Reikia patarimo.


Carlas
Sveiki. Niekaip negaliu apsispręsti kur ir ką studijuoti. Kokius egzaminus reikia laikyti. Norėčiau konors su ekonomika, informatika galbūt. Parekomenduokit kokius į kokius univerus galėčiau stoti ir kokius egzus reiktų laikyti.. Iš anksto ačiū. ;)
 
Administratorius
pasistengsiu plačiau ką nors atsakyti pamiegojusi, nes dabar po egzo grįžau visa negyva, bet jei neįvykdysiu, iš anksto atsiprašau. O alternatyvų yra daug, netgi naujas dalykas atsirado: verslo informatika Romeryje.Esmė tau turėtų būti: matematika, užsienio kalba, IT ir lietuvių.dar fizika nepamaišytų.
Univerai: VU, VDU, KTU.
aš rinkčiausi ekonomiką iš tos srities, nes, mano galva, labai plati ir reikalinga specialybė
 
Domas
Sveiki, norejau paklaust ar stojant i statybos inzinerija apsimoka laikyt anglu mokyklini egzamina, ar i kitus techninius mokslus, as galiu islaikyt bet ar man tai butu naudinga? ir dar ar uztenka fizikos metinio pazymio tai paciai specialybiai kuria minejau ar reikis egzamino valstybinio?
Aciu uz atsakymus:)
 
Fanta
Noreciau suzinoti ar yra renginiu organizavimas atr kulturos vadyba kokiam universitete? ar bent jau kolegijoje ?
kokiu egzaminu reiketu?
labai dekui
 
Carlas
Administratore, gal galima plačiau šiektiek apie ta verslo informatiką? Kokios ateities perspektyvos?
Matematika, IT ir lietuvių sekasi neblogai, anglų kalba trupučiuką sunkiau. Ar labai svarbu anglų kalba stojant į ekonomiką?
 
Carlas
Administratore, papostink šitoj temoj, kai turėsi laisvą minutę. ;)
 
Sokoladuke
Ar reikia lietuviu Valstybinio egzamino Stojan i viesaji administravima arba i Buhalterija?
 
violetka
i koki universyteta reikia stoti kad buciau kosmetologe ir ka reikia kad buciau kosmetologe pvz;. chemija kad da????reikia:))
 
Administratorius
Domai, reikia fizikos egzamino, o dėl užsienio kalbos- gali laikyti ir mokyklinį, tačiau bent jau KTU- didesnispliusas, jei laikysi valstybinį
 
Administratorius
Carlai, kukū :) tai va, nauja ta verslo informatika, kaip suvokiu, gana perspektyus dalykas. Baigusieji šią studijų programą gali dirbti:
1) užsienio ar Lietuvos informacinių technologijų firmose;
2) valstybinių institucijų ar verslo firmų informacinių technologijų skyriuose;
3) tęsti studijas informatikos doktorantūroje. O anglų kalbos egzas, jei tai tavo užsienio kalba pirmoji, ten reikalingas.
 
Administratorius
Fantai: renginių organizavimo kaip "grynos" specialybės nėra, tačiau Vilniaus kolegijoj yra kultūrinės veiklos vadyba (Lietuvių k.
Matematika
Užsienio k.)
o VU KHF-kultūros vadyba.

Shokoladukei: reikia

Violetkai: Kauno kelegijoj arba Vilniaus kolegijoj. Lietuvių, chemija, biologija
 
Linely
man labai reikia patarimo ... Visą gyvenimą svajojau tiesiog šokti, tačiau tėvai tam nepritaria, bet aš manau kad vistiek sieksiu to ko užsibrėžiau, tačiau aš nežinau kur stoti? noriu mokytis scenos meno, noriu gauti profesionlių šokėjų patarimus, šokti hip hopą, street dancą. Pati daug metų šokau hip hop šokių grupėje, tačiau noriu gauti kokį diplomą, ar pan. kur stoti?
 
Freda
Norėčiau sužinot kur kokią specialybę galiu studijuot pasirinkus geografijos egzaminą?? Pastebėjau, kad daugiausia geografijos reikia "reakreacija ir turizmas" KU. Ar yra kitų panašių specialybių, kituose universitetuose ar kolegijose kurioms reiktų išlaikyto geografijos egzamino?
 
artoss
Kokiu reikia egzaminu kad istot i psichologija?
 
Administratorius
Linely: turi , tiesą sakant, ne itin daug glimybių to mokytis Lietuvoje.siūlyčiau mokytis modernaus šokio, tačiau tokios studijų programos nėra, tačiau LKKA yra kūno kultūra (šokis), Vilniaus pedagoginiame-šokio edukologija. tavo vietoje arba keliaučiau užsienin, arba stočiau į nesusijusią specialybę, o šokių įgūdžius lavinčiau privačiai.

Fredai: geografijos mokytoja, kraštovaizdžio architektūra, žemėtvarka.

Artoss: matematika, istorija, lietuvių, užsienio k.
 
diveja
norejau suzinot kur reiktu stoti ir kokius egzaminus laikyt jei noriu dirbt gidu, turizmo ar promogu organizavimo atstovu.
 
kestis
labai reikia patarimo kokes pamokas pasiimti venuoliktoje klaseje jei noriu studijuoti architektura ir jei galima parasykit apitiksliai kokie pazymiai tenkintu? ir dar norejau paklausti kokiu reikia pamoku norit studijuoti dizaina?
 
(ne)samone
Taip pat norėčiau sužinoti kokių dalykų reikia norint studijuoti 1.architektūrą , 2.nekilnojamojo turto vadybą. Ar architektūrai būtinas dailės mokyklos baigimas? Ir norėčiau sužinoti mūsų gerbiamosios Administratorės nuomonę,kuri iš šių profesijų yra perspektyvesnė(ir geriau apmokoma)?))
Lauksiu atsakymo,ačiū.
 
asta
sveiki.norejau suzinoti, koki darba galeciau dirbti, baigusi lietuviu kalbos filologija?ar paklausios sios profesijos?ka dar galeciau studijuoti, pasirinkusi matematikos, lietuviu, uzsienio bei istorijos valstybinius egzaminus?
 
ginte
Sveiki. Gal galite patarti, ar perspektyvu studijuoti architektūrą? Į kurį unuversitetą geriausia taikytis? Kokius egzaminus reikia laikyti? Tikiuosi patarsite
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]