Del egzaminu


2014
laba diena. Kur galėčiau stoti išlaikius lietuvių, istorijos ir anglų valstybinius egzaminus ir turint rusų B2 metinį paž. Ačiū
VK Priėmimas
paulius rašė: Ko reikia stojant i kulturineis veklos vadyba? Kiukiu egzaminu ar pazimiu?
Laba diena, Stojant į Kultūrinės veiklos vadybą konkursinis balas skaičiuojamas iš keturių mokomųjų dalykų: Matematikos egzamino Lietuvių kalbos ir literatūros egzamino Istorijos arba geografijos egzamino arba metinio pažymio Užsienio kalbos / informacinių technologijų / biologijos / geografijos arba istorijos egzamino arba metinio pažymio. Lauksime stojant.
VK Priėmimas
2014 rašė: laba diena. Kur galėčiau stoti išlaikius lietuvių, istorijos ir anglų valstybinius egzaminus ir turint rusų B2 metinį paž. Ačiū
Laba diena, Kaip buvo atsakyta į ne vieną aukščiau esantį paklausimą, studijas reikia rinktis ne pagal laikytus egzaminus, o pagal savo pomėgius, gabumus, interesus. Pagal pateiktą egzaminų kombinacija galite rinktis humanitarinius mokslus ir, jei turite gabumų, menų studijų sritį. Nelaikant matematikos egzamino, galimybės įstoti į kitas studijų sritis, ypač valstybės finansuojamas studijas, labai ribotos. Panagrinėkite studijų programų aprašus http://www.viko.lt/lt/page/Stojantiesiems-1 , tai padės apsispręsti. Sėkmės.
viktorija
i kokia specialybe galiu istot su anglu, lietuviu ir istorijos egzaminais?
VK Priėmimas
viktorija rašė: i kokia specialybe galiu istot su anglu, lietuviu ir istorijos egzaminais?
Laba diena, Kaip buvo atsakyta į ne vieną aukščiau esantį paklausimą, studijas reikia rinktis ne pagal laikytus egzaminus, o pagal savo pomėgius, gabumus, interesus. Pagal pateiktą egzaminų kombinacija galite rinktis humanitarinius mokslus ir, jei turite gabumų, menų studijų sritį. Nelaikant matematikos egzamino, galimybės įstoti į kitas studijų sritis, ypač valstybės finansuojamas studijas, labai ribotos. Panagrinėkite studijų programų aprašus http://www.viko.lt/lt/page/Stojantiesiems-1 , tai padės apsispręsti. Sėkmės.
Viktorija
Sveiki noriu stoti į maisto technologijas, bet laikau tik matematikos VBE, o chemijos turiu tik b lygio metinį pažymį (9). Ar įmanoma man bus įstoti į nemokamą vietą? Laikau dar biologiją, anglų, geografiją ir lietuvių.
VK Priėmimas
Viktorija rašė: Sveiki noriu stoti į maisto technologijas, bet laikau tik matematikos VBE, o chemijos turiu tik b lygio metinį pažymį (9). Ar įmanoma man bus įstoti į nemokamą vietą? Laikau dar biologiją, anglų, geografiją ir lietuvių.
Laba diena, Įstojimas priklausys nuo to, kokius įvertinimus gausite iš egzaminų. Chemijos bus skaičiuojamas metinis pažymys. Linkime sėkmės ir laukiame stojant.
smile
noreciau pasiteirauti , jus rasete jog viesbuciu ir restoranu vadybai reikalinga matematika , o jeigu as nelaikiau jos? laikiau tik 3 kalbas
karl
Islaikiau rusu egzamina ir gavau 29 taskus, o balai 26, tai koks cia pazimys, 4? Visur daug informacijos, bet niekur ko reikia nerandu...
VK Priėmimas
karl rašė: Islaikiau rusu egzamina ir gavau 29 taskus, o balai 26, tai koks cia pazimys, 4? Visur daug informacijos, bet niekur ko reikia nerandu...
Jūs gavote valstybinio egzamino 26 balus. Įvertinimas nėra prilyginamas 10-balei skalei. Sėkmės.
VK Priėmimas
smile rašė: noreciau pasiteirauti , jus rasete jog viesbuciu ir restoranu vadybai reikalinga matematika , o jeigu as nelaikiau jos? laikiau tik 3 kalbas
Stojant į Viešbučių ir restoranų vadybą, konkursinis balas skaičiuojamas iš keturių mokomųjų dalykų: Matematikos egzamino Lietuvių kalbos ir literatūros egzamino Istorijos arba geografijos egzamino arba metinio pažymio Užsienio kalbos / informacinių technologijų / biologijos / /geografijos arba istorijose gzamino arba metinio pažymio. Nelaikant matematikos, prarandate 40 proc. viso konkursinio balo. Įstojimo galimybės labai ribotos. Linkime sėkmės.
