kur geriau stoti?


Artur
Kur geriau stoti i ekonomikos fakulteta? VU, Vgtu, ar vilniaus kolegija, kainos kaip paziurejau tai visur panasios, ir ej zinote koks buvo minimalus konkursinis balas su kurio galima buvo istoti 2013 metais?
 
Artur
?
 
asukomisija
Artur rašė: Kur geriau stoti i ekonomikos fakulteta? VU, Vgtu, ar vilniaus kolegija, kainos kaip paziurejau tai visur panasios, ir ej zinote koks buvo minimalus konkursinis balas su kurio galima buvo istoti 2013 metais?
Sveiki Artūrai, pastebėjome, kad domitės ekonomikos studijų programa. Aleksandro Stulginskio universitete jums galime pasiūlyti studijuoti žemės ūkio ekonomiką. :) Kuo ši studijų programa skiriasi nuo paprastos ekonomikos? - Žemės ūkio ekonomistas kartu su ekonomikos teorijos žiniomis įgyja ir specifinės žemės ūkio, gamtinių išteklių ir aplinkos ekonomikos, agrarinės ir tarptautinės prekybos politikos bei kitų susijusių socialinių, biomedicinos ir technologijos mokslų integruotos žinias. :) jei susidomėsite plačiau galite paskaityti čia: http://www.asu.lt/noriu_studijuoti_lzuu/lt/51589 Studijų trukmė 3,5 metų, pabaigus studijas įgytumėte taikomosios ekonomikos bakalaurą. Jei kils daugiau klausimų - rašykite el. paštu antanas.gircys@asu.lt Sėkmės.
 
Partnerio pranešimas
Artur
O is isvardytu kur geriau?
 
asukomisija
Artur rašė: O is isvardytu kur geriau?
Jei stosite į ekonomikos studijų programą, įsigilinkite į aukštosios mokyklos siūlomos studijų programos turinį, dėstomus dalykus, kainą, Universiteto infrastruktūrą ir palyginkite. (ASU žemės ūkio ekonomikos dėstomus dalykus per 3,5 studijų metus galite rasti čia: http://www.asu.lt/noriu_studijuoti_lzuu/lt/51589 ).
 
Partnerio pranešimas

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]