2014 stojimas


niekas
Sveiki, planuoji 2014 metais laikyti valstybinius egzaminus: geografija, istorija ir lietuvių, visus tikiuosi išlaikyti virš 50%, o iš informacinių technologijų turėti metinį pažymį 10. Mąstau stoti ji socialinę politiką, ar turėčiau galimybe įstoti į VF? Beje, ar būtina turėti anglų kalbos B2 ar laikyti egzaminą norit studijuoti universitete? Dėkoju iš anksto :)
VDU
niekas rašė: Sveiki, planuoji 2014 metais laikyti valstybinius egzaminus: geografija, istorija ir lietuvių, visus tikiuosi išlaikyti virš 50%, o iš informacinių technologijų turėti metinį pažymį 10. Mąstau stoti ji socialinę politiką, ar turėčiau galimybe įstoti į VF? Beje, ar būtina turėti anglų kalbos B2 ar laikyti egzaminą norit studijuoti universitete? Dėkoju iš anksto :)
Laba diena, stojant į socialinę politiką 2014 m. bus reikalingi šie dalykai: Istorija - 0,4, Matematika/informacinės technologijos -0,2, Geografija/ užsienio kalba/informacinės technologijos/ matematika -0,2, lietuvių kalba ir literatūra. - 0,2. Dalykai , kurie turi svertinį koeficientą 0,2, išskyrus lietuvių kalbą, gali būti keičiami metiniais pažymiais. Atsižvelgiant į procentus sunku pasakyti kokia tikimybė įstoti, aišku kuo jie auktesni tuo geriau. www.lamabpo.lt visada vykstant stojimams yra balų skaičiuoklė, kuri padeda orientuotis.
Greta
Sveiki. Noreciau paklausti, ar stojant i kyrubines industrijas yra butinas informaciniu technologiju egzaminas (antrojo dalyko), ar pilnai uztenka islaikyt 3 egzaminus virs 50% ir su geru pazymiu A lygiu antrojo dalyko istoti vf vieta sioje studiju programoje?
VDU
Greta rašė: Sveiki. Noreciau paklausti, ar stojant i kyrubines industrijas yra butinas informaciniu technologiju egzaminas (antrojo dalyko), ar pilnai uztenka islaikyt 3 egzaminus virs 50% ir su geru pazymiu A lygiu antrojo dalyko istoti vf vieta sioje studiju programoje?
Laba diena, Prenduoti į vf vietą su A lygio 10 iš informacinių technologijų tikrai įmanoma. Ar to užteks sunku pasakyti, viskas priklauso nuo kitų stojančiųjų. Jūs žinote, kuriuos dalykus gebate išlaikyti, o kuriuos geriau pasilikti kaip metinius. :)
aha
Sveiki, norėčiau sužinoti kokių egzaminų reikia, norint stoti į lietuvių filologiją. Kadangi dažnai informacija būna gana įvairi ir iš tiesų sunku atsirinkti, kur yra teisingai parašyta. Taigi, egzaminų reikia lietuvių(0,4), istorijos (0,2) ir užsienio kalbos (0,2), o dėl metinių pažymių man neaišku. Vienur rašo, kad reikia antros užsienio kalbos, kitur, kad galima ją pakeisti matematikos metiniu pažymiu. Atsakykite, labai prašau. Taip pat pridėkite su kokiu mažiausiu konkursiniu balu 2013m. įstojo į vf. Ačiū

Laba diena,

Čia rasite visą informaciją ir reikalingus stojimo dalykus į lietuvių filologiją http://www.vdu.lt/lt/study/program/exam/104/

žemiausias balas į vf vietą buvo 17,1.
Saulius
Laba diena. Norėčiau paklausti, ar užtektų lietuvių kalbos, biologijos, matematikos egzaminų ir metinio chemijos pažymio 2014 metais, stoti į slauga kolegijoje? Ačiū.

Laba diena,

Turėtumėte kreiptis į kolegijos priėmimo skyrių.
Nezinau..
Sveiki, zadu laikyti Lietuviu, Geografija ir Anglu kalbos valstybinius egzaminus. Manau visi egzaminai Bus <50%, kur galeciau stoti?

Laba diena,

Visos specialybės ir jiems reikalingi dalykai yra pateikti čia http://www.vdu.lt/lt/studijos/bakalauro-studijos/bakalauro-studiju-programos/
mažė
Sveiki, norėčiau pasiklausti ką galėčiau studijuoti jeigu laikyčiau Lietuvių,Biologija, Istorija, ir turėčiau matematikos(A)Anglų(B)? Prašau pagalbos,ačiū už informacija.

