Paramedicina


saule
Sveiki.Norėjau sužinoti ar yra šansų įstot į šią specialybę 41m. moteriai,kuri baigusi prieš 20m.technikumą? Jei taip,tai kokių dokumentų stojant reikia?
KPVDPRC
saule rašė: Sveiki.Norėjau sužinoti ar yra šansų įstot į šią specialybę 41m. moteriai,kuri baigusi prieš 20m.technikumą? Jei taip,tai kokių dokumentų stojant reikia?
Sveiki, Saule! Labai džiaugiamės, jog domitės mūsų Centru ir specialybėmis. Įstoti į absoliučiai visas specialybes tikrai yra galimybė. Labai Jūsų lauksime!
Tiktakas
Pas mane yra klausymas.Ar imanoma baigus paramediko profesija eiti mokytis siuo sriciu tolimesniu keliu? Ar tik gavus paramediko diploma ir jau viskas (mokslas bagesi) ?
xxz
Kur but galima rasti stojanciu y. Specialybe stojimo paramedicina konkurso balus?kolegijos ir universitetai nurod o skelbia viesai. Ir ar galim a paramedicina. Studijas derintis su. Darbu .juk dauguma tur darba Darbo nemesi del studiju tai pat ar yra mokamas,ar nereik. Susimoketi uz koky nors intventoriu ar panasei... dekui uz atsakymus
KPVDPRC
Tiktakas rašė: Pas mane yra klausymas.Ar imanoma baigus paramediko profesija eiti mokytis siuo sriciu tolimesniu keliu? Ar tik gavus paramediko diploma ir jau viskas (mokslas bagesi) ?
Sveiki, Paramediko specialybę vieninteliai Lietuvoje turi Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras. Ar Jus domina aukštesnės pakopos studijos toje pačioje srityje, būtent paramediko?
KPVDPRC
xxz rašė: Kur but galima rasti stojanciu y. Specialybe stojimo paramedicina konkurso balus?kolegijos ir universitetai nurod o skelbia viesai. Ir ar galim a paramedicina. Studijas derintis su. Darbu .juk dauguma tur darba Darbo nemesi del studiju tai pat ar yra mokamas,ar nereik. Susimoketi uz koky nors intventoriu ar panasei... dekui uz atsakymus
Sveiki, konkursinio balo neskelbiame, nes jo nėra. Imamas Jūsų vidurkis, laikote stojamąjį egzaminą ir dalyvaujate motyvaciniame pokalbyje. Derinimosi galimybė yra. Mokslas yra nemokamas, tačiau per 2 metus reikia sumokėti 800 Lt už priemones.
Miglė
Labas vakaras,o reikia stojant į paramedikus kažkokių egzaminų spicelių išsilaikyti 12 klasėj?
KPVDPRC
Miglė rašė: Labas vakaras,o reikia stojant į paramedikus kažkokių egzaminų spicelių išsilaikyti 12 klasėj?
Laba diena, Migle, stojant į Paramediko jokių specialių egzaminų nereikia. Vertinamas Jūsų bendras vidurkis, laikomas bendrųjų kompetencijų testas bei vyksta motyvacinis pokalbis.
Loreta7
KPVDPRC: Mokslas yra nemokamas, tačiau per 2 metus reikia sumokėti 800 Lt už priemones.[/c]Laba diena, Kadangi mokslas trunka du metus, tai ar 800 Lt (231,70 €) reikia sumokėti pirmais metais ar po 400 Lt (115,85 €) per du metus? Iki kurio laiko reikia sumokėti šį mokestį, prasidėjus mokslo metams?
KPVDPRC
Loreta7 rašė: KPVDPRC: Mokslas yra nemokamas, tačiau per 2 metus reikia sumokėti 800 Lt už priemones.[/c]Laba diena, Kadangi mokslas trunka du metus, tai ar 800 Lt (231,70 €) reikia sumokėti pirmais metais ar po 400 Lt (115,85 €) per du metus? Iki kurio laiko reikia sumokėti šį mokestį, prasidėjus mokslo metams?
Sveiki, visų pinigėlių nereikia sumokėti iš karto. Galima tai padaryti dalimis. Linkėjimai, Karaliaus Mindaugo PMC
Loreta7
KPVDPRC rašė: Loreta7 rašė: KPVDPRC: Mokslas yra nemokamas, tačiau per 2 metus reikia sumokėti 800 Lt už priemones.[/c]Laba diena, Kadangi mokslas trunka du metus, tai ar 800 Lt (231,70 €) reikia sumokėti pirmais metais ar po 400 Lt (115,85 €) per du metus? Iki kurio laiko reikia sumokėti šį mokestį, prasidėjus mokslo metams?Sveiki, visų pinigėlių nereikia sumokėti iš karto. Galima tai padaryti dalimis. Linkėjimai, Karaliaus Mindaugo PMC
Ačiū, bet prasidėjus mokslo metams iki kada reikia sumokėti? Ar reikia prieš mokslus mokėti kazkokią avansinę dalį?
KPVDPRC
Reikia sumokėti avansą įstojus. Jūsų atveju, tai būtų ~60 eur.
susimanguli
Sveikiargaima istotipo 10klasiu?
KPVDPRC
susimanguli rašė: Sveikiargaima istotipo 10klasiu?
Laba diena, apie kokią specialybę klausiate? Pas mus Centre yra galimybė mokytis tiek po 10, tiek po 12 klasių, tačiau ne į visas specialybes. Linkėjimai, Karaliaus Mindaugo PMC
Evelina
Sveiki, noriu jūsu paklausti, ar mokantis paramediko profesija galima būtų derinti su darbu ir ar būtų galimybė gyventi bendrabūtyje?
Laba diena. Taip su darbu galima derinti. Dėl bendrabučio, kadangi jame vietų skaičius ribotas, pirmenybė teikiama toliausiai gyvenantiems moksleiviams. Bet jeigu būtų vietų, tai žinoma galima.
Fox
Sveiki, kokie reikalavimai, renkantis šią specialybę? Ar įgijus specialybę, galima dirbti GMP?
KPVDPRC
Fox rašė: Sveiki, kokie reikalavimai, renkantis šią specialybę? Ar įgijus specialybę, galima dirbti GMP?
Laba diena, Taip, įgijus šią specialybę galima dirbti GMP. Norint mokintis šios profesijos, reikia pildyti prašymą per www.lamabpo.lt sistemą nuo birželio 1 d.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]