Del egzaminu


Alina
Laba diena, norėjau paklausti kur galėčiau stoti su matemetikos, lietuvių, chemijos, biologijos, rusų kalbos valstybiniais egzaminais. Ačiū
VK Priėmimas
Alina rašė: Laba diena, norėjau paklausti kur galėčiau stoti su matemetikos, lietuvių, chemijos, biologijos, rusų kalbos valstybiniais egzaminais. Ačiū
Laba diena, Pasirinkus tokius egzaminus galite rinktis pakankamai daug studijų programų. Jei teikiate prioritetą biologijai, galite peržiūrėti biomedicinos mokslų studijų srityje siūlomas studijas. Jei labiau patinka matematika, tuomet atkreipkite dėmesį į verslo ir vadybos studijų krypties programas, kai kurias technologijos ar fizinių mokslų studijas. Pasirinkti egzaminai Jums suteikia galimybę rinktis. Susipažinkite su studijų programų aprašais http://www.viko.lt/lt/page/Stojantiesiems, konkursinio balo sandara http://www.viko.lt/uploads/files/2014/01/2014011503.pdf, stojant į konkrečias studijų programas, įsidarbinimo rodikliais http://www.viko.lt/uploads/files/2014/01/2014011504.pdf. Tai turėtų padėti Jums apsispręsti. Sėkmės.
Svetlana
Laba diena, norėčiau sužinoti ar galima įstoti tik su rusų kalbos egzaminu, be anglų, 2015m.?
VK Priėmimas
Svetlana rašė: Laba diena, norėčiau sužinoti ar galima įstoti tik su rusų kalbos egzaminu, be anglų, 2015m.?
Laba diena, Asmenys, 2015 metais pretenduojantys į valstybės finansuojamas studijų vietas turi būti išlaikę užsienio kalbos (anglų, vokiečių ar prancūzų) egzaminą B1 lygiu pagal Bendruosius Europos kalbų metmenis. Užsienio kalbos lygis būtų nustatomas, laikant brandos egzaminą arba tarptautinį egzaminą, patvirtinantį B1 (arba aukštesnį) lygmenį. Sėkmės.
Ligita
Norėčiau sužinoti ar į higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos studijų programą galima įstoti su biologijos chemijos geografijos lietuvių ir anglų kalbos egzaminais?
VK Priėmimas
Ligita rašė: Norėčiau sužinoti ar į higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos studijų programą galima įstoti su biologijos chemijos geografijos lietuvių ir anglų kalbos egzaminais?
Laba diena, Jūsų išvardinti egzaminai tinkami biomedicinos mokslų studijų sričiai, kuriai ir priklauso Higieninė ir dekoratyvinė kosmetologija. Įstojimas priklausys nuo egzaminų įvertinimų. Sėkmės.
mildaddd
Sveiki, norėjau paklausti kokių egzaminų reikėtu norint stoti į aprangos technologiją ir verslą?
VK Priėmimas
mildaddd rašė: Sveiki, norėjau paklausti kokių egzaminų reikėtu norint stoti į aprangos technologiją ir verslą?
Laba diena, Stojant į Apragos technologijas ir verslą konkursinis balas bus skaičiuojamas iš keturių mokomųjų dalykų: 1. Matematikos egzamino. 2. Chemijos arba fizikos egzamino arba metinio įvertinimo. 3. Istorijos / geografijos / informacinių technologijų / fizikos / chemijos / biologijos / užsienios kalbos egzamino arba metinio įvertinimo. 4. Lietuvių kalbos ir literatūros egzamino.
mildaddd
O jeigu matematikos būtų B lygio tik metinis pažimys 8 šansų nėra?
2016metai
Sveiki norejau suzinoti kur galeciau istoti su lietuviu,anglu,matematikos ir biologijos egzaminais?
VK Priėmimas
mildaddd rašė: O jeigu matematikos būtų B lygio tik metinis pažimys 8 šansų nėra?
Skaičiuojant konkursinį balą vietoje matematikos egzamino bus rašomas nulis. Dalykas su didžiausiu svertiniu koeficientu negali būti keičiamas metiniu pažymiu. Įstojimas priklauso nuo kitų trijų dalykų įvertinimų.
