Del egzaminu


Jurga
Andrius rašė: Sveiki , ar galima stori i kolegija islaikius valstybinius matematika , istorija , anglu, bet neiskaikius lietuviu k egzamino. Dekui

Sveiki, jeigu įgijote vidurinį išsilavinimą 2019 m. galite stoti į kolegiją ir pretenduoti į valstybės nefinansuojamą vietą.


Tai jei neišlaikei lietuvių k. egzamino, į kolegiją stoti negali?

Lietuvių turėjo išlaikyti bent mokyklinį egzaminą, nes kitu atveju negautų brandos atestato.
Monika
Ar stojant į vf vietą būtina, kad matematikos egzaminas būtų išlaikytas 25 balams? 2019 metais.
Sveiki,

stojant į VF vietą matematikos, lietuvių kalbos ir literatūros bei užsienio kalbos (anglų, vokiečių arba prancūzų) VBE vidurkis turi būti ne žemesnis negu 25.
Miglė
Sveiki koks turi būti konkursinis balas stojant į valstybės ne finansuojamą vietą?

Sveiki,

Stojant į Vilniaus kolegiją minimalus konkursinis balas turi būti ne žemesnis negu 4,3.
Anastasija
Sveiki. Sakykite prašau, stodama į Vilniaus Kolegiją Informacijos /Telekomunikacijų sistemas, ar man mokės stipendiją, kai noriu mokytis nemokomai?


Sveiki,

skatinamosios stipendijos mokamos pagal studijų rezultatus, tai nuo 2-semestro, jeigu jūsų studijų rezultatai atitiks nustatytus reikalavimus, gausite stipendiją.
Tadas
Neišlaikiau matematikos egzamino, noriu perlaikyti jį kitais metais, ar reikės laikyti visus privalomus egzaminus, ar tik matematikos? kadangi tiek lietuvių, tiek anglų iškaikyti gerai.

Sveiki,

reikės laikyti tik matematikos egzaminą.
Anonimas
Sveiki,

jei vidurinis išsilavinimas įgytas 2016 m., stoji pagal savo metų tvarką ar pagal dabartinių (2019 m.) tvarką? T.y., kad įstoti bent į VNF konkursinis balas turi būti 4,3 ar ne?

Sveiki,

minimalus konkursinis balas galioja visiems, nepriklausomai nuo vidurinio išsilavinimo įgijimo metų.

viktorija
Sveiki ar galiu istoti į kokią nors programą išlaikęs lietuvių valstybinį 16 balų ir 32 anglų. Matematikos neišlaikiau valstybinio.

Sveiki,
jeigu surinksite konkursinį balą ne mažesnį negu 4,3 galite įstoti į jums tinkančią programą. Savo konkursinį balą galite paskaičiuoti čia: http://bakalauras.lamabpo.lt/balo-skaiciuokle/
Viktorija
O tas 4,3 tuti būti surinktas stojant bet kurią į kolegiją netgi ir į vnf?
Stojant į Vilniaus kolegiją į vnf vietą turi būti surinktas 4,3.
Dovydas
Ar galiu stoti į Kauno kolegija programų sistemas vf nefinansuojama vieta be matematikos egzamino?

Sveiki,

dėl stojimo į Kauno kolegiją teiraukitės Kauno kolegijoje.
Agota
Kur galima stoti, ir ar išvis įmanoma, išlaikius tik lietuvių k. mokyklinį egzaminą, matematiką, bei geografijos mokyklinį?

Sveiki,

stojant į Vilniaus kolegiją, konkursinių balų skaičiavimo kriterijai ir studijų programų sąrašas skelbiamas čia: https://www.viko.lt/stojantiesiems/priemimas/
Pažiūrėkite kas jums labiausiai tinka.
Erika
Labas. Jei mokinys buvo atleistas nuo egzaminu 10-oje klasėje ar jis gali laikyti egzaminus 12-oje klasėje.?
Sveiki, į šį klausimą jums gali atsakyti mokyklos administracija
senis
Turbūt niekur negalima įstoti su Lietuvių kalbos mokykliniu ir anglų valstybiniu egzaminais

sveiki,
jeigu konkursinis balas būtų ne žemesnis negu 4,3 galima įstoti į Vilniaus kolegiją, bet įstojimo galimybės priklauso nuo studijų programos populiarumo.
Barbora
Laba diena,
Dėl sveikatos tikriausiai būsiu atleista nuo brandos egzaminų, gausiu atestatą. Kaip tai atsilieps mano stojimui į kolegijas.Ačiū.

