Del egzaminu


Neda
Ar galima stoti į universitetą nelaikius anglų kalbos egzamino?

Sveiki, teiraukitės universitete, kuriame ketinate studijuoti.
Aiste
Sveiki kokiu reikėtų egzaminus rinktis jėgų nori būti auklyte iki mokyklinukų(darželyjia)

Sveiki, lietuvių kalbos, matematikos, užsienio kalbos ir istorijos.
Simona
Ar galima su mokykliniu lietuvių kalbos egzaminu stoti į kolegiją?

Sveiki, dar nesame patvirtinę 2021 m. priėmimo taisyklių. Patvirtinsime jas iki sausio 1 d. Parašykite mums po sausio 1 d. priemimas@viko.lt
Antanas
Ar įmanoma įstoti kažkur jei neesi laikęs matematikos ir laikęs lietuvių mokyklini? 2018 metais baigiau mokykla.

Sveiki, jeigu konkursinis balas ne mažesnis negu 4,3 galite įstoti į valstybės nefinansuojamą vietą. Savo konkursinį balą galite paskaičiuoti čia: https://bakalauras.lamabpo.lt/balo-skaiciuokle/
Julija
Ar būtų įmanoma įstoti į viko valstybes finansuojamą vietą išlaikius šiuos egzaminus: Lietuvių , rusų, istorija , biologija? Profesija: Estetinė kosmetologija.

Sveiki, 2021 m. įgijus vidurinį išsilavinimą ir stojant į Higieninę ir dekoratyvinę kosmetologiją, į valstybės finansuojamą vietą, dar reikia išlaikyti ir matematikos valstybinį brandos egzaminą.
Karolina
Laba diena, ar dirbant pradinių klasių mokytoja būtina išlaikyti užsienio kalbą (anglų k.)?

Sveiki, stojant į pradinio ugdymo pedagogiką, valstybės finansuojamą vietą, šis egzaminas yra privalomas jeigu vidurinis išsilavinimas įgytas 2018-2020 m.
Emilia
Sveiki,ar galima įstoti į kolegija,valstybes finansuojama vieta- studijuoti bendrosios praktikos slauga.Išlaikiusi lietuvių k.,matematikos ir biologijos egzaminus?(be anglu kalbos)
Ačiū :)

Sveiki, jeigu vidurinį išsilavinimą įgysite 2021 m. ir išlaikysite tris minėtus valstybinius brandos egzaminus ir Jūsų konkursinis balas bus ne mažesnis negu 4,3 tuomet galima.
Rasa
Sveiki. Įgyjau vidurinį išsilavinimą 2018m. Laikiau lietuvių k. ir anglų k.valstybinius. Matematikos ne. Ar man reikia išsilaikyti matematikos egzaminą, kad galėčiau stoti į aukštąją ,į VNF vietą? Jei taip, tai kur reiktų jį laikyti?

Sveiki, jeigu pretenduosite į VNF vietą matematikos valstybinis egzaminas nėra būtinas. Konkursinis balas turi būti ne mažesnis negu 4,3.
Viko
Sveiki ar įmanoma įstoti su anglų valstybiniu egzaminu ir lietuvių mokykliniu į nefinansuojamą vietą?

Sveiki, jeigu konkursinis balas ne mažesnis negu 4,3 įmanoma. Savo konkursinį balą galite paskaičiuoti čia: https://bakalauras.lamabpo.lt/balo-skaiciuokle/
Gitana
Sveiki, jei aš laikysiu lietuvių k, anglų k ir matematikos valstybinius egzaminus, istorija pasirinkčiau A, o biologiją, informatiką, ekonomiką rinksčiausi B lygiu, ar galėčiau stoti į dekoratyvinę kosmetologiją?

Sveiki, Stoti tikrai galėtumėte, betr neaišku ar įstotumėt, nes biologijos egzaminas yra pagrindinis dalykas, skaičiuojamas į konkursinį balą, o jo nelaikius, vietoj jo bus skaičiuojamas 0.
Gitana
Sveiki, stojant yra skaičiuojamas penkių privalomų mokytis dalykų metinių įvertinimų aritmetinis vidurkisir apvalinamas iki sveikojo skaičiaus, ne mažesnis negu 6. Ar Turi reikšmės, ar tai buvo tų dalykų A ar B lygis? Ačiū

Sveiki, dalyko mokymosi lygis neturi reikšmės.
David
Sveiki, ar yra galimybė įstot į VNF, jeigu konkursinis balas yra 3.9, bet galiu pretenduoti į papildomą 1 balą?

Sveiki, jeigu turite galimybę pretenduoti į pappildomą balą ir surinksite konkursinį balą 4,9, tai galėtumėt įstoti į VNF vietą.
Laurita
Sveiki, 2015 metais baigiau mokyklą. Laikiau valstybinius egzaminus- lietuvių,anglų,biologiją. Ar turiu galimybę įstoti į kolegiją mokytis pradinių klasių ugdymo pedagogikos ar bendrosios praktikos slaugytojos specialybės? Ačiū.

Sveiki, jeigu Jūsų konkursinis balas bus ne mažesnis negu 4,3 turite galimybę įstoti.
Studentas69
Laba diena, noriu paklausti kodėl skiriasi konkursinio balo dydis stojant į vf ir vnf, nes praeitais metais man kylo daug klausimų, nes vf rodė 4.4 o vnf 5.14,ar čia skirtumai gali būti dėl lietuvių mokyklinio egzamino kuri laikiau, nes visi kiti laikyti yra VBE?

Sveiki, stojant į VF vietą netinka mokyklinis lietuvių kalbos egzaminas, reikia valstybinio. Dėl to susidaro skirtumas, skaičiuojant konkursinį balą.
Dovis
Laba diena, kur galiu stoti su Lietuvių mokykliniu ir dailės egzaminais ?

Sveiki,

galite pretenduoti į mokamą vietą, jeigu surinksite konkursinį balą ne mažesnį negu 4,3. Studijų programų sąrašas: https://www.viko.lt/studijos/studiju-programu-sarasas/
Dovis
Laba diena, kur galiu stoti su Lietuvių mokykliniu ir dailės egzaminais ?
Saule
Sveiki, ar galima stoti i organizaciju vadyba, nefinansuojama vieta, jeigu nelaikau matematikos valstybinio brandos egzamino?

Sveiki, jeigu konkursinis balas bus ne mažesnis negu 4,3 galite stoti į mokamą vietą.
Sonata
Sveiki. Ar būtu galima stoti į kolegijos nefinansuojamą vietą, jei mokyklą esu baigusi 2020 m., turiu išlaikiusi lietuvių mokyklinį egzaminą ir šiais metais pabaigsiu profesinę mokyklą?

Sveiki, jeigu konkursinis balas ne mažesnis negu 4,3 galite pretenduoti į mokamą vietą.
Alina
Sveiki! Ar įmanoma stotį į kokią kolegija neišlaikius anglų kalbos egzamino?

Sveiki, taip įmanoma įstoti be anglų kalbos egzamino.
Gabrielius
Sveiki, nelaikysiu matematikos egzamino. Kur galima butu istoti? Laikau geografija, lietuviu, anglu ir biologija.

Sveiki, be matematikosegzamino galite pretenduoti į mokamą vietą, jeigu konkursinis balas bus ne mažesnis negu 4,3. Studijų programų sąrašą rasite pagal nuorodą: https://www.viko.lt/studijos/studiju-programu-sarasas/

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]