Tom
Sveiki, šymet baigiu mokyklą ir galvoju apie studijas. Jeigu galima norėčiau apie informatikos studijas išgirsti. Konkrečiai kas domina, tai Web Dizaino mokymasis. Ar VK moko šios srities? Kokią studijų programą reiktų rinktis? Kokie egzaminai reikalingi, bei kokie stojamieji balai į nemokamą bei mokamą moksla? Dekui :)
VK Priėmimas
Tom rašė: Sveiki, šymet baigiu mokyklą ir galvoju apie studijas. Jeigu galima norėčiau apie informatikos studijas išgirsti. Konkrečiai kas domina, tai Web Dizaino mokymasis. Ar VK moko šios srities? Kokią studijų programą reiktų rinktis? Kokie egzaminai reikalingi, bei kokie stojamieji balai į nemokamą bei mokamą moksla? Dekui :)
Laba diena, Jei domina Web dizainas, siūlome rinktis Programų sistemas. Viena iš šios studijų programos specializacijų - internetinės technologijos, kurią pasirinkus studijuojami dalykai: Web servisai, interaktyvių svetainių kūrimas, Web saugumas, Web dizainas. Stojant į šią studijų programą, konkursinis balas skaičiuojamas iš keturių mokomųjų dalykų: 1. Matematikos egzamino 2. Lietuvių kalbos ir literatūros egzamino 3. Informacinių technologijų arba fizikos egzamimo arba metinio pažymio 4. Fizikos arba informacinių technologijų / istorijos / geografijos / chemijos / biologijos / užsienio kalbos egzamimo arba metinio pažymio. Pasikeitus konkursinio balo perskaičiavimui, sudėtinga prognozuoti, kokie šiemet bus stojančiųjų konkursiniai balai. Sėkmės ir lauksime stojant.
Viktorija
Laba diena, aš laikiau dailės mokyklinį, biologijos ir lietuvių kalbos valstybinius, norėjau paklausti, ar būtų įmanoma įstoti į biomedicinos mokslų sritį, jei matematikos ir chemijos imsiu metinius pažymius? Gal dar kur nors būtų galima stoti?
VK Priėmimas
Viktorija rašė: Laba diena, aš laikiau dailės mokyklinį, biologijos ir lietuvių kalbos valstybinius, norėjau paklausti, ar būtų įmanoma įstoti į biomedicinos mokslų sritį, jei matematikos ir chemijos imsiu metinius pažymius? Gal dar kur nors būtų galima stoti?
Laba diena, Jei rinkotės dailės egzaminą, tikriausiai turite meninių gebėjimų, todėl galite rinktis menų studijų srities mados dizaino studijų krypties programas: Aprangos dizainą, Įvaizdžio dizainą, Šukuosenų dizainą. Biomedicinos mokslų studijų srities programos labai konkurencingos, todėl stojnatiesiems patariame išlaikyti bent tris egzaminus. Jūsų atveju įstojimas priklausys nuo dviejų pasirinktų egzaminų išlaikymo ir nuo metinių pažymimių įvertinimų. Jei, pvz., matematikos ar chemijos turite 10 A lygiu, tuomet jis prilygsta 50 balų valstybinio egzamino. Laukiame stojant.
lama
Sveiki ar butu imanoma istoti i nemokama vieta kolegijoje, su lietuviu kalbos valstybiniu egzaminu ir technologiju egzaminu ir dar chemijos, istorijus, gerografijos metiniu?
ass
VK Priėmimas rašė: paulius rašė: Ko reikia stojant i kulturineis veklos vadyba? Kiukiu egzaminu ar pazimiu?Laba diena, Stojant į Kultūrinės veiklos vadybą konkursinis balas skaičiuojamas iš keturių mokomųjų dalykų: Matematikos egzamino Lietuvių kalbos ir literatūros egzamino Istorijos arba geografijos egzamino arba metinio pažymio Užsienio kalbos / informacinių technologijų / biologijos / geografijos arba istorijos egzamino arba metinio pažymio. Lauksime stojant.
Sveiki, o jeigu as nelaikiau matematikos egzamino, tai as jau nebegaliu istoti i kulturines veiklos vadyba?
VK Priėmimas
ass rašė: VK Priėmimas rašė: paulius rašė: Ko reikia stojant i kulturineis veklos vadyba? Kiukiu egzaminu ar pazimiu?Laba diena, Stojant į Kultūrinės veiklos vadybą konkursinis balas skaičiuojamas iš keturių mokomųjų dalykų: Matematikos egzamino Lietuvių kalbos ir literatūros egzamino Istorijos arba geografijos egzamino arba metinio pažymio Užsienio kalbos / informacinių technologijų / biologijos / geografijos arba istorijos egzamino arba metinio pažymio. Lauksime stojant. Sveiki, o jeigu as nelaikiau matematikos egzamino, tai as jau nebegaliu istoti i kulturines veiklos vadyba?
Pretenduoti galite, tačiau įstojimo galimybės labai ribotos.
VK Priėmimas
lama rašė: Sveiki ar butu imanoma istoti i nemokama vieta kolegijoje, su lietuviu kalbos valstybiniu egzaminu ir technologiju egzaminu ir dar chemijos, istorijus, gerografijos metiniu?
Laba diena, Technologijų egzaminas nėra konkursinio balo dedamoji,todėl įstoti į valstybės finansuojamą studijų vietą su vienu egzaminu galimybių nėra. Nebent Jus domina menų studijų sritis, kur stojamasis egzaminas sudaro 70 proc. viso konkursinio balo.
Goda
Ar islaikius anglu k. VBE ir lietuviu k. mokyklini egzaminus imanoma istoti i Pradinio ugdymo programos istestines studijas vnf? Motyvacijos vertinimo gavau 2 balus.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]