2015 stojimas


VDU
Lina rašė: Sveiki, stojant per išankstinį priėmimą reikia užpildyti metinių pažymių formą, jei taip, tai tuomet nesvarbu kokiais lygiais aš mokausi tuos dalykus? Kadangi toje lentelėje tiesiog išvardinti dalykai, ir nėra surašyti lygiai. Ar tiesiog pridėti nuskenuotą pažymių ataskaitą? Ačiū.
Labas Lina, reikia nuskenuoti visą pilną pažymą, kurioje matytųsi ir pažymiai, ir lygiai. Sėkmės, VDU
Edvinas
Ar galima pretenduoti į valstybęs finansuojama vietą neišlaikius lietuvių kalbos brandos egzamino ?

Laba diena,

Neišlaikius lietuvių kalbos ir literatūros egzamino Jūs negausite Brandos atestato.
Jei neišlaikysite valstybinio egzamino pretenduoti į universitetines studijas negalėsite. Su mokykliniu lietuvių kalbos ir literatūros egzaminu galite pretenduoti į kolegines studijas.

Sėkmės
VDU
Inga
Sveiki, norejau paklaust del prieimo i VNF vieta. Baigiau gimnazija 2014m, lietuviu egzamina islaikiau 53%, geografija 80%, istorija 47%. Ar turiu galimybe istoti i VNF vieta i teise ir finansus arba i politika?

