2015 stojimas


Roberta
Jei įstoju antru turu į vdu,tai pirmiau turiu atvykti ir pasirašyti sutartį ir tik tada nutraukti sutartį su kita įstaiga ar galima ir atvirkščiai?
VDU
Roberta rašė: Jei įstoju antru turu į vdu,tai pirmiau turiu atvykti ir pasirašyti sutartį ir tik tada nutraukti sutartį su kita įstaiga ar galima ir atvirkščiai?
Laba diena, Rekomenduotume pirmiausiai nutraukti sutartį, o tada pasirašyti naują. Sėkmės, VDU
Ieva
Ar per papildomą priėmimą garantuotai įstočiau į biotechnologijas vnf su 3,74 kb? Ar vis dėl to yra galimybė neįstoti?
VDU
Ieva rašė: Ar per papildomą priėmimą garantuotai įstočiau į biotechnologijas vnf su 3,74 kb? Ar vis dėl to yra galimybė neįstoti?
Laba diena, Tam tikra galimybė neįstoti išlieka, jeigu pilnai užsipildytų kursas. Tačiau tai retas atvejis. Taigi bandykite, nes galimybė įstoti tikrai yra. Sėkmės, VDU
Rusnė
Sveiki, norėjau paklausti , kodėl užpildžius tikslinio finansavimo prašymą papildomame etape rašo, kad konkurse nedalyvauju? Nesu pasirašiusi sutarties su jokiu universitetu. Mano konkursinis balas 6.72, gal jis per žemas?
VDU
Rusnė rašė: Sveiki, norėjau paklausti , kodėl užpildžius tikslinio finansavimo prašymą papildomame etape rašo, kad konkurse nedalyvauju? Nesu pasirašiusi sutarties su jokiu universitetu. Mano konkursinis balas 6.72, gal jis per žemas?
Laba diena, Taip gali būti todėl, kad pasirinktoje studijų programoje užimtos visos tikslinio finansavimo vietos. Sėkmės, VDU
Deimantas
Sveiki,norėčiau pasiklausi, ar norint studijuoti politologiją reikia anglų B1 ar B2?
Dalia
Sveiki. Norint mokytis socialinę pedagogę, ar būtinai reikia anglų egzamino,norint mokytis Klaipėdos kolegijoje ( Socialinių mokslų fakultete) nemokamai? Būčiau dėkinga,kad greičiau atsakytumėt. ;)
VDU
Deimantas rašė: Sveiki,norėčiau pasiklausi, ar norint studijuoti politologiją reikia anglų B1 ar B2?
Laba diena. Užsienio kalbos (anglų, vokiečių, prancūzų) egzaminas turi būti išlaikytas ne žemesniu nei B1 lygiu, jeigu norite pretenduoti į universitetines VF studijas ir vidurinis išsilavinimas įgytas ne anksčiau nei 2015 m. Sėkmės, VDU
VDU
Dalia rašė: Sveiki. Norint mokytis socialinę pedagogę, ar būtinai reikia anglų egzamino,norint mokytis Klaipėdos kolegijoje ( Socialinių mokslų fakultete) nemokamai? Būčiau dėkinga,kad greičiau atsakytumėt. ;)
Laba diena, Jeigu vidurinis išsilavinimas įgytas ne anksčiau nei 2015 m. ir norite pretenduoti į VF vietą, tuomet turite išlaikyti užsienio kalbos (anglų, vokiečių, prancūzų) egzaminą ne žemesniu nei B1 lygiu. Sėkmės, VDU
inga
Sveiki. Kiek siais metais buvo priimta zmoniu i multimedijas ir koks buvo min balas? Ar daug programavimo yra sioje studiju programoje? Aciu uz atsakymus.
VDU
inga rašė: Sveiki. Kiek siais metais buvo priimta zmoniu i multimedijas ir koks buvo min balas? Ar daug programavimo yra sioje studiju programoje? Aciu uz atsakymus.
Laba diena, Šiais metais į minėtą studijų programą buvo priimta 59 žmonės. Minimalus balas į VF vietą buvo 4,18. Yra keletas paskaitų skirtų programavimui. Dalykus, kuriuos reikėtų mokytis studijuojant šią programą, galima rasti čia: http://www.vdu.lt/lt/study/program/subject/193/ Sėkmės, VDU
studentas
Laba diena, Mokausi Klaipedos universitete mokamoje vietoje, noriu paklausti, ar Klaipedos universitetas vykdo rotacija? Ar isvis imanoma gauti nemokama vieta studentui, kuris mokosi puikiai, tuo tarpu, kai kito studento, esamo valstybes finansuojamoje vietoje vidurkis yra zymiai mazesnis? Labai aciu uz atsakyma.
