Dėl Priėmimo į LPM


greta
sveiki,ar teisa kad nuo kitu metu nebebus policijos mokyklos Klaipedoje?

Laba diena, Lietuvos policijos mokyklos padalinį Klaipėdoje planuojama uždaryti nuo 2016 m. rugsėjo 1 d., o kaip bus iš tikro, dar nežinome.
greta
tai siais metais dar priimsite?

Laba diena, taip, 2015 m. į Klaipėdos padalinį dar priimsime stojančiuosius.
Kmile
Laba diena,kaip supratau nuo 2016 metų į LPM stoti jau nebebus įmanoma?

LPM bus Kauno r. Mastaičiuose, 2016 m. užsidarys tik Klaipėdoje esantis padalinys.
Inga
Laba diena. Norint stoti i LPM reikia kreiptis i policijos komisariata pagal registruota gyvenama vieta. Ar galima kreiptis ten kur gyveni siuo momentu bet registruota kitam mieste?

Kreipkitės ten, kur planuojate dirbti ir gyventi po mokslo baigimo, nes po mokslo baigimo turėsite grįžti į tą apskritį, iš kurios gausite siuntimą mokytis.
Ieva
Sveiki, norėjau pasiteirauti. Perskaičiau informaciją, kad policijos įvadinai kursai prasideda jau 23 d. Aš užsiregistravusi įCMEK 22d. tai jei pereičiau sveikatos patikrinimą, ar galėčiau truputį vėliau prisijungti prie kursų? Pavėluočiau daugiausiai 3 dienas? Ačiū už ataskymą.

Laba diena, kreipkitės į policijos komisariatą.
Viktorija001
Sveiki, kokias pamokas reikia pasirinkti dešimtoje klasėje, kad vėlaiu laisvai galėčiau mokytis Policijos mokykloje ir tobulintis toliau?

Laba diena,

rinkitės istoriją, matematiką, anglų kalbą.
Domas
Sveiki. Ar prisideda balas prie stojimų jei po vidurinės esu baigęs profesinę mokyklą?

Laba diena,

Papildomas balas neprisideda.
Linas
laba diena, o kas tada pridėtų papildomus balus?

Laba diena,

Pretendentui prie jo bendro konkursinio balo skiriamas papildomas balas, jei:
1.jis yra ne mažiau kaip vienerius metus policijos rėmėjas ar Šaulių sąjungos narys ir turi policijos įstaigos ar Šaulių sąjungos rekomendacijas;
2. jis yra baigęs aukštąsias universitetines ar neuniversitetines studijas;
3.jis yra policijos pareigūno arba policijos pareigūno, atleisto iš vidaus tarnybos sistemos pagal Lietuvos Respublikos vidaus tarnybos statuto nuostatas (išskyrus neigiamais motyvais ir savo prašymu), vaikas;
4.jis yra atlikęs nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą ar baigęs bazinius karinius mokymus.
idomu
Sveiki, norejau paklausti ar teisingai supratau egzaminų bei pažymio skaičiavimo metodika? Tarkim jei brandos egzaminas yra 32proc tai padalinus iš 10 ir dauginus iš 0,4 gaunama tik 1.28 na o jei yra metinis pažimys 7 padauginus iš 0.2 gaunama 1.4 tai negi septynetas yra geriau nei valstybinis egzaminas? Ačiū už kantrybe ir atsakymą.

Laba diena,

Iš 0,4 dauginamas tik lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzamino įvertinimo balas. Kitų mokymo dalykų egzamino įvertinimai, pateikti pagal šimtabalę skalę,dalijami iš 10 ir dauginami iš 0,2 koeficiento.
Agne
Laba diena,Jau pasiemiau siuntima tyrimams pas seimos gydytoja ir reik registruotis del CMEK. Turiu igimta sirdies 1 voztuvo nedideli prolabsa. esu Fiziskai stipri ir daug sportuoju. sveikata nusiskundimu neturiu jokiu, noriu stoti i Lietuvos Policijos Mokykla. Ar praleis mane , bent ismeginti praeiti sveikatos tyrimus.? Ar net nemeginti ?

laba diena,
Aišku, kad bandykite atlikti sveikatos tyrimus. Gal jūs pasveikote ir išvada bus teigiama.
Žavinta
Laba diena. Kreipiuosi į Jus, nes noriu pasidomėti dėl stojimo į policijos mokyklą. Šiuo metu dirbu užsienyje, bet vasarą planuoju sugrįžti ir norėčiau stoti į policijos mokyklą. Kada vyks stojimas ir iki kada reikia pateikti dokumentus ir prašymą?

Laba diena,

Norint mokytis Lietuvos policijos mokykloje jau gegužės mėn. reikėtų kreiptis į policijos įstaigą pagal gyvenamąją vietą, kur jums išduos siuntimą į Centrinę medicinos ekspertizės komisiją (Vilniuje)pasitikrinti sveikatą. Esant tinkamai minėtos komisijos išvadai ir, jei jūs esate nepriekaištingos reputacijos, išduos siuntimą dalyvauti atrankoje į Lietuvos policijos mokyklą, kuri vyks 2015 m. rugpjūčio 17-21 d.
Atrankos taisykles rasite: http://lpm.policija.lt/lt/mokymas/pirminis_profesinis_mokymas/Priemimas
Benask
Laba diena,

Norėjau paklausti, ar galima vienu metu mokytis ir Lietuvos Policijos mokykloje ir MRU viešojo saugumo fakultete? Policijos internetiniame tinkalapyje lyg ir skaičiau apie tokią galimybę. Ačiū.

