Del egzaminu


Karolina
Sveiki ,norėčiau studijuoti VK veterinarija ir žadu laikyti lietuviu ir literatura ,biologija, chemija,anglų ir matematikos metinipažymį. Norėčiau paklausti į kokias dar specialybes galėčiau stoti su šiais egzaminais. Ačiū už atsakymą,man jo labai reikia :)
VK Priėmimas
Karolina rašė: Sveiki ,norėčiau studijuoti VK veterinarija ir žadu laikyti lietuviu ir literatura ,biologija, chemija,anglų ir matematikos metinipažymį. Norėčiau paklausti į kokias dar specialybes galėčiau stoti su šiais egzaminais. Ačiū už atsakymą,man jo labai reikia :)
Laba diena, Stojant į Veterinariją konkursinis balas skaičiuojamas iš 4 dalykų: 1. Biologijos egzamino 2. Lietuvių kalbos ir literatūros egzamino 3. Chemijos arba matematikos egzamino arba metinio įvertinimo 4. Matematikos arba chemijos / istorijos / geografijos/ informacinių technologijų / fizikos / užsienio kalbos egzamino arba metinio įvertinimo. Sėkmingai išlaikius Jūsų nurodytus egzaminus, galėsite pretenduoti į biomedicinos mokslų studijų srities programas. Sėkmės.
jjjorune
Laba diena, norėjau pasiteirauti kokių tiksliai reikia egzaminų stojant į Viešbučių ir restoranų vadybą 2014 m. jūsų kolegijoje??? :)
VK Priėmimas
jjjorune rašė: Laba diena, norėjau pasiteirauti kokių tiksliai reikia egzaminų stojant į Viešbučių ir restoranų vadybą 2014 m. jūsų kolegijoje??? :)
Laba diena, Stojant į Viešbučių ir restoranų vadybą konkursinis balas 2014 m. bus skaičiuojamas iš 4 dalykų: Matematikos egzamino, kuris sudaro 40 proc. įvertinimo Lietuvių kalbos ir literatūros egzamino – 20 proc. Istorijos arba gegrafijos egzamino arba metinio įvertinimų - 20 proc. užsienio kalbos/ informacinių technologijų / biologijos / geografijos arba istorijos egzamino arba metinio įvertinimų - 20 proc. Sėkmės.
Artur
Labas vakras, ar imanoma istoti i studija Prekybos vadyba , laikant tik 2 egzamenus tai yra lietuviu literaturos ir matematikkos, ir patekti i valstybės finansuojama vieta?
VK Priėmimas
Artur rašė: Labas vakras, ar imanoma istoti i studija Prekybos vadyba , laikant tik 2 egzamenus tai yra lietuviu literaturos ir matematikkos, ir patekti i valstybės finansuojama vieta?
Laba diena, Stojant į Prekybos vadybą konkursinis balas 2014 m. bus skaičiuojamas iš 4 dalykų: Matematikos egzamino, kuris sudaro 40 proc. įvertinimo Lietuvių kalbos ir literatūros egzamino – 20 proc. Istorijos arba gegrafijos egzamino arba metinio įvertinimų - 20 proc. užsienio kalbos/ informacinių technologijų / biologijos / geografijos arba istorijos egzamino arba metinio įvertinimų - 20 proc. Įstojimas priklauso nuo Jūsų ir kitų stojančiųjų į šią studijų programą konkursinių balų. Sėkmės.
Indre
Norėčiau VK studijuoti finansus arba vadyba. Esu vienuoliktokė. Ar užteks egzaminų stojant, jei laikysiu: matematiką, lietuvių, istoriją. Dar turiu geografijos išplėstinį kursą, jei stojant reiktų metinio balo.
Domante
Cituoju: Istorijos arba gegrafijos egzamino arba metinio įvertinimų - 20 proc. mane domina ar šių dalykų metinis įvertinimas būtinai turėtų būti išplėstinio (A lygio) ar gali būti ir bendrojo ( B lygio)?
VK Priėmimas
Indre rašė: Norėčiau VK studijuoti finansus arba vadyba. Esu vienuoliktokė. Ar užteks egzaminų stojant, jei laikysiu: matematiką, lietuvių, istoriją. Dar turiu geografijos išplėstinį kursą, jei stojant reiktų metinio balo.