Sveiki,

jūsų konkursinis balas bus skaičiuojamas iš dalykų metinių įvertinimų su metinių pažymių perskaičiavimu, tokiu atveju konkursinis balas bus žemesnis negu asmenų laikiusių egzaminus.
Kuku
Sveiki. Esu 10-okė ir norėčiau paklausti kokius dalykus ir egzaminus (be stojamųjų) reikia rinktis stojant į choreografiją?

sveiki,
pretenduodama stoti į Vilniaus kolegijos Šokio pedagogikos valstybės finansuojamą vietą, pagal šiuo metu galiojančius teisės aktus (kurie gali pasikeisti iki 2022 m. priėmimo), turite būti išlaikiusi lietuvių kalbos, matematikos ir bet kurio kito dalyko valstybinius egzaminus ir šių egzaminų aritmetinis vidurkis turi būti ne žemesnis negu 25 balai. Taip pat turėsite laikyti šokio gebėjimų stojamąjį egzaminą ir motyvacijos įvertinimą.
ema
Sveiki, ar įmanoma įsoti į universitetą ar kolegiją išlaikius : technologijų biologijos, istorijos, lietuvių egzaminus?

Sveiki,

jeigu konkursinis balas ne žemesnis negu 4,3 galima įstoti.
Savo konkursinį balą galite paskaičiuoti čia: http://bakalauras.lamabpo.lt/balo-skaiciuokle/
Tomas
Sveiki, ar įmanoma kažkur įstoti, jei konkursinis balas mažesnis nei 4,3 ? esu baigęs teises bakalaurą, norėčiau stoti į inžinerijos mokslus.

sveiki,

jeigu turite bakalauro diplomą, galite stoti per rezultatų įskaitymą į aukštesnį semestrą. Tokiu atveju turite kreiptis į fakulteto, kuriame ketinate studijuoti Studijų skyrių.
Eglė
Sveiki, ar galima stoti į universiteta valstybės nefinansuojamą vietą jei nesi išlaikęs matematikos egzamino 2020 metais?

Sveiki,
jeigu konkursinis balas bus pakankamas, stojant į kolegiją ne žemesnis negu 4,3, tuomet galima.
Studentas
Sveiki. Ar yra svarbus egzaminų pasirinkimas norint įstoti į valstybės nefinansuojamą vietą? Ar man pakaktų išlaikyti tik privalomus egzaminus, ne mažesniu nei 4.3 konkursiniu balu norint įstoti, tarkim, į elektronikos ir informatikos fakultetą.

Sveiki, jeigu vidurinį išsilavinimą įgysite 2020 m., stojant į valstybės nefinansuojamą vietą reikia būti išlaikius bent vieną valstybinį brandos egzaminą ir turėti konkursinį balą ne žemesnį negu 4,3.
Laurynas
Sveiki. Ar yra įmanoma kažkur įstoti, jei konkursinis balas yra mažesnis nei 4,3? Esu baigęs logistas ekspeditoriaus profesinėja mokykloje.

sveiki,
deja jeigu konkursinis balas yra mažesnis negu 4,3 į kolegiją įstoti negalėsite.
Anonimas
Laba diena?
Kokią studijų kryptį ar profesiją galima būtų rinktis be matematikos egzamino?

sveiki,

jeigu norite studijuoti valstybės finansuojamoje vietoje, matematikos valstybinį brandos egzaminą reikia laikyti stojant į bet kurią studijų kryptį, išskyrus menus. Jeigu ketinate studijuoti valstybės nefinansuojamoje vietoje, pakanka išlaikyti vieną valstybinį brandos egzaminą ir surinkti konkursinį balą ne mažesnį negu 4,3.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]