Klauskite visko apie stojimą į užsienio universitetus


kastuint
Ne, kitose šalyse būtent kulinarijos programų nesiūlome. Bandžiau paieškoti Kulinarijos studijų kitose šalyse, bet, deja, nesėkmingai, viskas, ką galima rasti tai kursai, ne studijų programos. Tačiau, aišku, gali bandyti dar savarankiškai panaršyti, galbūt kažkas atsiras, tik būtinai visada atkreipk dėmesį į dėstomąją kalbą, nes labai daug kur tokius netradicinius ir mažiau populiarius dalykus dėsto tik vietine kalba, o ne anglų.
Chef
Supratau, dėkui už informaciją.
Your Europe
Dar vienas šaltinis, kuris pagelbės į ES šalių universitetus stojantiems studentams - oficiali Europos Sąjungos interneto svetainė: http://europa.eu/youreurope/citizens/education/university/admission-entry-conditions/index_lt.htm Svetainėje pasirinkus konkrečią šalį gausite visą su stojimu į tos šalies universitetus susijusią informaciją (paraiškų teikimas, studijų trukmė, reikalavimai, kt.).
Evadoloresa
Sveiki, noriu stot i Danijos Copenhagen business school. Dabar žiūriu open days datas, tačiau dar nėra 2015 metų, gal žinote maždaug kada paskelbia open days datas? Beje gal turite kokios nors informacijos apie šią įstaigą?
kastuint
Sveika, deja, tačiau mes su CBS mokykla nedirbame, tik su Copenhagen Business Academy. Tačiau galiu patarti, kad besidomint bet kokia užsienio aukštąja mokykla ir galimybe joje studijuoti, visada galima parašyti į jų International Office. Tarptautiniai studentai kiekvienoje mokykloje yra labai laukiami, todėl jie mielai tau suteiks visą reikalingą informaciją :)
Ieva
Sveiki, planuoju stoti į psichologijos magistrą užsienyje. Ar ielts testo reikia visur? Ir kada maždaug vyksta stojimai? Kaip dėl studijimų mokesčių?
kastuint
Sveika, Ieva, visų pirma būtų svarbu paminėti, kad Psichologijos studijas anglų kalba tu gali rasti nebent anglakalbėse šalyse. Taigi iš šalių, su kuriomis dirbame ir apie kurias galime tau suteikti informacijos tai būtų tik Jungtinė Karalystė. Tačiau magistro studijos ten yra mokamos ir tokios lengvatos, kokias teikia bakalauro studijoms, magistrams jau nebėra teikiamos, taigi reikėtų susimokėti pilną sumą. IELTS testas magistro studijoms yra reikalingas visur be išimties. Anketos Magistro studijoms siuntimo į UK deadline'as yra balandžio 15 diena.
Ieva
Kiek metų mokytis magistrą JK? Nejau neįmanoma surinti kokias nors pažymas, kad jie sumažintų kainą? Dėkoju.
kastuint
Magistro studijos paprastai trunka tik vienerius metus (nebent renkiesi kokį nors išplėstinį kursą ar panašiai). Ne visai supratau ką turi omeny kalbėdama apie pažymas, kurios tariamai galėtų sumažinti studijų kainą? Kokias pažymas tu čia turi mintyje? Iš esmės neteko susidurti su tokiu variantu ir jei tu esi tarkim socialiai remtinas Lietuvoje, tai tau lengvatos kitoje šalyje nesuteiks, nes tu esi remtinas toje šalyje, kurios esi pilietis, kitose šalyse šitas tavo statusas netenka prasmės ir tu negali prašyti jose kažkokio išlaikymo.
