Del egzaminu


tetuske
Kokių būtent egzaminų ir dalykų reikia stojant į veterinariją?
VK Priėmimas
tetuske rašė: Kokių būtent egzaminų ir dalykų reikia stojant į veterinariją?
Laba diena, Stojant į Veterinariją konkursinis balas skaičiuojamas iš 4 mokomųjų dalykų: 1. Biologijos egzamino 2. Chemijos arba matematikos egzamino arba metinio pažymio 3. Matematikos arba chemijos / istorijos / geografijos/ informacinių technologijų / fizikos / užsienio kalbos egzamino arba metinio pažymio 4. Lietuvių kalbos ir literatūros egzamino.
Neringa
Kur galėčiau įstoti laikydama lietuvių kalbos, istorijos, biologijos bei anglu kalbos egzaminus?
irminta
Sveiki, norėjau paklaust, kokiu egzaminų reikia norint studijuoti grožio terapija?
VK Priėmimas
irminta rašė: Sveiki, norėjau paklaust, kokiu egzaminų reikia norint studijuoti grožio terapija?
Laba diena, Stojant į Higieninę ir dekoratyvinę kosmetologiją, kurią baigus suteikiamas grožio terapijos profesinis bakalauras, konkursinis balas skaičiuojamas iš 4 mokomųjų dalykų: 1. Biologijos egzamino. 2. Chemijos arba matematikos egzamino arba metinio pažymio. 3. Matematikos arba chemijos / istorijos / geografijos/ informacinių technologijų / fizikos / užsienio kalbos egzamino arba metinio pažymio. 4. Lietuvių kalbos ir literatūros egzamino.
irminta
O kosmetologijai norint studijuoti tie patys egzaminai išlieka?
VK Priėmimas
Neringa rašė: Kur galėčiau įstoti laikydama lietuvių kalbos, istorijos, biologijos bei anglu kalbos egzaminus?
Laba diena, Įstojimas priklauso nuo jūsų ir kitų stojančiųjų konkursinių balų, taip pat nuo pasirinkto finansavimo pobūdžio (valstybės finansuojamų ar nefinansuojamų studijų). Studijas reikia rinktis ne pagal laikytus egzaminus, o pagal savo pomėgius, gabumus, interesus. Pagal pateiktą egzaminų kombinacija realiausiai galite rinktis humanitarinius mokslus. Jei domitės menais, pasidomėkite šios studijų srities programomis. Tiktų ir biomedicinos mokslai, jei turite aukštą matematikos arba chemijos metinį įvertinimą. Įstojimas priklausys nuo išlaikytų egzaminų įvertinimų. Galbūt aukšti įvertinimai kompensuotų konkursinio balo dedamosiose reikalaujamo dalyko įvertinimo neturėjimą. Konkursinio balo sandarą rasite http://www.viko.lt/uploads/files/2014/03/2014030702.pdf Studijų programų aprašus http://www.viko.lt/lt/page/Stojantiesiems. Sėkmės apsisprendžiant.
VK Priėmimas
irminta rašė: O kosmetologijai norint studijuoti tie patys egzaminai išlieka?
Taip.
adomas
Noreciau stoti i VIKO sokio pedagogika. Ar tiesa, kad maza galimybe ten istoti? Sunkus stojamieji? esu pats sokes.
adomas
Noriu stoti i sokio pedagogika. Esu pasirinkes 2 egzaminus. Lietuviu ir anglu. ar istociau?
VK Priėmimas
adomas rašė: Noriu stoti i sokio pedagogika. Esu pasirinkes 2 egzaminus. Lietuviu ir anglu. ar istociau?
Laba diena, Stojant į Šokio pedagogiką konkursinis balas skaičiuojamas iš trijų mokomųjų dalykų: Stojamojo egzamino, kuris sudaro 60 proc. viso konkursinio balo Lietuvių kalbos ir literatūros egzamino Užsienio kalbos / istorijos / geografijos / matematikos / informacinių technologijų egzamino įvertinimo arba metinio pažymio. Taip pat laikomas motyvacijos įvertinimas, už kurį galima gauti 1 arba 2 papildomus balus. Įstojimas į valstybės finansuojamą studijų vietą priklauso nuo Jūsų konkursinio balo ir nuo valstybės skiriamų lėšų, kurių švietimo ir ugdymo kypčių grupei, deja, kasmet labai mažėja, todėl didėja konkurencija tarp stojančiųjų. Stojamasis egzaminas į šokio pedagogikos studijų programą susideda iš dviejų dalių: 1. šokio gebėjimų patikrinimo užduotys: tautinio šokio žingsnių, sukinių ir šuoliukų atlikimas pagal muzikinį akompanimentą, klasikinio šokio pagrindiniai elementai atliekami prie atramos, šiuolaikinio šokio elementų junginiai salės viduryje; 2. muzikinių gebėjimų patikrinimas vyksta atliekant muzikinio ritmo ir melodijos atkartojimo užduotis. Sėkmės ir lauksime stojant.
rita
Ar galima stoti i ta pacia studiju sriti, bet bandyti ir i mokama ir i nemokama? ir man tada reiks eit i nemokamu studiju stojamuosius ir i mokamu stojamuosius?