Laba diena,

Reikia pasirinkti vieną mokymo įstaigą, jei jūs norite studijuoti M.Romerio universitete ir siekti aukštojo išsilavinimo, tai kam jums dar profesinis išsilavinimas?
Aurelija
Sveiki,
ar imanoma pereiti CMEK jeigu turiu truputi problemu su akimis, ar butu imanoma dirbti policijos vidaus tarnyboje baigus MRU VSF?

ir ar butina imti siuntima is komisariato tik is ten kur ateityje planuoji gyventi, tarkim as gyvenu dabar siluteje ir man patogiau butu imti siuntima is silutes, bet noreciau dirbti ir gyventi vilniuje, tai ar tureciau vaziuoti i vilniaus komisariata ir is ten gauti siuntima?

Laba diena,

Dėl sveikatos būklės sprendžia Centrinė medicinos ekspertizės komisija Vilniuje. Dėl medicininių tyrimų žiūrėkite: https://cmek.vrm.lt , kreipkitės į ten dirbančius specialistus.
Norint mokytis Lietuvos policijos mokykloje reikalinga sveikatos pažyma pagal I skiltį.
Baigus MRU VSF dirbti policijoje galima.
Baigus mokslą Lietuvos policijos mokykloje kursantai siunčiami dirbti į tą apskritį, iš kurios jie gavo siuntimą mokytis.
Kotryna
Lababiena. Ar dar galima stoti siais metais i LPM? ir nuo ko tai pradeti?
Laba diena, taip, galima stoti.
Norint mokytis Lietuvos policijos mokykloje reikia kreiptis į policijos įstaigą pagal gyvenamąją vietą, kur jums išduos siuntimą į Centrinę medicinos ekspertizės komisiją (Vilniuje)pasitikrinti sveikatą. Esant tinkamai minėtos komisijos išvadai ir, jei jūs esate nepriekaištingos reputacijos, išduos siuntimą dalyvauti atrankoje į Lietuvos policijos mokyklą, kuri vyks 2015 m. rugpjūčio 17-21 d.
Atrankos taisykles rasite: http://lpm.policija.lt/lt/mokymas/pirminis_profesinis_mokymas/Priemimas
Sveiki.
Sveiki, norėjau paklausti gal šiemet pakoregavot 100metrų bėgimo laiką, ar man taip tik atrodo?:)

Laba diena,

100 m rungties atlikimo laikas nekito. Kito manekeno tempimo rungties laikas.
Eva
Sveiki. Norėjau paklausti: esu baigusi 12 klasių jau, ir planuoju stoti šiais metais į LPM, tačiau neduoda man ramybės mano rezultatai, lietuvių valstybinis brandos egzaminas išlaikytas 24%, matematika A lygis 5, istorija egzaminas valstybinis 21%, o užsienio kalba B lygis 6. Ar yra šansų įstoti su tokiais įvertinimais? Prašau atsakykite, nes nežinau ką daryti, ar stoti apsimoka man ar ne. Ačiū už kantrybę ir atsakymus!
Laba diena,

Į jūsų klausimą neįmanoma atsakyti, nes nei jūs nei mokykla nežino kokius pažymius atsiveš kiti asmenys ir kaip stojamuosius egzaminus išlaikysite jūs, ar kiti pretendentai. Visi pažymiai bei gauti balai sumuojasi į bendrą stojamąjį balą.
zilviszz
Laba diena. Aš esu patekes į šauktinių sąrašą dėl karuominės, ar tai gali sutrugdyti man stoti į LPM šeis metais?

Laba diena,

Išsamią informaciją apie šaukimo tvarką ir eigą rasite interneto svetainėse www.kam.lt (skyriuje „Aktualu šauktiniams) ir www.karys.lt. Informacija teikiama tel. 8 800 12340 ir atvykus arba paskambinus į regioninius Karo prievolės ir komplektavimo skyrius.
Aurimas
Labas vakaras,
pernai praejau dokumentu patikrinima MVPK ir stojau i policijos mokykla,bet pritruko 4 balu ir nebuvau priimtas,o siemet vel kreipiausi i Marijampoles VPK del dokumentu patikrinimo ir manes nepraleido,motyvavo,kad as 2012m. padares keliu eismo pazeidima[lenkimas perejoje ir buvo atimtos teises savaite laiko kol sumokejau bauda] teistumo as neturejes.Skaiciau kad sios nuobaudows pasinaikina po metu.
Prasau paaiskinti ar tai del sios priezasties yra priekaistinga reputuacija?Aciu.

Laba diena,

Atrankoje į Lietuvos policijos mokyklą gali dalyvauti asmenys, gavę siuntimą iš apskrities vyriausiojo policijos komisariato ar kitos vidaus reikalų įstaigos. Ar išduoti asmeniui siuntimą sprendžia jau minėtų įstaigų vadovai. Apie nepriekaištingą reputaciją skaitykite Vidaus tarnybos statute.
Darius
Laba diena,

Norėjau paklausti, ar prisideda balas stojant jei žmogus yra baigęs 3 savaičių trukmės Bazinio kario savanorio įgūdžių kursą?

Laba diena, 1 balas pridedamas jei jūs atlikote nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą arba baigėte bazinius karinius mokymus.
Eligijus
Sveiki,
Dėl manekeno tempimo rungties. Ar bus galima jį apglėbti gulinti? ar reiks stovėti šalia ir kai tik bus duodas startas bus leidžiama jį apglėbti ir pasikelti?
Klausiu nes šiemest reiks jį pakelti nuo žemės, tai įdomu kaip, o čia svarbi kiekviena šimtoji sekundės. Ačiū už atsakymą. ;)

Laba diena, apglėbti ir pakelti manekeną galima tik po komandų "Dėmesio" ir "Marš".

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]