2014 stojimas


Nida
Laba diena, ar 2015 m. bus stojimas į Kūrybines technologijas? Kokių tiksliai reikės egzaminų, nes knygoje "Kur stoti?"(2014) ir Jūsų tinklalapyje nurodoma skirtingai: VDU - reikalinga lietuvių ir istorijos egzaminai, knygoje - lietuvių ir informatikos egzaminai (pagrindiniai)?
VDU
Nida rašė: Laba diena, ar 2015 m. bus stojimas į Kūrybines technologijas? Kokių tiksliai reikės egzaminų, nes knygoje "Kur stoti?"(2014) ir Jūsų tinklalapyje nurodoma skirtingai: VDU - reikalinga lietuvių ir istorijos egzaminai, knygoje - lietuvių ir informatikos egzaminai (pagrindiniai)?
Labas, Nida, priėmimas į Kūrybines industrijas 2015m. vyks. Reikalingi dalykai: Lietuvių kalba ir literatūra - egzaminas. Istorija - egzaminas. Informacinės technologijos - gali būti egzaminas, arba metinis pažymys. Pasirinktinai geografija/užsienio kalba/ matematika - gali būti egzaminas, arba metinis pažymys. Sėkmės :) VDU
Kristina
Laba diena,norėčiau stoti i informatikos fakulteta,pasiemiau informatikos ir lietuvių valstybinius egzaminus,bei technologiju mokyklini,ar yra galimybė istoti?
VDU
Kristina rašė: Laba diena,norėčiau stoti i informatikos fakulteta,pasiemiau informatikos ir lietuvių valstybinius egzaminus,bei technologiju mokyklini,ar yra galimybė istoti?
Labas Kristina, nepaminėjai į kokią konkrečiai studijų programą norėtum iš informatikos fakulteto siūlomų :) Įstoti į vnf vietą galimybė būtų, tačiau ir sunku pasakyti, kadangi nežinome su kokiais balais stos tavo kolegos. Norint į vf vietą reikia laikyti anglų kalbos egzaminą B1 lygiu, taip pat reikėtų ir matematikos egzamino. Sėkmės, VDU

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]