Žurnalų e-parduotuvė

Konkursinio balo skaičiuoklė

2014 stojimas


VDU
Paulius rašė: Laba diena, i kokia specelybe galeciau istoti islaikes tik, lietuviu mokyklini, biologija, geografija?
Laba diena, Visas specialybes ir jiems reikalingus dalykus galite rasti mūsų interniatiniame puslapyje leidinyje "Studijos Vytauto Didžiojo universitete 2014". http://www.vdu.lt/lt/studijos/priemimas-i-studijas-vdu/
VDU
klausimas rašė: laba diena , kai tave pakviecia universitetas , ir reikia atvaziuoti sutwarkyti dokumentus , ar butinai turi stojantysis atvaziuoti , ar gali sutwarkyti tevai? nes as tuo metu busiu isvaziaves...
Laba diena, Gali ir tėvai, bet turi turėti notariškai patvirtintą įgaliojimą.
VDU
obuoliukas rašė: Laba diena, ar būtų įmanoma įstoti į vf ar vnf/st anglų kalbos fil. su 3,8 KB? Egzaminai: Anglų 57, Istorija 28, Lietuvių 22. Ačiū.
Laba diena, Jeigu tikrai norite studijuoti šią specialybę siūlome įtraukti tiek vf, tiek vnf pageidavimus, kadangi viskas priklausys nuo kitų stojančiųjų konkursinio balo.
VDU
bla bla rašė: Ar įmanoma su 7,17 konkursiniu balu įstoti į Teisę VF ?
Laba diena, Įtraukite į savo prašymą vf tikrai. Tačiau tikimybės pasakyti negalime, nes viskas priklausys nuo kitų stojančiųjų konkursinių balų.
Aras
VDU rašė: Andrėja rašė: Sveiki, kokie balai jūsų universitete buvo praeitais metasi norint stoti į biotechnologijas? Ar yra šansų šiemet ten įstoti su 6,7 į vf vietą?Laba diean, Pernai žemiausias į vf vietą balas buvo apie 7,13, tačiau balas svyruoja, tad bandykite tikrai.
Tai, kad VDU knygutėje parašyta, kad 2013 metais, žemiausias balas į vf biotechnologijų vietą buvo 14,26, tai šiais metais tas balas būtų apie 3. Ar aš kažką negerai suprantu?
Edvinas
Sveiki, norėčiau sužinoti, kur kreiptis del gyvenamosios bendrabučio vietos ir kokius būtent dokumentus reikia pateikti.
Laimonas
Kur galėčiau įstoti su istorijos 23, matematikos 16, anglų k 32 balais, lietuviu mokyklinis-5 ? antrame ture.
klausiu
Laba diena, mano balas yra ganetinai zemas, todel papildomu priemimu bandysiu stoti ten,kur istosiu. Todel noriu suzinoti, i koki socialini moksla siais metais buvo maziausias balas i vf ir koks jis buvo? I kur dar turiu sansu istoti i vf su 5,66 balu su matematikos,lietuviu,anglu,istorijos ir biologijos egzaminais? Aciu.
Elena
sveiki, ar verta bandyti stoti per papildomą priėmimą į mateatiką ir jos taikymą vf, su 5,58 balu? :)
rita
koks maziausias stojamasis balas buvo i socialini darba vnf ?
VDU
Edvinas rašė: Sveiki, norėčiau sužinoti, kur kreiptis del gyvenamosios bendrabučio vietos ir kokius būtent dokumentus reikia pateikti.
Laba diena, Visa informacija čia http://www.vdu.lt/lt/pirmakursiai-kvieciami-teikti-paraiskas-bendrabuciams/
VDU
Laimonas rašė: Kur galėčiau įstoti su istorijos 23, matematikos 16, anglų k 32 balais, lietuviu mokyklinis-5 ? antrame ture.
Laba diena, balų skaičiuoklė yra www.lamabpo.lt svetainėje. Tada turite pasižiūrėti kokie specialybėms yra reikalingi dalykai stojimai. VDU stojimo sąlygas rasite http://www.vdu.lt/lt/studijos/priemimas-i-studijas-vdu/
...
Laba diena, pildau antru etapu prasyma, bet nesuprantu, kodel daugeliui specialybiu, pvz., Pranzucu filologijai, socialiniam darbui,verslo administravimui ir daugeliui kitu yra skirtas tikslinis finansavimas (vnf/st), jeigu zurnale "Kur stoti" tarp tikslinio finansavimo specialybiu nera nei vienos is siu specialybiu? Tai kaip yra is tikruju?
125
Laba diena. Norėčiau sužinoti kokie buvo paskutinių priimtų į VF Informatiką ir Multimediją konkursiniai balai?
VDU
klausiu rašė: Laba diena, mano balas yra ganetinai zemas, todel papildomu priemimu bandysiu stoti ten,kur istosiu. Todel noriu suzinoti, i koki socialini moksla siais metais buvo maziausias balas i vf ir koks jis buvo? I kur dar turiu sansu istoti i vf su 5,66 balu su matematikos,lietuviu,anglu,istorijos ir biologijos egzaminais? Aciu.
Laba diena, Į mokamas studijas priėmimas vyksta iki rugpjūčio 20 d. Atvykus S. Donelaičio g. 52-116 kabinetas. Reikalingus dokumentus rasite čia http://www.vdu.lt/lt/iinformacija-istojusiems-i-vdu/
VDU
Elena rašė: sveiki, ar verta bandyti stoti per papildomą priėmimą į mateatiką ir jos taikymą vf, su 5,58 balu? :)
Laba diena, Bandykite.
VDU
... rašė: Laba diena, pildau antru etapu prasyma, bet nesuprantu, kodel daugeliui specialybiu, pvz., Pranzucu filologijai, socialiniam darbui,verslo administravimui ir daugeliui kitu yra skirtas tikslinis finansavimas (vnf/st), jeigu zurnale "Kur stoti" tarp tikslinio finansavimo specialybiu nera nei vienos is siu specialybiu? Tai kaip yra is tikruju?
laba diena, Antrame etape tiklsinis finansavimas nebuvo siūlomas.
VDU
125 rašė: Laba diena. Norėčiau sužinoti kokie buvo paskutinių priimtų į VF Informatiką ir Multimediją konkursiniai balai?
laba diena, Ši informacijas bus skelbiama pasibaigus visiems priėmimo etaps, atliekant stojimo analizę, kdangi iki rugpjūčio 20 d. dar priimame į mokamas studijas norinčius studijuoti.
VDU
rita rašė: koks maziausias stojamasis balas buvo i socialini darba vnf ?
Laba diena, Konkursinių balų analizė bus paskelbta po rugpjūčio 20 d. kadangi iki tada vyksta priėmimas į mokamas studijas.
Simona
Sveiki, ar dar yra galimybė įstoti į vf vietą? Skelbiama kad priimama tik į vnf, bet gal yra universitetų kur galima tartis? Nejaugi visos vf vietos užimtos?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]