Del egzaminu


Gabija
Sveiki, norėjau paklausti ar būtų galima įstoti į veterinarijos studijas jei laikiau tik geografijos valstybinį, lietuvių mokyklinį ir technologijos egzaminus.

Sveiki, jeigu konkursinis balas būtų ne mažesnis negu 4,3 galėtumėte įstoti į valstybės nefinansuojamą vietą. Savo balą galite paskaičiuoti čia: https://bakalauras.lamabpo.lt/balo-skaiciuokle/
Ignas
Sveiki jei stojamasis balas yra 5.36 ar yra šansas įstoti į ktu vf vnf? Ar būtina turėti 5.4

Sveiki, stojant į universitetą, konkursinis balas turi būti ne mažesnis negu 5,4. Stojant į kolegiją, konkursinis balas turi būti ne mažesnis negu 4,3.
nesakysiu
Sveiki! Vidurį išsilavinimą gavau šiais metais. Man iškilo klausimas ar yra galimybė įstoti į vf jei neišlaikiau matematikos egzamino? Ar tiesiog žiūri į konkursinį balą?

Sveiki, įgijus vidurinį išsilavinimą 2021 m. ir pretenduojant į VF vietą, reikia būti išlaikius lietuvių kalbos, matematikos ir bet kurį kitą valstybinį brandos egzaminą. Konkursinis balas turi būti ne mažesnis negu 4,3. Stojant į menų studijas reikia būti išlaikius lietuvių kalbos ir bet kurį kitą valstybinį brandos egzaminą.
Anonimas
Kokių egzaminų reikia stojant į Kineziterapiją?

Sveiki, pretenduojant į Kineziterapijos studijas, valstybės finansuojamą vietą, rekia išlaikyti 3 valstybinius brandos egzaminus: lietuvių kalbos, matematikos ir biologijos, ketvirto dalyko egzaminą pasirinkite savo nuožiūra. Sėkmės.
Anonimas
Kokių egzaminų reikia stojant į Kineziterapiją?
Jonas
Sveiki, ar įgijusiems vidurinį išsilavinimą 2013m. yra taikomas tas pats minimalus 4.3 konkursinis balas?

Sveiki, taip minimalus konkursinis balas 4,3 taikomas visiems stojantiesiems.
Marija Ra
Kokius egzaminus reikia islaikyti jaigu nori tapti kosmetologe(daryti injekcijas) 2021m. 2022m.?

Sveiki, pretenduojant į kosmetologijos studijas, valstybės finansuojamą vietą, reikia išlaikyti lietuvių kalbos, matematikos ir biologijos valstybinius brandos egzaminus. Kolegijoje suteikiama kosmetologo kvalifikacija, nesuteikia teisės daryti injekcijų.
Kamilė
Sveiki, norėčiau paklausti ar būtų galima įstoti į Vilniaus kolegijos Vetetinarija, jei laikomi egzaminai - Dailės mokyklinis, biologijos ir geografijos valstybiniai bei lietuvių mokyklinis. Žinoma įstojimas mokamas, ar tam būtų šansų?
Sveiki, jeigu Jūsų balas bus ne mažesnis negu 4,3, įstoti į mokamą vietą turite galimybę. Konkursinio balo skaičiuoklė: https://bakalauras.lamabpo.lt/balo-skaiciuokle/
Ieva
Sveiki, norėjau paklausti ar stojant į universitetą ar kolegiją vf vietą būtina išlaikyti anglų k. Egzaminą, jeigu laikoma lietuvių k., istorijos, biologijos ir matematikos egzaminai?

Sveiki, stojant į Vilniaus kolegiją į valstybės finansuojamą vietą pakanka išlaikyti lietuvių kalbos, matematikos ir bet kurį kitą valstybinį brandos egzaminą.
Luknė
Sveiki, ar įmanoma įstoti į vf išlaikius matematikos valstybinį egzaminą minimumui? Pvz jei kiti egzaminai išlaikyti gana gerai, o matematikos tik minimumui, tačiau kb yra aukštas. Būtent toje studijų programoje matematikos nereikia, tačiau laikysiu matematiką dėl nemokamos vietos.

