Del egzaminu


Lukas
Sveiki, laikiau lietuvių kalbos VBE, Anglų kalbos VBE, Istorijos egzamina ir matematikos valstybini egzaminą, tačiau matematikos neišlaikiau. Kokias studijas galečiau pasirinkti?

Sveiki, rinkitės tas studijas, kurios jums patiktų ir tiktų. Stojant konkursinis balas turi būti ne mažesnis negu 4,3. Studijų programų sąrašą galite rast čia: https://www.viko.lt/studijos/studiju-programu-sarasas/
Dominykas
Sveiki, sprendžiant apie egzaminų galimus rezultatus, matau, kad neišlaikysiu matematikos, tačiau, jei kitus egzaminus išlaikau gerai, ar galiu įstotį į VU TSPMI mokamą vietą?

Sveiki, dėl šios galimybės teiraukitės VU TSPMI.
Agnė
Laikiau anglu, istorijos, biologijos ir lietuviu kalbos egzaminus, tačiau jei nesusidaro reikiamas 5.4 balas stojant į VU, ar yra galimybė pretenduoti į valstybės nefinanauojama vieta?

Sveiki, į valstybės nefinansuojamą vietą Vilniaus kolegijoje galite pretenduoti su balu 4,3.
Agnė
Laikiau anglu, istorijos, biologijos ir lietuviu kalbos egzaminus, tačiau jei nesusidaro reikiamas 5.4 balas stojant į VU, ar yra galimybė pretenduoti į valstybės nefinanauojama vieta?
Atsakymas Agnei
Sveika, Agne! Nežinau kokia tiksliai studijų programa Vilniaus universitete tave domina, tačiau didžiausią konkursinio balo dalį sudaro pirmasis (prie tam tikros studijų programos konkursinio balo sandaroje) nurodytas konkretus egzaminas ir visur jis gali būti skirtingas. Priklausomai nuo to, kokia studijų programa aktuali jos konkursinio balo sandarą gali pasižiūrėti internetiniame puslapyje. Šių metų minimalus konkursinis balas stojant į universitetus - 5,4. Ir jis galioja tiek stojant į valstybės finansuojamą, tiek ir į valstybės nefinansuojamą vietą, tad jei jūsų konkursinis balas nesiekia šios nustatytos ribos (t.y. yra iki 5,4) konkurse į tą studijų programą (į kurią balas nepakankamas) automatiškai nedalyvaujama. Taigi, tokiu atveju, nepretenduojate net ir į valstybės nefinansuojamą vietą. Konkurse-(nesvarbu ar į vf ar į vnf)-dalyvaujama tik tuomet, jei balas siekia bent 5,4. Tada, kai jau dalyvaujama konkurse, atsiranda galimybė pretenduoti į valstybės nefinansuojamą vietą. Tiesa, stojant į kolegijas minimalus konkursinis balas yra kiek kitoks - 4,3.
Monika
Laba diena.
Šiais metais laikiau anglų ,istorijos,lietuvių brandos egzaminus,tačau nelaikiau matematikos,nes prastai laba sekėsi ji.
Kol kas planuoji imti gap year. Norėjau paklausti ar imant gap year reikia kažką žinoti , galbūt, reikia pildyti kažkokius dokumentus ? Ir teko girdėti,kad reikia eiti užsiregistruoti į darbo biržą jei nestoji niekur?
Taip pat norėjau paklausti ar pasiėmus gap year,per tuos metus galima mokytis matematiką pvz papildomai ir perlaikyti egzaminą? Ir kitais metais bandant stoti jei būsiu išsilaikius + matematiką ,tai kiti egzaminai bus ''savo vietoje'' Ir ar būtina stoti po metų ar galima ir po 2, 3?
Ačiū!!

Sveiki, galite turėti tiek pertraukos metų kiek jums atrodo, kad jų reikia, per tą laiką pasimokyti matematikos ir išlaikyti valstybinį brandos egzaminą. Išlaikyti egzaminai lieka galioti ir niekur nedingsta.
Dėl registracijos Užimtumo tarnyboje klauskite ten dirbančių specialistų.
Sėkmės.
Raimonda
Sveiki ar galima stotį, o valstybės nefinancuojama vietą , Panevėžio kolegijoje, išlaikius ne lietuvių VBE ,o mokyklinį ?

sveiki, šiuo klausimu turėtumėte teirautis Panevėžio kolegijoje.
----
Sveiki, planuoji stoti į KTU inžinerijos fakultetą. Ir atsitiko taip, kad labai nepasisekė matematikos egzaminas. Tačiau išlaikiau, visi kiti egzaminai pasiekė gan gerai. Tai kyla klausimas, ar yra kažkoks matematikos egzamino surinktų balų minimumas ar yra atsižvelgiama tik į konkursinį balą?

