2014 stojimas


VDU
[c]Toma rašė: Sveiki! Ar būtina laikyti anglų kalbos egzaminą norit patekti į Marketingo vadybą vf? Laikysiu tris egzaminus. Anglų metinis 9-8. Laba diena, Užsienio kalba gali būti kaip vienas iš dalykų, kurie bus skaičiuojami jūsų konkursiniam balui nustatyti. Tačiau ji nėra privaloma. Visi reikalingi dalykai yra pateikiami čia http://www.vdu.lt/lt/studijos/priemimas-i-studijas-vdu/
VDU
Kur stoti rašė: Sveiki ! I kokias studijas ir kur galeciau istoti jei planuoju latkyti istorijos,biologijos,giografijos ir lietuviu mokiklini egzamina
laba diena, Visas specialybes ir jiems reikalingus dalykus rasite čia http://www.vdu.lt/lt/studijos/priemimas-i-studijas-vdu/
VDU
Kamilė rašė: Laba.. Norėčiau paklausti į kokią specialybę galėčiau įstoti su Lietuvių ir geografijos valstybiniais aegzaminais, bei mokykliniu mitybos?
Laba diena, Visas specialybes ir jiems reikalingus dalykus rasite čia http://www.vdu.lt/lt/studijos/priemimas-i-studijas-vdu/
Patarkite
Sveiki . 2014 metais planuoju laikyti valstybinį istorijos, matematikos,lietuvių kalbos, anglų kalbos egzaminus . Bei turėti informatikos metinį A lygio pažimį (10). Gal galėtumėte patarti kur stoti nes jaučiuosi pasimetusi.
VDU
Patarkite rašė: Sveiki . 2014 metais planuoju laikyti valstybinį istorijos, matematikos,lietuvių kalbos, anglų kalbos egzaminus . Bei turėti informatikos metinį A lygio pažimį (10). Gal galėtumėte patarti kur stoti nes jaučiuosi pasimetusi.
Laba diena, Visas VDU specialybes, jų aprašymus, studijuojamus dalykus rasi čia http://www.vdu.lt/lt/studijos/priemimas-i-studijas-vdu/ Pasinagrinėk kas patinka svarbiausia ir tada galbūt bus aiškiau ko norisi ir kas patinka. :)
Monika
Sveiki. Laikysiu Istorijos valstybinį,lietuvių k. mokyklinį ir technologijų egzaminus. Į kokias specialybes galėčiau įstoti? Nes kolkas esu visiškai pasimetusi dėl tolimesnių mokslų
Violeta
Sveiki, kiek priimsite siemet i vf ir kiek i vnf sociologija. Su kokiu mazdaug balu galima tiketis istoti i vf sia specialybe desimtbaleje sistemoje ir kiek mazdaug reikia surinkti is egzaminu. Ar sunku istoti i vf?
VDU
Monika rašė: Sveiki. Laikysiu Istorijos valstybinį,lietuvių k. mokyklinį ir technologijų egzaminus. Į kokias specialybes galėčiau įstoti? Nes kolkas esu visiškai pasimetusi dėl tolimesnių mokslų
Sveika Monika, Siūlyčiau pirmiausia paskaityti mūsų 2013-2014 m. leidinuką, kuriame pateikiama visa informacija apie specialybes. :) http://www.vdu.lt/lt/studijos/priemimas-i-studijas-vdu/ Gražios dienos
VDU
Violeta rašė: Sveiki, kiek priimsite siemet i vf ir kiek i vnf sociologija. Su kokiu mazdaug balu galima tiketis istoti i vf sia specialybe desimtbaleje sistemoje ir kiek mazdaug reikia surinkti is egzaminu. Ar sunku istoti i vf?