VK Priėmimas
rita rašė: Ar galima stoti i ta pacia studiju sriti, bet bandyti ir i mokama ir i nemokama? ir man tada reiks eit i nemokamu studiju stojamuosius ir i mokamu stojamuosius?
Laba diena, Prašyme galėsite nurodyti tą pačią programą dvejose eilutėse: vienoje nurodysite vf vietą, kitoje - vnf vietą. Stojamieji egzaminai pagal finansavimo pobūdį neskirstomi, t.y. laikysite vieną stojamąjį egzaminą.
:):)
Sveiki, norėčiau paklausti jūsų, ar galiu kažką studijuoti su 3 išlaikytais egzaminais: lietuvių(mokyklinis), geografija (valstybinis), istorija(valstybinis)? Ar negaliu niekur stoti? Patarkit.
Saulė
Sveiki. :)Į kokią specialybę galėčiau stoti su šiais egzaminais: lietuvių k., rusų k., istorija, matematika (valstybiniai). Kitas klausymas: ar yra šansų įstoti su lietuvių mokykliniu į VK kokią nors specialybę? :)
VK Priėmimas
:):) rašė: Sveiki, norėčiau paklausti jūsų, ar galiu kažką studijuoti su 3 išlaikytais egzaminais: lietuvių(mokyklinis), geografija (valstybinis), istorija(valstybinis)? Ar negaliu niekur stoti? Patarkit.
Laba diena, Įstojimas priklauso nuo jūsų ir kitų stojančiųjų konkursinių balų, taip pat nuo pasirinkto finansavimo pobūdžio (valstybės finansuojamų ar nefinansuojamų studijų). Visgi noriu atkreipti dėmesį, kad studijas reikia rinktis ne pagal laikytus egzaminus, o pagal savo pomėgius, gabumus, interesus. Pagal pateiktą egzaminų kombinaciją realiausiai galite rinktis pedagogikos krypties studijas. Jei domitės menais, pasidomėkite šios studijų srities programomis. Įstojimas priklausys nuo išlaikytų egzaminų įvertinimų. Galbūt aukšti įvertinimai kompensuotų konkursinio balo dedamosiose reikalaujamo dalyko įvertinimo neturėjimą. panagrinėkite studijų programų aprašus http://www.viko.lt/lt/page/Stojantiesiems. Konkursinio balo sandarą rasite http://www.viko.lt/uploads/files/2014/03/2014030702.pdf Sėkmės apsisprendžiant.
VK Priėmimas
Saulė rašė: Sveiki. :)Į kokią specialybę galėčiau stoti su šiais egzaminais: lietuvių k., rusų k., istorija, matematika (valstybiniai). Kitas klausymas: ar yra šansų įstoti su lietuvių mokykliniu į VK kokią nors specialybę? :)
Laba diena, Kaip buvo atsakyta į aukščiau esantį paklausimą, studijas reikia rinktis ne pagal laikytus egzaminus, o pagal savo pomėgius, gabumus, interesus. Pagal pateiktą egzaminų kombinacija galite rinktis nemažai studijų programų: humanitarinius, socialinius, net kai kurias technologijos mokslų kryptis. Įstojimas priklausys nuo išlaikytų egzaminų įvertinimų ir metinių pažymių. Konkursinio balo sandarą rasite http://www.viko.lt/uploads/files/2014/03/2014030702.pdf Studijų programų aprašus http://www.viko.lt/lt/page/Stojantiesiems. Sėkmės.
Augustė
Sveiki, norėčiau paklausti, ar galima studijuoti ką nors kai aš laikau 3-jų dalykų egzaminus, tuose 3-juose dalykuose nėra užsienio kalbos? Padėkit.
VK Priėmimas
Augustė rašė: Sveiki, norėčiau paklausti, ar galima studijuoti ką nors kai aš laikau 3-jų dalykų egzaminus, tuose 3-juose dalykuose nėra užsienio kalbos? Padėkit.
Laba diena, Patikslinkite prašau, kokius egzaminus pasirinkote laikyti.Taip pat, kokiomis veiklos sritimis domitės, kokie Jūsų gabumai, kas Jums svarbu, kalbant apie ateitį ir karjerą. Ankstesniuose atsakymuose buvo akcentuota, kad studijas reikia rinktis ne pagal laikytus egzaminus, o pagal savo pomėgius, gabumus, interesus, vertybes. Reikia pagalvoti, kokios srities profesionale norėtumėte tapti. Sėkmės apsisprendžiant.
paulius
Ko reikia stojant i kulturineis veklos vadyba? Kiukiu egzaminu ar pazimiu?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]