Sveiki, stojant į Vilniaus kolegiją yra reikalavimas išlaikyti matematikos egzaminą, nėra nustatytas balas. Priėmimas vykdomas konkurso būdu atsižvelgiant į konkursinį balą.
egzaminas neišlaikytas
Ar įmanomas stojimas į kolegiją, jeigu pasirenkamas lietuvių kalbos mokyklinis egzaminas ir kiti valstybiniai?

Sveiki, taip galite stoti su mokykliniu lietuvių kalbos egzaminu, konkursinis balas turi būti ne mažesnis negu 4,3 ir pretenduoti galėsite tik į mokamą vietą.
Vardas
Laba diena,

Ar įmanoma įstoti į Vilniaus kolegiją be matematikos VBE?

Sveiki, taip galite įstoti į valstybės nefinansuojamą vietą, jeigu konkursinis balas bus ne mažesnis negu 4,3.
Miglė
Sveiki neislaikiau lietuviu kalbos egzamino ar yra galymyne kur nors istoti

Sveiki, su mokykliniu lietuvių kalbos brandos egzaminu galite įstoti į mokamą vietą. Konkursinis balas turėtų būti ne mažesnis negu 4,3.
Žygimantas
Kur galima istoti tik su lietuviu valstybiniu egzaminu?
Sveiki, įstojimo galimybė priklauso nuo konkursinio balo. Savo konkursinį balą galite paskaičiuoti čia: https://bakalauras.lamabpo.lt/balo-skaiciuokle/
Ugnius
Laba laikiau lietuviu ,anglu, matematika, fizika , lietuviu neišlaikiau ar galiu stot su mokikliniu egzaminu lietuviu i universiteta

Sveiki, galite pretenduoti į Vilniaus kolegiją, į mokamas studijas, jeigu konkursinis balas bus ne mažesnis negu 4,3. Savo konkursinį balą galite suskaičiuoti čia: https://bakalauras.lamabpo.lt/balo-skaiciuokle/
Migle
Dar kart norejau paklauti jai lietuviu valstybinio neislaikiau ar galiu stoti I unversiteta

Sveiki, apie galimybę įstoti į universitetą, turite teirautis universitete, kuriame norėtumėte studijuoti.
Raminta
I. Jeigu neišlaikiau matematikos valstybinio egzamino, ar yra galimybė įstoti į valstybės finansuojamą vietą kolegijoje? Jei taip, į kokią/kokias?
II. Jeigu neišlaikiau ar bus šiais metais pakartotinė sesija ar ne?

Sveiki, deja, bet įstoti į valstybės finansuojamą vietą negalėsite.
Dėl pakartotinės egzaminų sesijos teiraukitės Nacionaliniame egzaminų centre.
Marija
Laba diena.Mano balai yra 4,24
Ar galėčiau stoti į nefinansuojamą vietą kolegijoje. Norėčiau studijuoti socialinį darbą.

sveiki, negalime priimti studentų su mažesniu konkursiniu balu negu 4,3. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės el. paštu priemimas@viko.lt.
Eva
Sveiki,labai pergyvenu,nes nesusidaro 5,4 ir net 4.3 balas,tai ar tikrai nebegaliu stoti į mokamą vietą universitete?

Sveiki, negalime priimti į Vilniaus kolegiją studentų su mažesniu konkursiniu balu negu 4,3. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės el. paštu priemimas@viko.lt.
Aušra
Laba diena,esu išlaikiusi keturis egzaminus, matematikos nepasisekė išlaikyti. Yra galimybė įstoti į mokamą vietą VDU?

Sveiki, reikėtų teirautis VDU.
Eglė
Sveiki. Kokius egzaminus reikia laikyti norint studijuoti užsienio kalbą VU?

Sveiki, reikėtų teirautis VU.
Gabrielė
Kur galių stoti be matematikos? (nes išsirinkau B lygį)

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]