Dėl Priėmimo į LPM

LPM
Gabriele rašė: Laba diena, noriu paklausti jei iš fizinio patikrinimo iš manekene tempimo negausi taško o iš prisitraukti gausi ar toliau dalyvaujama atrankoje ar ne,? Ačiu už atsakyma!
Sveiki, kiekvienas pratimas turi būti įvykdytas. Jeigu neįvykdysite vieno pratimo, toliau negalėsitee dalyvauti atrankoje. Turite surinkti iš kiekvieno pratimo bent 1 tašką.
Rutaaaa
Sveiki kada zinosit ar bus papildoma atranka ?
LPM
Rutaaaa rašė: Sveiki kada zinosit ar bus papildoma atranka ?
Sveiki, preliminariai 08.16.
Eimantas
Sveiki, kur galima pasižiūrėti rezultatus ar priima mokytis į LPM? Ačiū už atsakymą :)
Tomas
Sveiki, ėjau atranką prieš ~7 metus ,dėja nepraėjau ,nes buvau bandęs marihuanos ir tą pasakiau CMEK metu, komisija patarė bandyt kitais metais , nes turėjo keistis įstatymas, norėjau pasiteiraut ar kas nors pasikeitė ir galėčiau bandyt stoti?
LPM
Tomas rašė: Sveiki, ėjau atranką prieš ~7 metus ,dėja nepraėjau ,nes buvau bandęs marihuanos ir tą pasakiau CMEK metu, komisija patarė bandyt kitais metais , nes turėjo keistis įstatymas, norėjau pasiteiraut ar kas nors pasikeitė ir galėčiau bandyt stoti?
Sveiki, dėl CMEK prašome kreiptis tiesiai į CMEK, jų komnpetencijos klausimųnekomentuojame. Internete suvede CMEK, rasite kontaktus. Tik primename, kad šiais metais dokumentų teikimas į vienerių mokslo metų trukmės programą jau pasibaigęs, vyksta atranka.
LPM
Eimantas rašė: Sveiki, kur galima pasižiūrėti rezultatus ar priima mokytis į LPM? Ačiū už atsakymą :)
Sveiki, https://lpm.policija.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/pirminis-profesinis-mokymas
Dominykas
Jeigu stoji į lpm ar reiks atitarnauti kariuomenei?
Dominykas
Jeigu stoji į lpm ar reiks atitarnauti kariuomenei?
Akvaaa
Sveiki o kaip jus manot bus papildoma atranka ar ne ?
LPM
Akvaaa rašė: Sveiki o kaip jus manot bus papildoma atranka ar ne ?
Sveiki, sprendžiant pagal pretendentų skaičių, maniome, kad nebus.
LPM
Dominykas rašė: Jeigu stoji į lpm ar reiks atitarnauti kariuomenei?
Sveiki, jeigu įstosite į LPM ir tada būsite pašauktas, tuomet ne, nereiks. Jeigu būsite pašauktas, tuomet negalėsite mokintis, teks baigti tarnybą.
Markas
Kada bus loginio atsakymai
LPM
Markas rašė: Kada bus loginio atsakymai
Sveiki, valandos bėgyje.
Benas
Ar šiandien bus 6 grupės fizinių normatyvų atsakymai?
Akvaaa
Sveiki , o daug zmoniu atkrito per šias kurios buvo dienas atrankos?
Evelina
Gavome šiandien atsakymus kas įvykdė kas ne, bet mano koduko visiškai nėra niekur.
LPM
Benas rašė: [/b]Ar šiandien bus 6 grupės fizinių normatyvų atsakymai?[/c][c][b]Evelina rašė: Gavome šiandien atsakymus kas įvykdė kas ne, bet mano koduko visiškai nėra niekur.
Sveiki, buvo vakar paskelbti.
LPM
Akvaaa rašė: Sveiki , o daug zmoniu atkrito per šias kurios buvo dienas atrankos?
Sveiki, yra atkritusių, tie, kurieįvykdė reikalavimus, visi bus motyvaciniame pokalbyje.
LPM
Evelina rašė: Gavome šiandien atsakymus kas įvykdė kas ne, bet mano koduko visiškai nėra niekur.
Sveiki, jeigu esate bendrabutyje, užeikite į 412 kab., jeigu ne bendrabutyje, pasukite nr. 870060046.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]