Laba diena, Stojant į šias studijų programas 2015 metais konkursinis balas bus skaičiuojamas iš 4 dalykų: Matematikos egzamino, kuris sudaro 40 proc. įvertinimo Lietuvių kalbos ir literatūros egzamino – 20 proc. Istorijos arba gegrafijos egzamino arba metinio įvertinimų - 20 proc. užsienio kalbos/ informacinių technologijų / biologijos / geografijos arba istorijos / menų egzamino arba metinio įvertinimų - 20 proc. Atkreipiame dėmesį, kad užsienio kalbos išlaikymas B1 lygiu 2015 m. tampa privalomu. Sėkmės.
VK Priėmimas
Domante rašė: Cituoju: Istorijos arba gegrafijos egzamino arba metinio įvertinimų - 20 proc. mane domina ar šių dalykų metinis įvertinimas būtinai turėtų būti išplėstinio (A lygio) ar gali būti ir bendrojo ( B lygio)?
Laba diena, Apskaičiuojant konkursinį balą metiniai (mokykliniai brandos egzaminų) išplėstinio (A) kurso arba A lygio įvertinimai ir užsienio kalbos B1 ir B2 mokėjimo lygių įvertinimai mažinami 50 proc., bendrojo (B) kurso arba B lygio įvertinimai ir užsienio kalbos A1 ir A2 mokėjimo lygių įvertinimai mažinami 70 proc. Sėkmės.
Karolina
NESUPRATAU DEL JUSU ATSAKYMO AR man galima pasirinkti Is jusu pateikto 4 ka noresiu laikyti? ir Is 4nr.nera svarbu ar metinis ar egzaminas taip supratau? 4. Matematikos arba chemijos / istorijos / geografijos/ informacinių technologijų / fizikos / užsienio kalbos egzamino arba metinio įvertinimo.
VK Priėmimas
Karolina rašė: NESUPRATAU DEL JUSU ATSAKYMO AR man galima pasirinkti Is jusu pateikto 4 ka noresiu laikyti? ir Is 4nr.nera svarbu ar metinis ar egzaminas taip supratau? 4. Matematikos arba chemijos / istorijos / geografijos/ informacinių technologijų / fizikos / užsienio kalbos egzamino arba metinio įvertinimo.
Taip, iš išvardintų dalykų gali būti išlaikytas vienas egzaminas arba skaičiuojamas metinis įvertinimas. Žinoma, norint maksimaliai užsitikrinti galimybes įstoti, patariama laikyti egzaminą.
ritata
Sveiki, esu laikiusi tik lietuviu mokYklini ir uzsienio (rusu) valstybini. Negaliu niekur stoti? Ar galiu kazkaip islaikyti dar kazkokius? Reikia patarimo. Dekui
VK Priėmimas
ritata rašė: Sveiki, esu laikiusi tik lietuviu mokYklini ir uzsienio (rusu) valstybini. Negaliu niekur stoti? Ar galiu kazkaip islaikyti dar kazkokius? Reikia patarimo. Dekui
Laba diena, Minimalus reikalavimas norint pretenduoti į aukštąsias mokyklas 2014 m. - brandos atestatas. Vadinasi, jei jį turite stoti galite. Dėl įstojimo - čia jau sudėtingiau. Su Jūsų laikytais egzaminais galite pretenduoti į menų studijų srities programas, pedagogikos krypties programas. Šiais metais konkursinis balas bus skaičiuojamas iš 4 dalykų. Konkursinio balo dedamąsias rasite http://www.viko.lt/uploads/files/2013/10/2013101401.pdf . Sėkmės.
Lukuz
Laba diena, Norėčiau sužinoti kokius egzaminus reikėtų laikyti norint studijuoti logistika ir ekspedijavimą? Ačiū už atsakymą
VK Priėmimas
Lukuz rašė: Laba diena, Norėčiau sužinoti kokius egzaminus reikėtų laikyti norint studijuoti logistika ir ekspedijavimą? Ačiū už atsakymą
Laba diena, Vilniaus kolegija nevykdo logistikos studijų programos, tačiau panašūs studijų krypties modulius dėstomi Prekybos vadybos studijų programoje. Stojant į ją 2014 metais konkursinis balas skaičiuojamas iš 4 dalykų: Matematikos egzamino, kuris sudaro 40 proc. įvertinimo Lietuvių kalbos ir literatūros egzamino – 20 proc. Istorijos arba gegrafijos egzamino arba metinio įvertinimų - 20 proc. Užsienio kalbos/ informacinių technologijų / biologijos / geografijos arba istorijos egzamino arba metinio įvertinimų - 20 proc. Sėkmės.
