Žurnalų e-parduotuvė

Konkursinio balo skaičiuoklė

2014 stojimas


Vaida
Laba diena, norėjau paklausti ar įmanoma įstoti į Rytų Azijos šalių kultūras ir kalbas išlaikius istoriją ~70%, lietuvių 60%, geografiją max 50% ir turint informacinių technologijų A lygio 10? Į VF jau nesitikiu įstoti, bet ar būtų įmanoma įstoti į VNF?
Jūratė
Dukra baigia 12. laikė anglų, lietuvių, ir matematikos valstybinius egzaminus. Ar yra galimybė stoti į kolegiją
Studentė
Sveiki, Domiuosi socialinio darbo studijomis po kolegijos (įgytas socialinio darbo profesinis bakalauras, socialinio darbo stažas 3 metai). Norėčiau sužinoti, kaip dažnai vyksta užsiėmimai studijuojant magistrantūroje? Ar papildomoms studijoms baigti reikia parengti baigiamąjį darbą? Jei stočiau studijuoti kartu su siekiančiais įgyti universitetinį bakalauro laipsnį, kaip vyktų užsiėmimai, kokiu dažnumu? Kokia magistrantūros ir universitetinio bakalauro studijų vieno kredito kaina? Ačiū.
Jule
Laba diena, noreciau paklausti, ar jus zinote, kiek baigusiu sociologija susirado darba pagal specialybe bent procentais? Aciu ;)
VDU
Vaida rašė: Laba diena, norėjau paklausti ar įmanoma įstoti į Rytų Azijos šalių kultūras ir kalbas išlaikius istoriją ~70%, lietuvių 60%, geografiją max 50% ir turint informacinių technologijų A lygio 10? Į VF jau nesitikiu įstoti, bet ar būtų įmanoma įstoti į VNF?
laba diena, savo balą galite apsiskaičiuoti www.lamabpo.lt svetainėje. Preitais metais mažiausias konkursinis balas į vf buvo 8,7, o į vnf - 8,5. Tik reikėtų pabrėžti, kad balas svyruoja ir neivienais metais nebūna toks pat. Bandykite pretenduoti į visa formas.
VDU
Jūratė rašė: Dukra baigia 12. laikė anglų, lietuvių, ir matematikos valstybinius egzaminus. Ar yra galimybė stoti į kolegiją
Laba diena, Galimybė yra.
VDU
Studentė rašė: Sveiki, Domiuosi socialinio darbo studijomis po kolegijos (įgytas socialinio darbo profesinis bakalauras, socialinio darbo stažas 3 metai). Norėčiau sužinoti, kaip dažnai vyksta užsiėmimai studijuojant magistrantūroje? Ar papildomoms studijoms baigti reikia parengti baigiamąjį darbą? Jei stočiau studijuoti kartu su siekiančiais įgyti universitetinį bakalauro laipsnį, kaip vyktų užsiėmimai, kokiu dažnumu? Kokia magistrantūros ir universitetinio bakalauro studijų vieno kredito kaina? Laba diena, Jeigu jūs norite universitetinio bakalauro, tao jums reikia stoti bendruoju priėmimu iki liepos 21 d. pirldant prašymą wwww.lamabpo.lt. Jums užskaitys 50 procentų dalykų iš kolegijos. Studijos vyksta dienos metu. Kitas variantas stoti į papildomąsias studijas, t.y. lygintis dalykus kurių jums trūksta norint stoti į magistrantūrą. Pabaigus papildomąsias studijas galite pretenduoti į mokamas arba nemokamas magistro studijas. Kredito kaina priklauso nuo konrekčios studijų programos. Daugiau informacijos kolegijų absolventams http://www.vdu.lt/lt/studijos/kolegiju-absolventams/ Ačiū.
VDU
Jule rašė: Laba diena, noreciau paklausti, ar jus zinote, kiek baigusiu sociologija susirado darba pagal specialybe bent procentais? Aciu ;)
Laba diena, procentais tikrai negalime pasakyti. Turbūt derėtų klausti ar norite studijutoi šią specialybę. Jei įdomūs mokomieji dalykai, kuriuos galite rasti čia http://www.vdu.lt/lt/study/program/subject/19/ , tai stokite. Studijuojant galite dalyvauti projektuose, talikti praktiką, išvykti studijuoti į užsienį, o visa tai lemia didesnius šansus įsidarbinti. Taigi viskas priklauso tik nuo jūsų. :)
Lukas