vikute1vikute
Sveiki, norėčiau sužinoti ar stojant į Tarptautinius santykius ir politiką reikalingas matematikos egzaminas? Jeigu pildant UCAS formą nurodysiu, kad laikysiu matematikos egzaminą, tai didelė tikimybė, kad parašys kažkokių reikalavimų dėl jo? O jeigu neparašysiu, kad laikysiu šį egzaminą, ar tai nepaveiks neigiamai? Tikiuosi, suprantamai parašiau. Ačiū
kastuint
Sveika, UK universitetai nekelia reikalavimo laikyti konkrečių dalykų egzaminus :) jie gali paprašyti egzaminų rezultatų, tačiau nebus nurodoma, kokių dalykų egzaminai tai turėtų būti. Reikalavimas gali būti pvz išlaikyti 3 valstybinius egzaminus ne mažiau nei 50%. Tačiau kokie bus tie egzaminai jau yra visai tavo reikalas. Taip pat tarkim jei tu laikysi 4 egzaminus ir iš 3 gausi 50% ir daugiau, o iš vieno - mažiau, tai tavo stojimui taip pat nepakenks, kadangi jau būsi išpildžiusi sąlygą su tais trim egzaminais :) Tikiuosi, suprantamai paaiškinau :) Keliami reikalavimai UK universitetuose neretai priklauso nuo tų metų situacijos. T.y., kiek žmonių stoja, koks jų lygis ir pan, todėl labai sunku iš anksto pasakyti, ar iš tavęs bus reikalaujama egzaminų, kokio balo reikalaus ir pan, tačiau užtikrintai sakau, kad jei egzaminų ir prašys, tai tikrai nereikalaus konkretaus dalyko egzamino :)
vikute1vikute
Labai labai Jums ačiū už atsakymą!
Tomas
Sveiki. Norejau dar pasitikslinti del tu konkreciu egzaminu stojant i UK universitetus. Kaip as suprantu pvz. stojant i finansu studijas visur yra reikalaujama butinai laikyti matematikos egzamina, o kitus du gali pasirinkti savo nuoziura. Ar as klystu?
kastuint
Sveikas, Tomai, ne visai taip. Jei užmesi akį į paskutinį mano atsakymą viršuje, ten pamatysi visą paaiškinimą, kokius reikalavimus gali iškelti Jungtinės Karalystės universitetai. Kaip ten ir minima, jokių konkrečių egzaminų nebus prašoma. Reikalavime nurodomas egzaminų skaičius ir minimalus reikalaujamas balas, o kokie tai egzaminai yra visiškai tavo pasirinkimas. Aišku jei stoji į tokį dalyką kaip finansai, tai matematikos egzaminą laikyti būtų labai naudinga, tačiau reikalavimuose to nebus prašoma.
Tomas
Na jeigu taip, tai labai puiku! Dekui Jums uz atsakyma.
Ieva
Sveiki, ar butinai reikia rekomendacijos stojant i Anglijos universitetus?
kastuint
Sveika, Ieva, taip rekomendacija yra reikalinga būtinai stojant į bet kurią šalį.
Kamile99
Sveiki, norėčiau sužinoti kokiuose universitetuose Škotijoje galima studijuoti undergraduate logistikos studijas ir koki reikalavimai stojant į logistiką?
kastuint
Sveika, Kamile, mūsų siūlomi universitetai logistikos programų visiškai nesiūlo. Galiu pasiūlyti nebent pasiieškoti tokios programos čia: http://search.ucas.com/.Tai yra visai Jungtinei Karalystei bendra paieškos sistema kurioje gali rasti visų šalies valstybinių universitetų siūlomas programas :) tačiau kadangi rastos programos bus universitetuose, su kuriais mes nebendradarbiaujame, tai reikalavimų ten stojant tiksliai aš nežinau. Jei rasi kokią programą, kuri tave sudomins, gali nebent atsiųsti nuorodą man elektroniniu paštu į goda@kastu.lt ir pabandysim reikalavimus išsiaiškinti kartu :)
Tomas
Sveiki, taigi kaip supratau i uzsienio universitetus tau tereikia nusiusti savo motyvacini laiska ir rekomendacini. Tuomet po laiko jie tua atsiuncia reikalavimus, pvz 8 vidurkis ir 2 egzaminai po 70procentu, tuomet tu busi priimtas. Cia visur tokia eiga? ar tik JK? Dekui :)

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]