Ar galiu stoti su šiais egzaminais?


Star
Sveiki, ar galiu stoti 2014 m. į bet kokią kolegiją išlaikius :12 kl. MBE Lietuvių ir literatūros,VBE Matematika ir Informatika?
VK Priėmimas
Star rašė: Sveiki, ar galiu stoti 2014 m. į bet kokią kolegiją išlaikius :12 kl. MBE Lietuvių ir literatūros,VBE Matematika ir Informatika?
Laba diena, 2014 m. minimalus rodiklis pretenduoti į aukštąsias mokyklas - brandos atestatas. Todėl visi asmenys, turintys šį dokumentą, gali pretenduoti į bet kurią aukštąją mokyklą. Sėkmės.
Star
Ir su metiniu pažymiu anglų kalbos B1 lygiu ir su tais kur rašiau praeitoje žinutėje. Ar galiu patekti į nemokamas studijas?
VK Priėmimas
Star rašė: Ir su metiniu pažymiu anglų kalbos B1 lygiu ir su tais kur rašiau praeitoje žinutėje. Ar galiu patekti į nemokamas studijas?
Teisė stoti ir įstojimas, ypač į valstybės finansuojamas studijų vietas - du skirtingi dalykai. Įstojimas prikauso nuo Jūsų pasirinktos studijų programos ir, svarbiausia, nuo išlaikytų egzaminų įvertinimų. Kaip žinia, valstybinių egzaminų išlaikymas suteikia palankesnes galimybes konkuruoti. Konkursinio balo sandarą rasite http://www.viko.lt/uploads/files/2014/01/2014011503.pdf
Viktorija
Laba diena norėčiau paklausti ar įmanoma įstoti į bendrosios praktikos slauga su MBE lietuvių egzaminų . Ar yra galimybių nemokomai jeigu bus tokie egzaminai biologija, chemija, istorija rusų ir lietuvių mokyklinis ?
VK Priėmimas
Viktorija rašė: Laba diena norėčiau paklausti ar įmanoma įstoti į bendrosios praktikos slauga su MBE lietuvių egzaminų . Ar yra galimybių nemokomai jeigu bus tokie egzaminai biologija, chemija, istorija rusų ir lietuvių mokyklinis ?
Laba diena, Stojant į Bendrosios praktikos slaugą konkursinis balas skaičiuojamas iš 4 mokomųjų dalykų: 1. Biologijos egzamino 2. Chemijos arba matematikos egzamino arba metinio pažymio 3. Matematikos arba chemijos / istorijos / geografijos/ informacinių technologijų / fizikos / užsienio kalbos egzamino arba metinio pažymio 4. Lietuvių kalbos ir literatūros egzamino. Gerai išlaikius Jūsų nurodytus egzaminus tikimybė įstoti į valstybės finansuojamą vieta yra labai reali. Sėkmės.
Viktorija
Labas vakaras Ar aš galiu įstoti į slauga nemokomai su MBE lietuvių nes aš laikysiu biologija, chemija, lietuvių MBE , rusų, istorija?
aha
sveiki, domintų platesnė informacija apie gestų studijas. mačiau internete apie tai, kad tik viena jūsų kolegija visoje Lietuvoje ruošia tokio pobūdžio specialistus. informacijos daug neradau, tad labai norėčiau, kad plačiau papasakotumėte apie šią studijų programą. esu abiturientė. ačiū
VK Priėmimas
Viktorija rašė: Labas vakaras Ar aš galiu įstoti į slauga nemokomai su MBE lietuvių nes aš laikysiu biologija, chemija, lietuvių MBE , rusų, istorija?
Viktorija, į šį klausimą Jums jau atsakyta :). Pažiūrėkite viena žinute aukščiau.