Gabrielė
Sveiki, noriu sužinoti ar stojant į VDU menotyrą valstybės finansuojamą vietą (2016m) reikia turėti matematikos egzaminą išsilaikius? Kaip suprantu stojant į meno sritį matematikos nereikia laikyti, kad gautum VF vietą.
VDU
studentas rašė: Laba diena, Mokausi Klaipedos universitete mokamoje vietoje, noriu paklausti, ar Klaipedos universitetas vykdo rotacija? Ar isvis imanoma gauti nemokama vieta studentui, kuris mokosi puikiai, tuo tarpu, kai kito studento, esamo valstybes finansuojamoje vietoje vidurkis yra zymiai mazesnis? Labai aciu uz atsakyma.
Laba diena, Taip, rotaciją vykdo visos aukštosios mokyklos. Pereiti iš VNF į VF yra įmanoma rotacijos metu, jeigu kažkas praras VF vietą. Sėkmės, VDU
VDU
Gabrielė rašė: Sveiki, noriu sužinoti ar stojant į VDU menotyrą valstybės finansuojamą vietą (2016m) reikia turėti matematikos egzaminą išsilaikius? Kaip suprantu stojant į meno sritį matematikos nereikia laikyti, kad gautum VF vietą.
Laba diena, Pretenduojantiems į VF vietą ir vidurį išsilavinimą įgijusiems nuo 2016 m. reikia išlaikyti matematikos egzaminą (išskyrus stojantiems į menų sritį). Menotyra yra priskiriama humanitarinių mokslų sričiai, todėl vidurį išsilavinimą įgijus nuo 2016 m. ir pretenduojant į VF vietą, matematikos egzaminą išlaikyti reikia. Sėkmės, VDU
Rokas
Tema del stojimo 2015 ,bet norejau paklausti ar 2016 keitesi ar isliko taip pat ,kaip 2015 ar isvis nebuvo taip ,nes girdejau ,jog imanoma. Klausimas skamba taip : Ar imanoma istoti y studijas kur reikalaujama matematikos egzamino ,bet jo neturima ? Kalbos eina apie studijas VDU. Ar imanomos kokios nors isimtys? (imamas metinis balas) Stojimas norimas y informatikos srity nefinansuojama vieta.
Kimilė
Sveiki, kiek maždaug būna stojančiųjų į naujųjų medijų meną, ir kiek 2016m. skirta finansuojamų vietų? :)
VDU
Rokas rašė: Tema del stojimo 2015 ,bet norejau paklausti ar 2016 keitesi ar isliko taip pat ,kaip 2015 ar isvis nebuvo taip ,nes girdejau ,jog imanoma. Klausimas skamba taip : Ar imanoma istoti y studijas kur reikalaujama matematikos egzamino ,bet jo neturima ? Kalbos eina apie studijas VDU. Ar imanomos kokios nors isimtys? (imamas metinis balas) Stojimas norimas y informatikos srity nefinansuojama vieta.
Laba diena, Vidurinį išsilavinimą įgijusiems 2016 m. ar vėliau ir norintiems pretenduoti į VF vietas, išlaikyti matematikos egzaminą yra būtina. Jeigu norite pretenduoti į VNF vietą, tuomet matematikos egzaminas nėra būtinas. Skaičiuojant konkursinį balą į Informatikos studijų programą yra įtraukiamas matematikos egzamino įvertinimas. Jeigu matematikos egzaminas nelaikytas, tuomet toje vietoje bus rašomas 0. Sėkmės, VDU
VDU
Kimilė rašė: Sveiki, kiek maždaug būna stojančiųjų į naujųjų medijų meną, ir kiek 2016m. skirta finansuojamų vietų? :)
Laba diena, Finansuojamos vietos yra skiriamos ne aukštajai mokyklai, o studijų sričiai. 2015 m. menų studijų srities dailės, fotografijos ir medijų krypčių grupei (kuriai priklauso ir Naujųjų medijų meno studijų programa) buvo skirtos 102 valstybės finansuojamos vietos. Taigi, stodami į šią programą dėl valstybės finansuojamų vietų konkuruosite su stojančiaisiais į visas aukštosiose mokyklose esančias minėtos srities studijų programas. 2016 m. valstybės finansuojamų vietų skaičius dar nėra aiškus. Sėkmės, VDU

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]