Reikia informacijos


Viktorija
Laba diena, norėčiau sužinoti, kokių dalykų egzaminu ar matinių pažymių reikia norint stoti į SVEIKATOS PSICHOLOGIJĄ.
Viktorija
Laba diena, norėčiau sužinoti kokių dalykų egzaminų ar metinių pažymių reikia norint stoti į SVEIKATOS PSICHOLOGIJĄ.
VDU
Viktorija rašė: [/b]Laba diena, norėčiau sužinoti, kokių dalykų egzaminu ar matinių pažymių reikia norint stoti į SVEIKATOS PSICHOLOGIJĄ.[/c][c][b]Viktorija rašė: Laba diena, norėčiau sužinoti, kokių dalykų egzaminu ar matinių pažymių reikia norint stoti į SVEIKATOS PSICHOLOGIJĄ.
Labas, Viktorija! Sveikatos psichologija - tai magistro studijų programa. Psichologija - bakalauro studijų programa. Būtent į pastarąją norint įstoti reikia: Matematikos egzamino, Lietuvių kalbos ir literatūros egzamino. Kiti du dalykai gali būti egzaminai, arba metinis pažymys. Vienas iš jų yra biologija. Antrasis dalykas(pasirinktinai) geografija/užsienio kalba/ informacinės technolgijos/istorija. Norintys pretenduoti į VF vietas, taip pat turi išlaikyti užsienio kalbos egzaminą ne mažesniu nei B1 lygiu. Daugiau>>> http://www.vdu.lt/wp-content/uploads/2012/04/vdu_priemimo_salygos_2015.pdf Linkėjimai, Vytauto Didžiojo universitetas
Kotryna
Sveiki. Esu dešimtokė, greitai reikės rinktis dalykus, keleta teks atsisakyti. Pagrinde viską imsiu A lygiu. Niekaip neapsisprendžiu, ką pasirinkti iš gamtos mokslų. Tvirtai nusprendžiau imti biologija, tačiau noriu pasirinkti dar vieną dalyką arba fiziką, arba chemiją. Gal galite patarti, kuri sritis perspektyvesnė ar chemija, ar fiziką? Ką patartumėte? Kurioje srityje lengviau rasiu darbą?
VDU
Kotryna rašė: Sveiki. Esu dešimtokė, greitai reikės rinktis dalykus, keleta teks atsisakyti. Pagrinde viską imsiu A lygiu. Niekaip neapsisprendžiu, ką pasirinkti iš gamtos mokslų. Tvirtai nusprendžiau imti biologija, tačiau noriu pasirinkti dar vieną dalyką arba fiziką, arba chemiją. Gal galite patarti, kuri sritis perspektyvesnė ar chemija, ar fiziką? Ką patartumėte? Kurioje srityje lengviau rasiu darbą?
Labas Kotryna, kalbant apie darbus ir jų radimą, viskas priklauso nuo pačio žmogaus. Jei būsi gera specialistė, smalsi, aktyvi, nenuleidžianti rankų, aktyviai dalyvaujanti įvairiuose projektuose - tikrai darbą rasi. Ar chemiją ar fiziką rinktis - turėtum apsispręsti pagalvojusi kokia kryptis tave labiau traukia. Nes abi sritys priklauso tiksliesiems mokslams, kurie visuomet buvo perspektyvūs. Kalbant apie mūsų universitetą dažniausia "pora" yra biologijos ir chemijos, kurios reikalingos tokiose studijų programose: aplinkotyra ir ekolgija, biologija, biochemija, biotechnologija. Fizika su biologija vyrauja energijos technologijų studijų programoje ir panašiose. Tad pasidomėk apie šias sritis ir tuomet tikrai rasi nišą, kuri tave labai domins, tuomet ir studijos patiks ir darbas greitai tave susiras :) Didžiausios sėkmės, VDU

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]