VK Priėmimas
aha rašė: sveiki, domintų platesnė informacija apie gestų studijas. mačiau internete apie tai, kad tik viena jūsų kolegija visoje Lietuvoje ruošia tokio pobūdžio specialistus. informacijos daug neradau, tad labai norėčiau, kad plačiau papasakotumėte apie šią studijų programą. esu abiturientė. ačiū
Laba diena, Lietuvių gestų kalbos vertimas - tai Lietuvoje unikali studijų programa, rengianti lietuvių gestų kalbos vertėjus. Stojant į šią studijų progamą skaičiuojami keturių mokomųjų dalykų įvertinimai: Užsienio kalbos egzaminas Lietuvių kalbos ir literatūros egzaminas Istorijos egzamino arba metinio įvertinimas. Antrosios užsienio kalbos arba gimtosios kalbos / matematikos /biologijos /informacinių technologijų egzamino arba metinio įvertinimas. Studijų programos aprašą rasite http://www.viko.lt/uploads/files/Programs-2014/Lietuviu%20gestu%20kalbos%20vertimas.pdf Sėkmės ir laukiame stojant.
Jurgita
Sveiki, ar įmanoma įstoti į finansuojamą vietą su dviem egzaminais?
VK Priėmimas
Jurgita rašė: Sveiki, ar įmanoma įstoti į finansuojamą vietą su dviem egzaminais?
Laba diena, Tai priklauso nuo to, kokie bus išlaikytų egzaminų ir kitų dviejų dalykų, skaičiuojamų į konkursinį balą, metiniai įvertinimai. Įstojimas priklauso nuo Jūsų ir kitų stojančiųjų konkursinių balų. Sėkmės.
Sandra
Ar įmanoma įstoti į higieninę ir dekoratyvinę kosmetologiją, jei net nesimokau biologijos? Ir ar galima būtų platesnės informacijos apie šią sritį?:)
Gabija
Laba diena, norėčiau paklausti ar įmanoma į kosmetologiją įstoti be chemijos egzamino? Ar norint studijuoti biomedicinos srityje galima nesirinkti 11kl. chemijos?
VK Priėmimas
Sandra rašė: Ar įmanoma įstoti į higieninę ir dekoratyvinę kosmetologiją, jei net nesimokau biologijos? Ir ar galima būtų platesnės informacijos apie šią sritį?:)
Laba diena, Stojant į biomedicinos mokslų studijų sritį biologijos egzaminas yra pagrindinis, sudarantis 40 proc. viso konkursinio balo. Neturint šio įvertinimo galimybių įstoti nėra. Daugiau apie biomedicinos mokslų studijų srities programas rasite http://www.viko.lt/lt/page/Stojantiesiems-3 Sėkmės.
VK Priėmimas
Gabija rašė: Laba diena, norėčiau paklausti ar įmanoma į kosmetologiją įstoti be chemijos egzamino? Ar norint studijuoti biomedicinos srityje galima nesirinkti 11kl. chemijos?
Laba diena, Stojant į Higieninę ir dekoratyvinę kosmetologiją konkursinis balas skaičiuojamas iš 4 mokomųjų dalykų: 1. Biologijos egzamino 2. Chemijos arba matematikos egzamino arba metinio pažymio 3. Matematikos arba chemijos / istorijos / geografijos/ informacinių technologijų / fizikos / užsienio kalbos egzamino arba metinio pažymio 4. Lietuvių kalbos ir literatūros egzamino. Vietoje chemijos galite rinktis matematiką. Sėkmės.
Alina
kiek konkrečiai balų reikia surinkti iš egzaminų (chemijos, matematikos ir rusų kalbos), kad patektum į finansuojamą vietą? chemine analize.
VK Priėmimas
Alina rašė: kiek konkrečiai balų reikia surinkti iš egzaminų (chemijos, matematikos ir rusų kalbos), kad patektum į finansuojamą vietą? chemine analize.
Laba diena, Cheminė analizė - tai fizinių mokslų studijų programa, o fiziniai mokslai, kaip žinia, nėra labai paklausūs tarp stojančiųjų. Kokie konkrečiai balai turi būti, atsakyti sudėtinga. Pasirinkus Jūsų minimus chemijos krypčiai reikalingus egzaminus ir juos išlaikius, turėsite realias įstojimo galimybes. Pagrindinis egzaminas, sudarantis 40 proc. viso konkursinio balo yra chemija, todėl šio egzamino įvertinimas turėtų būti aukščiausias. Sėkmės ir lauksime stojant.
Alina
ačiū, bandysiu stot :)
adomas
Noriu stoti i VIKO sokio pedagogika. Esu pasirinkes 2 egzaminus. Lietuviu ir anglu. ar istociau? koks turi buti mokinio vidurkis? mano 7.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]