Kur stoti ?!


Justas
Sveiki, gal galetumet pasiulyti kur stoti su tokiais egzaminais ? Istorija (geriausiai moku) Anglu Lietuviu +Geografija ant klaustuko Profesija butu, kad daug bendrauti su zmonemis
 
asukomisija
Justas rašė: Sveiki, gal galetumet pasiulyti kur stoti su tokiais egzaminais ? Istorija (geriausiai moku) Anglu Lietuviu +Geografija ant klaustuko Profesija butu, kad daug bendrauti su zmonemis
Sveiki Justai, Aleksandro Stulginskio universitete Jums galime pasiūlyti studijų programą - kaimo plėtros administravimas. Čia pagrindinis dalykas reikalingas dalykas - istorija. Plačiau galite susipažinti čia: http://www.asu.lt/noriu_studijuoti_lzuu/lt/51590 . Sėkmės. :)
 
Partnerio pranešimas
Kamilejs
Labas vakaras. Pakolkas esu tik moksleivė, bet po poros metų planuoju studijuoti geodeziją. Gal kas žinote ir galit pasakyti kokiose institucijose galima mokytis to ir ko reikia norint studijuoti šią specialybę? :) Iškarto dėkoju !
 
asukomisija
Kamilejs rašė: Labas vakaras. Pakolkas esu tik moksleivė, bet po poros metų planuoju studijuoti geodeziją. Gal kas žinote ir galit pasakyti kokiose institucijose galima mokytis to ir ko reikia norint studijuoti šią specialybę? :) Iškarto dėkoju !
Labas. Aleksandro Stulginskio universitete galite rinktis žemėtvarką. Trumpas studijų programos aprašymas ir reikalingi dalykai čia: http://www.asu.lt/noriu_studijuoti_lzuu/lt/51602. :) Susipažinti su dalykais, kurie dėstomi studijuojant žemėtvarką galite čia: http://aprasai.asu.lt/2014-2015/Vandens%20ūkio%20ir%20žemėtvarkos%20fakultetas/Pirmosios%20pakopos%20programos/Žemėtvarka/Studijų%20dalykai/ Jei kils daugiau klausimų - rašykite el. paštu komisisja@asu.lt. Sėkmės. :)
 
Partnerio pranešimas
Šarūnas
Kur reikėtų stoti norint tapti Biologijos mokytoju?
 
AukseB
Sveiki, as turiu klausima. As dabar esu 11kl, mokausi uzsienyje. Noreciau grysti atgal studijuoti. Gal galite pasakyti ko man reiketu kad istociau i kolegija arba universitete Vilniuje.
 
AukseB
Sveiki, gal galetumet pasiulyti kur stoti su tokiais egzaminais ? Anglu (labai gerai moku) Lietuviu (moku normalei nes gyvenu uzsienyje) Verslas Apskaita
 
AukseB
Sveiki, gal galetumet pasiulyti kur stoti su tokiais egzaminais ? Anglu (labai gerai moku) Verslas Apskaita Italu
 
asukomisija
AukseB rašė: Sveiki, gal galetumet pasiulyti kur stoti su tokiais egzaminais ? Anglu (labai gerai moku) Verslas Apskaita Italu
Labas. Aleksandro Stulginskio universitete siūlau Jums pasidomėti šiomis studijų programomis: apskaita ir finansai (suteikiamas apskaitos ir finansų bakalauras), logistika ir prekyba (suteikiamas verslo bakalauras), žemės ūkio verslo vadyba (suteikiamas vadybos bakalauras). Plačiau apie studijų programas: http://www.asu.lt/noriu_studijuoti_lzuu/lt/51604 Kilus klausimų galite kreiptis el. paštu: priemimas@asu.lt Iki. :)
 
Partnerio pranešimas
Tomas
Sveiki, laikysiu istorija, geografija, lietuviu, anglu. Kur galėčiau stoti??
 
asukomisija
Tomas rašė: Sveiki, laikysiu istorija, geografija, lietuviu, anglu. Kur galėčiau stoti??
Sveikas Tomai. :) Aleksandro Stulginskio universitete pagal pasirinktus egzaminus didžiausią tikimybę turėtumei įstoti į kaimo plėtros administravimą, įgyjamas viešojo administravimo kvalifikacinis laipsnis). Plačiau apie šią studijų programą čia: http://www.asu.lt/noriu_studijuoti_lzuu/lt/51590 Į valstybės nefinansuojamą vietą gali bandyti į visas studijų programas, tačiau, pagal dalykus labiausiai tiktų socialinių mokslų studijų programos: apskaita ir finansai, logistika ir prekyba, kultūros ir turizmo vadyba, taikomoji ekonomika ir verslo analizė, žemės ūkio ekonomika, žemės ūkio verslo vadyba. Plačiau: http://www.asu.lt/noriu_studijuoti_lzuu/lt/51604 Jei kiltų klausimų, rašyk: priemimas@asu.lt arba skambink 862067179 (Antanas). :) Sėkmės.
 
Partnerio pranešimas
Evelina
Su tokiais egzaminais kaip Lietuviu k, Rusu k, imanoma kur nors istoti? :s
 
asukomisija
Evelina rašė: Su tokiais egzaminais kaip Lietuviu k, Rusu k, imanoma kur nors istoti? :s
Labas Evelina, ASU minimalus konkursinis balas į mokamą vietą yra 1,0. Realiai gali rinktis iš visų studijų programų, tačiau, įvertink, ar be pagrindinių egzaminų nebus per sunkios studijos. Susipažinti su A. Stulginskio universiteto studijų programomis galima čia: http://www.asu.lt/noriu_studijuoti_lzuu/lt/51604 Jei kils klausimų rašyk el. paštu: priėmimas@asu.lt arba skambink tel. 837 752 200 (Antanas). Sėkmės. :)
 
Partnerio pranešimas

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]