Del egzaminu


Gabija
Sveiki, norėjau paklausti ar būtų galima įstoti į veterinarijos studijas jei laikiau tik geografijos valstybinį, lietuvių mokyklinį ir technologijos egzaminus.

Sveiki, jeigu konkursinis balas būtų ne mažesnis negu 4,3 galėtumėte įstoti į valstybės nefinansuojamą vietą. Savo balą galite paskaičiuoti čia: https://bakalauras.lamabpo.lt/balo-skaiciuokle/
Ignas
Sveiki jei stojamasis balas yra 5.36 ar yra šansas įstoti į ktu vf vnf? Ar būtina turėti 5.4

Sveiki, stojant į universitetą, konkursinis balas turi būti ne mažesnis negu 5,4. Stojant į kolegiją, konkursinis balas turi būti ne mažesnis negu 4,3.
nesakysiu
Sveiki! Vidurį išsilavinimą gavau šiais metais. Man iškilo klausimas ar yra galimybė įstoti į vf jei neišlaikiau matematikos egzamino? Ar tiesiog žiūri į konkursinį balą?

Sveiki, įgijus vidurinį išsilavinimą 2021 m. ir pretenduojant į VF vietą, reikia būti išlaikius lietuvių kalbos, matematikos ir bet kurį kitą valstybinį brandos egzaminą. Konkursinis balas turi būti ne mažesnis negu 4,3. Stojant į menų studijas reikia būti išlaikius lietuvių kalbos ir bet kurį kitą valstybinį brandos egzaminą.
Anonimas
Kokių egzaminų reikia stojant į Kineziterapiją?

Sveiki, pretenduojant į Kineziterapijos studijas, valstybės finansuojamą vietą, rekia išlaikyti 3 valstybinius brandos egzaminus: lietuvių kalbos, matematikos ir biologijos, ketvirto dalyko egzaminą pasirinkite savo nuožiūra. Sėkmės.
Anonimas
Kokių egzaminų reikia stojant į Kineziterapiją?
Jonas
Sveiki, ar įgijusiems vidurinį išsilavinimą 2013m. yra taikomas tas pats minimalus 4.3 konkursinis balas?

Sveiki, taip minimalus konkursinis balas 4,3 taikomas visiems stojantiesiems.
Marija Ra
Kokius egzaminus reikia islaikyti jaigu nori tapti kosmetologe(daryti injekcijas) 2021m. 2022m.?

Sveiki, pretenduojant į kosmetologijos studijas, valstybės finansuojamą vietą, reikia išlaikyti lietuvių kalbos, matematikos ir biologijos valstybinius brandos egzaminus. Kolegijoje suteikiama kosmetologo kvalifikacija, nesuteikia teisės daryti injekcijų.
Kamilė
Sveiki, norėčiau paklausti ar būtų galima įstoti į Vilniaus kolegijos Vetetinarija, jei laikomi egzaminai - Dailės mokyklinis, biologijos ir geografijos valstybiniai bei lietuvių mokyklinis. Žinoma įstojimas mokamas, ar tam būtų šansų?
Sveiki, jeigu Jūsų balas bus ne mažesnis negu 4,3, įstoti į mokamą vietą turite galimybę. Konkursinio balo skaičiuoklė: https://bakalauras.lamabpo.lt/balo-skaiciuokle/

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]