Klauskite visko apie stojimą į užsienio universitetus


Klausimas
Sveiki, noreciau studijuot odontologija, bet ne JK. Ar, pavyzdziui, yra universitetU, kur uztzektu tik anglu kalbos valstybinio egzamino? Aciu, uz atsakyma :)
Greta
Sveiki, norėčiau savo ateitį sieti su kino industrija, tačiau girdėjau jog Lietuvoje šios studijos tiesiog yra prastokos,o užsienyje jos daug geresnės. Vienintelė bėda yra tai kad esu kilusi iš nepasiturinčios šeimos, kuri neišgalėtų finansuoti mano studijų. Taigi norėčiau sužinoti ar užsienyje galima gauti nemokamas studijas?
Justas
Sveiki, esu 11 klaseje ir noriu studijuoti Anglijoje computer science. Matematikos, informatikos,fizikos pazymiai yra 9, lietuviu k. 5, anglu mokausi papildomai testui. Vidurkis 8,2. Sakykite, ar turiu sansu su tokiais pazymiais istoti i Anglijos Top 10 ar bent jau Top 20 universitetus?
kastuint
Labas, Klausimas, Odontologijos studijų daugiausiai žinoma yra UK, tačiau be šios šalies anglų kalba dar galima studijuoti ir Kinijoje. Tačiau turėk omenyje, kad stojant į medicinos srities programas paprastai reikalingos kur kas geresnės nei paprastai anglų kalbos žinios, nes yra daug terminų, kuriuos reikia puikiai mokėti ir išmanyti, todėl paprastai reikalingas kuris nors tarptautinis anglų kalbos testas ir paprastai valstybinio egzamino rezultato nepakanka.
kastuint
Labas, Greta, Kino industrijos studijų programų gali rasti tikrai daug UK universitetuose ir sąlygos ir studijų kokybė ten tikrai gera, nes universitetai bendradarbiauja su įvairiausiomis įmonės ir organizacijomis, tokiomis kaip BBC ir t.t. kur studentai ir praktikas atlieka ir pasisemia patirties ir įgūdžių. Taip pat labai daug praktikos ir galimybių viską ko reikia šiai sričiai išbandyti čia pat bestudijuojant ir jau nuo pirmo kurso. Dėl finansinių dalykų, tai UK studijos mokamos ir gana brangios, tačiau vis dar galima gauti paskolą tudijų kainai padengti ir ją grąžinti reikia tik kai pabaigi studijas ir pradedi uždirbti. Taip pat universitetai turi įvairiausių stipendijų bei praktiškai didžioji dalis dirba part time job ir taip save išsilaiko.
kastuint
Labas, Justas, dėl Top 10 ar Top 20 tikrai sunku pasakyti, nes tie universitetai laaabai atsirenka stojančiuosius ir norint patekti į juos reikia turėti pačius geriausius akademinius pasiekimus, tai reiškia, kad mokytis 9-10 ir egzaminus išlaikyti virš 90-95. Tačiau tam, kad galėtum studijuoti kokybiškas studijas tikrai nebūtina dairytis į top pasaulio universitetus, nes kai kurie universitetai, kurie pvz yra 50uke ar 100uke turi labai stiprius IT fakultetus ir ten studijos yra labai kokybiškos ir įdomios, todėl siūlau pasižvalgyti reitingus, tačiau žiūrėk juos ne pačių unviersitetų, o dominančios srities, taip bus kur kas naudingiau, nes svarbiausia ne universiteto vieta reitinguose, o ta sritis kuri tave domina ir jos kokybė.
kastuint
Labas, Aistė 123, Norint studijuoti Psichologiją paprastai kreipiamas dėmesys į matematikos žinias, nes jos turi būti tikrai geros studijuojant psichologiją. Biologijos disciplina nėra būtina Psichologijos studijoms pvz.: Olandijoje ir UK.
kastuint
Labas, Viktorija95, UK universiteatai, jei kalbame apie bakalauro studijas, nebereikalauja laikyti IELTS, bent jau didžioji jų dalis, tačiau tai priklauso ir nuo pasirinktos programos ir pačio universiteto. Jei kalbame apie magistro studijas, tai tada IELTS testas jau būtinas.
Greta
Sveiki, kuriose šalyse galima mokytis nemokamai Arba gauti stipendija, padengiančią studijų kainą?
Aiste
Sveiki, Norėjau paklausti, apart Lietuvos univeristetų, ar yra galimybė mokytis odontologiją nemokamai? Jei taip, kokie tai universitetai?
malalietka
Sveiki, girdėjau iš įvarių žmonių, kad Olandijos universitetai turi geriausius universitetus politikos ir ekonomikos srityse. Ar galit patarti kokius galima būtų pasirinkti norinčiam studijuoti politiką, ekonomiką ir istoriją
Cuneyt
Sveiki noriu paklausti ar dar yra galimybe gauti pre settled statusa?
urtė
Sveiki, turiu klausimą dėl universitetų Anglijoje: kokie yra reikalavimai stojant? Ar rūpi pažymiai/egzaminai/lygiai? Ar kažką keičia tai, kad mokausi labai gerais pažymiais, tačiau dauguma jų b lygiu? Ar ta turi įtakos? Prašau atsakykite. Dėkoju.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]