VK Priėmimas
2016metai rašė: Sveiki norejau suzinoti kur galeciau istoti su lietuviu,anglu,matematikos ir biologijos egzaminais?
Laba diena, Pasirinkus tokius egzaminus galite rinktis pakankamai daug studijų programų. Jei teikiate prioritetą biologijai, galite peržiūrėti biomedicinos mokslų studijų srityje siūlomas studijas. Jei labiau patinka matematika, tuomet atkreipkite dėmesį į verslo ir vadybos studijų krypties programas, technologijos ar fizinių mokslų studijas. Siūlome studijas rinktis ne pagal egzaminus, o pagal interesus, vertybes, gabumus. Pagal tai, kokioje veiklos srityje save įsivaizduojate ateityje, kurios srities profesionalu norite tapti. Susipažinkite su studijų programų aprašais http://www.viko.lt/lt/page/Stojantiesiems, konkursinio balo sandara http://www.viko.lt/uploads/files/2014/01/2014011503.pdf, stojant į konkrečias studijų programas, įsidarbinimo rodikliais http://www.viko.lt/uploads/files/2014/01/2014011504.pdf. Tai turėtų padėti Jums apsispręsti. Sėkmės.
smalsiuke
Sveiki,norejau paklausti ar su lietuviu, rusu,biologijos ir geografijos egzaminais butu sansu istoti i ikimokykline pedagokika?
VK Priėmimas
smalsiuke rašė: Sveiki,norejau paklausti ar su lietuviu, rusu,biologijos ir geografijos egzaminais butu sansu istoti i ikimokykline pedagokika?
Laba diena, Šiais metais studentų priėmimo į Ikimokyklinio ugdymo pedagogikos studijų programą nevykdysime . Nuspręsta priėmimą į šias studijas pramečiuoti. Kviečiame rinktis Pradinio ugdymo pedagogiką ir Socialinę pedagogiką. Stojant į šias studijų programas skaičiuojami keturių mokomųjų dalykų įvertinimai: Lietuvių kalbos ir literatūros egzamino įvertinimas. Istorijos egzamino arba metinio pažymo įvertinimas. Matematikos egzamino arba metinio pažymo įvertinimas. Užsienio kalbos / geografijos /informacinių technologijų egzamino arba metinio pažymo įvertinimas.
Justina
Noreciau studijuoti veterinarija. kokius egzaminus reikia islaikyti norint sia profesija studijuoti?
VK Priėmimas
Justina rašė: Noreciau studijuoti veterinarija. kokius egzaminus reikia islaikyti norint sia profesija studijuoti?
Laba diena, Stojant į Veterinariją konkursinis balas skaičiuojamas iš 4 mokomųjų dalykų: 1. Biologijos egzamino 2. Chemijos arba matematikos egzamino arba metinio pažymio 3. Matematikos arba chemijos / istorijos / geografijos/ informacinių technologijų / fizikos / užsienio kalbos egzamino arba metinio pažymio 4. Lietuvių kalbos ir literatūros egzamino.
Paula
Sveiki. Norejau paklausti. Stojant i LSMU reikalingas mokyklinis ar valstybinis lietuviu kalbos egzaminas?
VK Priėmimas
Paula rašė: Sveiki. Norejau paklausti. Stojant i LSMU reikalingas mokyklinis ar valstybinis lietuviu kalbos egzaminas?
Laba diena, Stojant į LSMU reiktų išlaikyti valstybinį egzaminą. Jei turėsite daugiau klausimų, parašykite LSMU :).
ieva
Laba diena, norejau paklausti koks turetu buti mano svertinis koficientas norint istoti i valstybes finansuojama vieta veterinarija universitete arba vu -genetika?
VK Priėmimas
ieva rašė: Laba diena, norejau paklausti koks turetu buti mano svertinis koficientas norint istoti i valstybes finansuojama vieta veterinarija universitete arba vu -genetika?
Laba diena, Informaciją rasite LSMU ir VU tinklapiuose. Sėkmės.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]