Laba diena,
Taip, galimybė įstoti į valstybės nefinansuojamą vietą yra. Tačiau daugeliu atveju priklausys nuo to, kokie bus šiais metais stojančiųjų konkursiniai balai.
Sėkmės
VDU
Viktorija
Laba diena. mokykla baigiau 2011 metais , noriu stoti i psihologija , valstybes nefinansuojama vieta. mokykloje laikiau tik 2 egzaminus valstybine lietuviu kalba ir rusu. ar yra galimybe istoti su tokiais egzaminais , jeigu ne , gal imanona papildomai islaikyti egzaminus ?
VDU
Viktorija rašė: Laba diena. mokykla baigiau 2011 metais , noriu stoti i psihologija , valstybes nefinansuojama vieta. mokykloje laikiau tik 2 egzaminus valstybine lietuviu kalba ir rusu. ar yra galimybe istoti su tokiais egzaminais , jeigu ne , gal imanona papildomai islaikyti egzaminus ?
Laba diena, taip, galimybė yra, tačiau viskas priklausys nuo kitų dalykų pažymių, kurie įeina į balo sudėti bei likusių pretendentų į vnf vietas. Sėkmės, VDU
Justina
Sveiki, mano numanomi balai: lietuviu - 40, anglu - 80-90, istorijos (A lygio) vidurkis - 8 ir informatikos (A lygio) - 10. Ar imanoma istoti i vnf vieta kurybinese industrijose?
VDU
Justina rašė: Sveiki, mano numanomi balai: lietuviu - 40, anglu - 80-90, istorijos (A lygio) vidurkis - 8 ir informatikos (A lygio) - 10. Ar imanoma istoti i vnf vieta kurybinese industrijose?
Laba diena, Galimybės įstoti yra. Žinoma, tai taip pat priklausys ir nuo kitų stojančiųjų konkursinio balo. Dar norėtume priminti, kad į Kūrybinių industrijų konkursinį balą įskaičiuojamas istorijos egzaminas, o metinis pažymys neįskaičiuojamas. Sėkmės, VDU
Vilma
Laba diena, norėčiau paklausti, ar turiu galimybę stoti į reklamos vadybos ar marketingo magistrantūros studijas, jei baigsiu lietuvių filologiją ir reklamą? Įgysiu filologijos bakalauro laipsnį, tačiau studijos buvo kaip dvigubos. Taip pat norėčiau sužinoti, kur galėčiau rasti arba gal galėtumėte pasakyti, kokie buvo praeitų metų mažiausi stojimo balai į vf šių programų studijas?
Klausimas
Laba diena, norėčiau pasiteirauti ar neišlaikius valstybinio lietuvių kalbos egzamino ir perlaikius mokyklinį, išliks galimybė studijuoti per išankstinį priėmimą pasirašytą studijų programą?
VDU
Vilma rašė: Laba diena, norėčiau paklausti, ar turiu galimybę stoti į reklamos vadybos ar marketingo magistrantūros studijas, jei baigsiu lietuvių filologiją ir reklamą? Įgysiu filologijos bakalauro laipsnį, tačiau studijos buvo kaip dvigubos. Taip pat norėčiau sužinoti, kur galėčiau rasti arba gal galėtumėte pasakyti, kokie buvo praeitų metų mažiausi stojimo balai į vf šių programų studijas?
Laba diena, Baigus Lietuvių filologiją ir reklamą įstoti į Reklamos vadybos ar Marketingo ir tarptautinės komercijos studijų programą galima po papildomųjų studijų. Norint sužinoti ankstesnių metų balus į magistro studijų vf vietas, reikėtų kreiptis į norimą fakultetą. Sėkmės VDU
VDU
Klausimas rašė: Laba diena, norėčiau pasiteirauti ar neišlaikius valstybinio lietuvių kalbos egzamino ir perlaikius mokyklinį, išliks galimybė studijuoti per išankstinį priėmimą pasirašytą studijų programą?
Laba diena, Galimybė studijuoti į per išankstinį priėmimą įstotą programą išlieka. Svarbu iki nurodyto laikotarpio pristatyti savo brandos atestatą ir jo priedą. Sėkmės laikant egzaminus! VDU
Liudvika
Laba diena, norėjau pasiteirau apie metinių pažymių formą, per išankstinį stojimą siunčiau 11 kl. metinius pažymius, ir 12kl.pirmo pusmečio. Gavau laišką, jog patvirtino mano prašymą studijuoti, ir reikia atsivežti metinių pažymių formą. Klausimas : ar čia ta pati kuria siunčiau per išankstinį siuntimą? Nes II pusmetis nėra išvestas.
VDU
Liudvika rašė: Laba diena, norėjau pasiteirau apie metinių pažymių formą, per išankstinį stojimą siunčiau 11 kl. metinius pažymius, ir 12kl.pirmo pusmečio. Gavau laišką, jog patvirtino mano prašymą studijuoti, ir reikia atsivežti metinių pažymių formą. Klausimas : ar čia ta pati kuria siunčiau per išankstinį siuntimą? Nes II pusmetis nėra išvestas.
Laba diena, Taip, atvykstant pasirašyti išankstinio priėmimo sutarties, reikia atsivežti metinių pažymių formos originalą, kuris buvo atsiųstas internetu. Vėliau reikės pristatyti gautą brandos atestatą ir jo priedą, kad pasirašyta sutartis įsigaliotų. Sėkmės VDU
dovand
Labas rytas, noriu paklausti kas tai per pažyma apie laidos pazymių vidurkį? (stojant į magistro studijas) kur tokią gauti? ir dar jeigu liepos 2 d. negaliu dalyvauti rektorato posedyje ar tai turės įtakos mano stojimui? ar galima pristatyti kažką iš anksto, kad nereiktų dalvauti? Ačiū. Pagarbiai, Dovilė
VDU
dovand rašė: Labas rytas, noriu paklausti kas tai per pažyma apie laidos pazymių vidurkį? (stojant į magistro studijas) kur tokią gauti? ir dar jeigu liepos 2 d. negaliu dalyvauti rektorato posedyje ar tai turės įtakos mano stojimui? ar galima pristatyti kažką iš anksto, kad nereiktų dalvauti? Ačiū. Pagarbiai, Dovilė
Laba diena, Tai yra pažyma apie Jūsų ir Jūsų kurso pažymių vidurkį. Šią pažymą turėtumėte gauti savo fakulteto, kurį baigėte, dekanate. Stojant į VDU magistrantūros studijas pažyma reikalinga tik ne VDU studentams. Priėmimo komisijos posėdyje dalyvavimas yra privalomas. Rektorato posėdyje stojantieji nedalyvauja. Sėkmės, VDU
biochemija
Laba diena,norejau paklausti,ar nebutu sunku studijuoti biochemija,jei nuo 10 klases nebesimokinau biologijos,turiu fizika A lygiu,zinoma,ir chemija A lygiu.Dekui.
VDU
biochemija rašė: Laba diena,norejau paklausti,ar nebutu sunku studijuoti biochemija,jei nuo 10 klases nebesimokinau biologijos,turiu fizika A lygiu,zinoma,ir chemija A lygiu.Dekui.
Laba diena, Sunku ar lengva studijuoti, priklauso nuo kiekvieno asmeninių gebėjimų ir noro mokytis. Nesimokius biologijos nuo 10 klasės, biochemija yra tikrai įveikiama:) Sėkmės, VDU
Greta
Sveiki, Norėčiau sužinoti, koks konkursinis balas stojant į lietuvių filolgiją ir leidybą (vf ir vnf)?
VDU
Greta rašė: Sveiki, Norėčiau sužinoti, koks konkursinis balas stojant į lietuvių filolgiją ir leidybą (vf ir vnf)?
Sveiki, Praėjusiais metais minimalus VF balas stojant į lietuvių filologiją ir leidybą buvo 5,82, o vidutinis VNF balas - 4,04. Sėkmės, VDU
Politika's
Sveiki, Ar pasaulio politikos ir ekonomikos studijos susilaukė dėmesio tarp stojančiųjų? Ar įstojus su mokykliniu lietuvių egzaminu į valstybės nefinansuojamą vietą, galima kitais metais, perlaikius valstybinį egzaminą, perstoti į nemokamą vietą?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]