bernadette
Laba diena. Į kokią profesiją galėčiau stoti su šiais dalykais : Geografija (A) , lietuvių (A) , anglų(B2) arba vokiečių(B2) , Istorija (A) valstybiniais egzaminais ,bei matematikos B lygio metinio pažymiu ? :)
VK Priėmimas
bernadette rašė: Laba diena. Į kokią profesiją galėčiau stoti su šiais dalykais : Geografija (A) , lietuvių (A) , anglų(B2) arba vokiečių(B2) , Istorija (A) valstybiniais egzaminais ,bei matematikos B lygio metinio pažymiu ? :)
Laba diena, Vilniaus kolegija vykdo daugiau nei 40 studijų programų. Tikimės, kad rasite Jus dominančias studijas. Konkursinio balo sandarą rasite http://www.viko.lt/uploads/files/2013/10/2013101401.pdf Patariame studijas rinktis ne pagal išlaikytus egzaminus, o pagal interesus, gebėjimus ir pan. Sėkmės.
Bernadette
Laba diena. Atsiprašau ,nenoriu būti įkyri ,bet jei rašau čia tai tikiuosi sulaukti pagalbos ir pasiūlymų ,o ne tiesiog numestos nuorodos. Juk parašyta aiškiai ,kad šiuose forumuose yra konsultuojama tai ir konsultuokit ,o ne nukreipinėk kitus ,kad sutaupytumėte savo laiką. Tai va. Labai prašau jei galite nurodykite kelias speacialybes atitinkančias pagal šiuos laikomus egzaminus: Geugrafija (A)VE Lietuvių(A) VE Anglų(B2) VE VOkiečių(B2) tarkim metinis pažymys. Istorija(A) VE Ir matematikos (B) metinis pažymys. Dar kartą ačiū. Ir atsiprašau. Nenorėjau nieko įžeisti.
VK Priėmimas
Bernadette rašė: Laba diena. Atsiprašau ,nenoriu būti įkyri ,bet jei rašau čia tai tikiuosi sulaukti pagalbos ir pasiūlymų ,o ne tiesiog numestos nuorodos. Juk parašyta aiškiai ,kad šiuose forumuose yra konsultuojama tai ir konsultuokit ,o ne nukreipinėk kitus ,kad sutaupytumėte savo laiką. Tai va. Labai prašau jei galite nurodykite kelias speacialybes atitinkančias pagal šiuos laikomus egzaminus:

Geugrafija (A)VE
Lietuvių(A) VE
Anglų(B2) VE
VOkiečių(B2) tarkim metinis pažymys.
Istorija(A) VE
Ir matematikos (B) metinis pažymys.

Dar kartą ačiū. Ir atsiprašau. Nenorėjau nieko įžeisti.


Nelaikius matematikos egzamino, turite palankiausias galimybes galite rintis:
lietuvių gestų kalbos vertimą, aprangos dizainą, įvaizdžio dizainą, šukuosenų dizainą, muzikinį teatrą, populiariąją muziką, ikimokyklinio ugdymo pedagogiką, pradinio ugdymo pedagogiką, socialinę pedagogiką, šokio pedagogiką.
Įstojimas priklauso nuo Jūsų ir kitų stojančiųjų konkursinių balų, taip pat nuo konkrečiai studijų krypčių grupei skirtų lėšų.
Dar kartą atkreipiame dėmėsį, kad studijų pasirinkimas priklauso ne nuo laikytų egzaminų, o nuo asmens gabumų, interesų, darbinių vertybių.
Taip pat tai priklauso ir nuo to, kiek motyvuotas yra vienos ar kitos studijų krypties pasirinkimas. Svarbu, ar sutiktumėte mokėti už studijas visą studijų kainą.
Panagrinėkite studijų programų aprašus, kuriuose pateikiame studijuojamus dalykus, praktikas, taip pat karjeros galimybes. Taip pat savo tinklapyje skelbiame įsidarbinimo rodiklius, kurie galvojant apie perspektyvas yra svarbus kriterijus. Visa tai padės apsispręsti.
Sėkmės.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]