Sveiki, svarbiausia yra išlaikyti matematikos valstybinį brandos egzaminą, egzamino įvertinimas nėra svarbus. Sėkmės.
Alek
Ar galiu stoti į kolegiją, jei laikysiu mokyklinį lietuvių kalbos egzaminą?

Sveiki, rekomenduojame laikyti valstybinį lietuvių kalbos egzaminą, nes išlaikius mokyklinį egzaminą yra galimybė studijuoti tik mokamoje.
Dune
Ar galėsiu įgyti aukštąjį išsilavinimą kolegijoje ar tik universitete?

Sveiki, kolegijoje įgyjamas aukštasis išsilavinimas ir suteikiamas profesinio bakalauro laipsnis.
Rasa
Sveiki. Mokyklą baigiau 2017m.Išvis nelaikiau matematikos egzamino. Ar galiu stoti į nefinansuojamą vietą ?

Sveiki, jeigu Jūsų konkursinis balas bus ne mažesnis negu 4,3 galite pretenduoti į valstybės nefinansuojamą vietą. Savo balą galite paskaičiuoti čia: https://bakalauras.lamabpo.lt/balo-skaiciuokle/
Aiste
Sveiki, noriu studijuoti kolegijoje, nesu laikiausi valstybinių egzaminų, ar į mokamą galima stoti?

Sveiki, priklauso nuo to kelintais metais įgijote vidurinį išsilavinimą. Daugiau informacijos rasite pagal nuorodą: https://www.viko.lt/minimalus-reikalavimai-stojantiesiems-i-vilniaus-kolegija/
Jeigu dar turėsite klausimų rašykite el. paštu priemimas@viko.lt
Žygis
Sveiki, norėčiau paklausti, ar būtinas anglų kalbos egzaminas istorijos dalyko pedagogikos studijoms?

Sveiki, deja, bet Vilniaus kolegijoje nevykdome istorijos pedagogikos studijų.
Eduard
Sveiki, domina toks klausymas. Noriu perlaikyti anglų vbe, nes nelabai patenkintas savimi, bet dabar kilo nerimas, jeigu šio perlaikyto egzamino rezultatas bus dar blogesnis, negu prieš tai...Tai koks rezultatas bus įskaitytas, geresnis arba paskutinis?

Sveiki, bus įskaitytas tas rezultatas, kuris bus geresnis. Sėkmės.
Eglė
Sveiki, jei aš atsisakysiu ir 12 klasėje nelaikysiu egzaminų dėl ligos. Tai reiškia jog aš negalėsiu niekur įstoti (kolegiją,universitetą) mokintis?
O savo gyvenimą norėčiau sieti su kompiuteriais (programavimas,veb dizainas)

Sveiki, jeigu būsite atleisti nuo brandos egzaminų, konkursinis balas bus skaičiuojamas iš metinių pažymių.

Nesakysiu
Sveiki, norėčiau studijuoti LSMU smulkių gyvūnų veterinarija. Kokie egzaminai ir metiniai pažymiai būtų reikalingi stojant?

Sveiki, dėl studijų LSMU, kreipkitės į LSMU. Vilniaus kolegijoje, stojant į Veterinariją konkursinis balas skaičiuojamas iš lietuvių kalbos, matematikos, biologijos ir bet kurio kito VBE arba metinio pažymio.
Kamilė
Sveiki , ar į stojamuosius skaičiuojamas metinis pamokų vidurkis? Ir ar gaunamas nors koks balas is jų, nes as žadu stoti i mokama mokslą veterinarija, nes laikau Biologija ir geografija tik situs du valstybinius, o kitų dviejų mokykliniu balai nesuskaičiuoja.

Sveiki, įsiskaičiuostik vienas metinis pažymys, nes lietuvių kalbos yra būtinas egzaminas, taip pat biologijoas ir geografijos egzaminai įsiskaičiuos į konkursinį balą.
Greta222
Sveiki, kokių egzaminų reikia, kad galėčiau studijuoti profesija susijusia su makiažu?

Sveiki, reikia laikyti biologijos, lietuvių kalbos, matematikos ir dar bet kurį kitą VBE.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]