Laba diena, Čia rasite leidinuką, kuriame pateikiame praėjusių metų balus http://www.vdu.lt/lt/studijos/priemimas-i-studijas-vdu/ O www.lamabpo.lt yra skaičiuoklė kur galima pasiskaičiuoti kiek reikia gauti, kad gautųsi panašus balas. Taip pat svarbu yra tai, kad universiteta neturi vf vietų, tai stojantieji atsineša sau finansavimą. Taigi kuo geriau išlaikysite egzaminą, tuo didesnė tikimybė, kad studijuosite nemokamai. :)
Violeta
Nelabai suprantu, ka reiskia, kai stojantieji atsineša sau finansavimą? :)Jeigu siemet nera vf vietu i sociologija, tai kaip tuomet galima nemokamai mokytis? :)
VDU
Violeta rašė: Nelabai suprantu, ka reiskia, kai stojantieji atsineša sau finansavimą? :)Jeigu siemet nera vf vietu i sociologija, tai kaip tuomet galima nemokamai mokytis? :)
Kai stojantysis pildo prašymą į sociologiją ir įtraukia vf variantą, tai jis yra pastatomas į bendrą eilę su kitais prašančiais to paties visoje Lietuvoje. Ir tada valstybė jeigu aukštas konkursinis balas skiria nemokamą vietą ir tokiu būdu jūsų gautas finansavimas atjkeliauja į universitetą. :)
Ginte
Laikysiu liektuviu, istorijos ir anglu k. egzaminus . Kur galeciau istoti juos islaikiusi ...nes nezinau ka pasirinkti, kur toliau ,,eiti,,...esu visiskai pasimetusi . Padekite. Aciu
Jelena
Laba diena Norėčiau sužinoti dėl bibliotekininkystės studijų.. Dirbu mokykloje, bet turiu pedagoginį rusų kalbos ir literatūros išsilavinimą(LEU) Norėčiau sužinoti ar imanoma už 1,5-2 metus gauti bibliotekininkystės išsilavinimą, ir kiek tai kainuotu.
VDU
Jelena rašė: Laba diena Norėčiau sužinoti dėl bibliotekininkystės studijų.. Dirbu mokykloje, bet turiu pedagoginį rusų kalbos ir literatūros išsilavinimą(LEU) Norėčiau sužinoti ar imanoma už 1,5-2 metus gauti bibliotekininkystės išsilavinimą, ir kiek tai kainuotu.
Laba diena, Vytauto Didžiojo universiteas neruošia bibliotekininkų. Jums reiktų pasiteirauti Vilniaus universitete.
VDU
Ginte rašė: Laikysiu liektuviu, istorijos ir anglu k. egzaminus . Kur galeciau istoti juos islaikiusi ...nes nezinau ka pasirinkti, kur toliau ,,eiti,,...esu visiskai pasimetusi . Padekite. Aciu
Laba diena, Siūlyčiau ramiai pasivartyti mūsų leidinuką su visomis studijų programomis, šalia kurių yra pateikti studijuojami dalykai bei darbo perspektyvos.Taip pat pačiame gale yra pateiktos lentelės su reikalingais dalykais stojant į vieną ar kitą specialybę. Leidinį rasite čia: http://www.vdu.lt/lt/studijos/priemimas-i-studijas-vdu/
Saulyte
Sveiki, ar bus sunku siemet istoti i vf sociologija ir i psichologija? I kur lengviau istoti, po kiek priima zmoniu nemokamai? Aciu :)
Saulyte
Dar taip pat noriu suzinoti, ar sunku istoti i socialini darba vf ir kiek bus nemokamu siemet vietu? Aciu :)
Jacpot
Norėčiau pasiteirauti ar turiu galimybę įstoti į VDU, jei po nesėkmingų studijų užsienyje nusprendžiau grįžti į Lietuvą, nors seniau visai nesistengiau ir egzaminus išlaikiau itin prastai. Anglų 58, Istorija 26, Lietuvių 43, žinoma, nesitaikau į valstybės finansuojamą vietą, bet įdomu ar yra su panašiais balais įstojančių į mokamą vietą?
Toma
Sveiki! Ar būtina laikyti anglų kalbos egzaminą norit patekti į Marketingo vadybą vf? Laikysiu tris egzaminus(Matematiką, lietuvių k., istoriją). Anglų metinis 9-8.
Saulele
Sveiki, ar socialine politika tai yra grynai kažkas su politika susiję ar ten nėra jokios politikos? Nes atrodo idomiai, bet su politika tikrai, kad nebendrauju. Kur tuomet galima dirbti?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]