Sveiki, kur galeciau istoti su Lietuviu valstybiniu 50, Geografijos valstybiniu 50, Anglu valstybiniu 31 ir Istorijos valstybiniu 30? Noriu, kad pirmoj vietoj butu Geografija, tada Lietuviu kalba, Anglu ir Istorija.. Noreciau Geografijos studiju, labiau domintu visuomenine Geografija..
Edvinas
Sveiki, planuoju stoti i VDU Multimedijos ir interneto technologijas 2014 metais. Mano konkursinis balas 15,44, ar so tokiu rezultatu yra realu įstoti į VF finansuojama vietą? Dar būtų įdomu sužinoti ar įmanoma gauti papildomo balo už neformalaus mokymo kursus 2013m "Vaizdo režisūra"(50v.) Šiaurės Lietuvos Kolegijoje, kadangi kryptis iš dalies panaši.
Karolis
Sveiki, ar yra šansas įstoti į politikos moklų VF vietą su 5.5 balu?
Andrėja
Sveiki, kokie balai jūsų universitete buvo praeitais metasi norint stoti į biotechnologijas? Ar yra šansų šiemet ten įstoti su 6,7 į vf vietą?
Edvinas
Sveiki čia vėl Edvinas, pasirodo skaičiavai ne taip kaip suprantu šiais metais yra kažkokia dešimtbalė sistema. VDU Multimedijos ir interneto technologijos reikia LT, Mat, Inf egzaminų ir užsienio kalbos pažymio? AR įmanoma būtų įstoti į VDU su 18b LT, 52 Mat, 56 Inf, Anglu Al Met 7, Anglų egz 83(Galvojau reikia egzamino tad dėl pažymio nekvaršinau galvos)
Klara
Laba diena. Norėjau paklausti... Man su egzaminais nepasisekė, ar yra galimybė įstoti į vnf teisės sritį su mažesniu negu 4,5 balu ? Ačiū.
Tomas
Sveiki, norėčiau sužinoti, ar realu su 5.24 balu įsoti į VF vieta Multimedijos technologijose?
Austė
Sveiki, įdomu, sužinoti Jūsų nuomone, ar verta savo konkursinį balą lyginti su ankstesnių metų studentų, kurie įstojo į vf, konkursiniais balais, atsižvelgiant į tai, kad pasikeitė konkursinių balų skalė, egzaminų vertinimo sistema bei antirekordiškai neišlaikyti egzaminai. Ačiū už atsakymą.
VDU
Lukas rašė: Sveiki, kur galeciau istoti su Lietuviu valstybiniu 50, Geografijos valstybiniu 50, Anglu valstybiniu 31 ir Istorijos valstybiniu 30? Noriu, kad pirmoj vietoj butu Geografija, tada Lietuviu kalba, Anglu ir Istorija.. Noreciau Geografijos studiju, labiau domintu visuomenine Geografija..
laba diena, Visus reikalingus dalykus stojimui, studijų programas ir pan. rasite čia http://www.vdu.lt/lt/studijos/priemimas-i-studijas-vdu/. Geografijos kaip studijų programos neturime, tačiau yra Istorija, filosofija, Baltijos regiono kultūros. Galbūt irgi sudomintų.
VDU
Edvinas rašė: Sveiki, planuoju stoti i VDU Multimedijos ir interneto technologijas 2014 metais. Mano konkursinis balas 15,44, ar so tokiu rezultatu yra realu įstoti į VF finansuojama vietą? Dar būtų įdomu sužinoti ar įmanoma gauti papildomo balo už neformalaus mokymo kursus 2013m "Vaizdo režisūra"(50v.) Šiaurės Lietuvos Kolegijoje, kadangi kryptis iš dalies panaši.
laba diena, Jūsų konkursinis balas turėtų būti iki 10 šiais metais, tai vertėtų balą skaičiuoti su šių metų skaičiuokle wwww.lamabpo.lt. Visus turimus sertifikatus turite įtraukti į savo prašymą skiltyje papildoma informacija.
VDU
Karolis rašė: Sveiki, ar yra šansas įstoti į politikos moklų VF vietą su 5.5 balu?
Laba diena, Priklausys nuo kitų stojančiųjų balų. Bandykite ir vf ir vnf, tada užtikrintai turėsite daugiau šansų.
VDU
Andrėja rašė: Sveiki, kokie balai jūsų universitete buvo praeitais metasi norint stoti į biotechnologijas? Ar yra šansų šiemet ten įstoti su 6,7 į vf vietą?
Laba diean, Pernai žemiausias į vf vietą balas buvo apie 7,13, tačiau balas svyruoja, tad bandykite tikrai.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]