Socialiniai mokslai

Ugnė
Sveiki, ar 2015 metais į socialinius mokslus bus įmanoma įstoti su geografijos egzaminu, ne būtinai istorijos??
VDU
Ugnė rašė: Sveiki, ar 2015 metais į socialinius mokslus bus įmanoma įstoti su geografijos egzaminu, ne būtinai istorijos??
Laba diena, Taip, bus galima įstoti ir su geografija. Visas sąlygas ir 2014 ir 2015 m. rasite čia http://www.vdu.lt/lt/studijos/priemimas-i-studijas-vdu/
Sandra
Sveiki, esu baigusi bendrosios praktikos slaugos studijas. Norėčiau stoti į VDU psichologiją. Ar turės įtakos stojimui mano pabaigti mokslai?
VDU
Sandra rašė: Sveiki, esu baigusi bendrosios praktikos slaugos studijas. Norėčiau stoti į VDU psichologiją. Ar turės įtakos stojimui mano pabaigti mokslai?
Laba diena, stojant į bakalauro psichologijos programą, stojimas į žiūrimas pagal 12 kalsės atestatą. Įstojus galima užsiskaityi dalykus iš kitų aukštųjų mokyklų diplomų ir tokiu būdu nereikės mokytis visų dalykų.
Aurimas
Sveiki,koks mažiausias balas buvo įstojusio i VF vietą į vientisąsias teisės studijas 2016m.
VDU
Aurimas rašė: Sveiki,koks mažiausias balas buvo įstojusio i VF vietą į vientisąsias teisės studijas 2016m.
Laba diena, Praėjusiais metais paskutinio įstojusio į Teisės studijų VF vietą konkursinis balas buvo 6,10. Sėkmės, VDU

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]