybinį (27) ir dar pakolkas neaiškiu (tikėtina išlaikytu) Istorijos valstybiniu egzaminais?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]