Laba diena,

Šiame puslapyje rasite 2014 ir 2015 m. stijomo sąlygas, kuriose nurodyta kokiose specialybėse kokie dalykai yra reikalingi.

http://www.vdu.lt/lt/studijos/priemimas-i-studijas-vdu/

VDU
Ugnė
Sveiki,

Jeigu noriu stoti į lietuvių filologiją, man užtektų lietuvių,anglų,istorijos valstybinių egzaminų? ar reiktų dar
imnti metinį, ir jei reiktų,ar tai galėtų būti geografijos metinis?O jei noriu stoti į istoriją, užtektų laikyti istoriją, lietuvių, geografiją, ar reiktų dar ir anglų?
Ar VU vykdo literatūrologijos studijų programą nuo pirmo kurso? Gal galėtumėt atsakyti, ir nenukreipkit manęs į www.lamabpo.lt, man reik jūsų atsakymo, aš ten jau žiūrėjau ir man neaišku.


Laba diena,

Esame Vytauto Didžiojo universitetas, jeigu domina Vilniaus universiteto programos turėtumėte kreiptis į juos.

Šiame puslapyje rasite visas VDU studijų programas http://www.vdu.lt/lt/studijos/priemimas-i-studijas-vdu/

Dokumente Priėmimo sąlygos 2014 m. rasite ir reikalavimus 2014m. visoms studijų programoms.

VDU
Eglė
Sveiki, planuoju stoti į informatikos inžineriją, tačiau labai abejoju ar gerai išlaikysiu matematikos egzaminą. Kas geriau: geras metinis matematikos pažimys, ar prastas matematikos egzaminas?
Labai ačiū už atsakymą.

Laba diena,

Šios specialybės savo universitete neturime.

VDU
Eva
Planuoju laikyti lietuvių, anglų ir istoriją. Mokausi labai vidutiniškai ir esu labai pasimetusi. Ką patartumėte studijuoti? Ir kus soti? Norėčiau į Vilniaus kolegiją...

Laba diena,

Visas studijų programas VDU rasite cia-->dokumente Priėmimo sąlygos 2014
http://www.vdu.lt/lt/studijos/priemimas-i-studijas-vdu/

Dėl studijų kolegijoje turėtumėte kreiptis į juos.
VDU
Zygimantas
Sveiki, matematika - 50, lietuviu - 50, anglu - 50, informatika 90, ar su tokiais rezultatais praeitais metais buciau istojes i informatika vf vieta, ir ar turiu sansu siais metais tai padaryti?
VDU
Zygimantas rašė: Sveiki, matematika - 50, lietuviu - 50, anglu - 50, informatika 90, ar su tokiais rezultatais praeitais metais buciau istojes i informatika vf vieta, ir ar turiu sansu siais metais tai padaryti?
Laba diena, 2014 m. keičiasi konkursinio balo skaičiavimo sistema, todėl sunku pasakyti. www.lamabpo.lt svetainėe bus skelbiama balo skaičiavmo skaičiuoklė tai galėsite ten pasiskaičiuoti balą. Siūlau tikrai bandyti stoti, nes kaip ir minėjau balo skaičiavimas kinta šiais metais. :)
bernadette
Laba diena. Į kokią profesiją galėčiau stoti su šiais dalykais : Geografija (A) , lietuvių (A) , anglų(B2) arba vokiečių(B2) , Istorija (A) valstybiniais egzaminais ,bei matematikos B lygio metinio pažymiu ?

Laba diena,

Visos studijų programos ir joms reikalingi dalykai yra pateikti čia
http://www.vdu.lt/lt/studijos/priemimas-i-studijas-vdu/
Raimonda
Ar būtina laikyti anglų kalbos egzaminą, norint įstoti į teisės studijas (kad ir į valstybės nefinasuojamą vietą)?

Laba diena,

Visą informaciją apie programą rasite čia http://www.vdu.lt/lt/studijos/vientisosios-teises-studijos/vientisuju-teises-studiju-programa/

Anglų,vokiečių arba prancūzų egzaminas bus privalomas 2015 m. pretenduojant į valstybės finansuojamas vietas
Rasa
laikysiu Anglų, Istorija, Lietuvių. kur galčciau stoti?
VDU
Rasa rašė: laikysiu Anglų, Istorija, Lietuvių. kur galčciau stoti?
Laba diena, Visos VDU studijų programos ir joms reikalingi dalykai pateikti http://www.vdu.lt/lt/studijos/bakalaurostudijos/bakalauro-studiju-programos/
Toma
Sveiki! Ar būtina laikyti anglų kalbos egzaminą norit patekti į Marketingo vadybą vf? Laikysiu tris egzaminus. Anglų metinis 9-8. Geros dienos!
Kur stoti
Sveiki ! I kokias studijas ir kur galeciau istoti jei planuoju latkyti istorijos,biologijos,giografijos ir lietuviu mokiklini egzamina
Kamilė
Laba.. Norėčiau paklausti į kokią specialybę galėčiau įstoti su Lietuvių ir geografijos valstybiniais aegzaminais, bei mokykliniu mitybos?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]