Dėl Priėmimo į LPM


LPM
Linaaa rašė: Sveiki o jei man psichologas penktadieni?
Sveiki, penktadienį paskutinė diena, kada galite registruotis į atranką nuo 10 iki 15 val. Pasiskambinkite 870060046 ir jeigu spėsite atvykti iki 15 val., tai spėsite užsiregistruoti.
Tadaas
Sveiki , o jei aš dar tik perejau CMEK , ir jei nespesiu apsilankyti pas pasichologa tai bus kokia papildoma atranka ar jau nebe ?
LPM
Tadaas rašė: Sveiki , o jei aš dar tik perejau CMEK , ir jei nespesiu apsilankyti pas pasichologa tai bus kokia papildoma atranka ar jau nebe ?
Sveiki, paaiškės po atrankos, t.y. po 08.12 dienos. Jei bus papildoma atranka, skelbsime LPM facebook puslapyje ir www.stokipolicija.lt. Jei nebus, neskelbsime.
Agnė
Sveiki, ar į 6sav trukmės testą įeina anglų kalbos žinių patikrinimas?
Lukas
Laba diena, ar į įvadinius mokymus gali pretenduoti tik tie asmenys, kurie turi aukštąjį teisės išsilavinimą ar tinka bet koks?
LPM
Agnė rašė: Sveiki, ar į 6sav trukmės testą įeina anglų kalbos žinių patikrinimas?
Sveiki, ne.
LPM
Lukas rašė: Laba diena, ar į įvadinius mokymus gali pretenduoti tik tie asmenys, kurie turi aukštąjį teisės išsilavinimą ar tinka bet koks?
Sveiki, daugiau info www.stokipolicija.lt. Tinka bet koks.
Lauraa
Sveiki , ar į įvadinius Kursus galėčiau stoti ? Baigiau 12klase
Lauraa
Sveiki , ar į įvadinius Kursus galėčiau stoti ? Baigiau 12klase
LPM
Lauraa rašė: Sveiki , ar į įvadinius Kursus galėčiau stoti ? Baigiau 12klase
Sveiki, tikrai ne. Pasiskaitykite reikalavimus įvadinio mokymo kursų pretendentams - www.stokipolicija.lt.
Rasa
Laba diena, jei nepavyks pereiti fizo ateinancia savaite, ar galima bus laikyt ji pakartotinai jei nuspresite daryti papildoma priemima? Ar tik manekena galima tempti 2 kartus ar visiem pratimams tai galioja? Taip pat noreciau su draugu buti tam paciam buryje, ar bus galimybe?
Rasa
Laba diena, jei nepavyks pereiti fizo ateinancia savaite, ar galima bus laikyt ji pakartotinai jei nuspresite daryti papildoma priemima? Ar tik manekena galima tempti 2 kartus ar visiem pratimams tai galioja? Taip pat noreciau su draugu buti tam paciam buryje, ar bus galimybe?
LPM
Rasa rašė: Laba diena, jei nepavyks pereiti fizo ateinancia savaite, ar galima bus laikyt ji pakartotinai jei nuspresite daryti papildoma priemima? Ar tik manekena galima tempti 2 kartus ar visiem pratimams tai galioja? Taip pat noreciau su draugu buti tam paciam buryje, ar bus galimybe?
Sveiki, fiziniam vertinimui turite ruoštis iš anksto. Kiekvieną pratimą galima atlikti 2 kartus. Nepraėjus vertinimo, toliau atrankoje nedalyvaujate. Dalyvaujant naujoje atrankoje, iš naujo keliausite visus procesus, tik CMEK galioja vienerius metus. Jeigu abudu praeisite atranką ir įstosite, tik po rezultatų paskelbimo galėsite prieiti ir priminti dėl buvimo viename būryje. Jeigu jūsų anglų kalbos lygiai kardinaliai nesiskirs, tokia galimybė yra. Detaliau gal4site paklausti po paskelbimo.
viktorija
sveiki norejau paklausti o anglu lygis tikrinamas istojus jau ar per istojima ačiu
LPM
viktorija rašė: sveiki norejau paklausti o anglu lygis tikrinamas istojus jau ar per istojima ačiu
Sveiki, taip, tikrinamas. Tikrinsime per stojimą. Informuosime.
Gabriele
Laba diena, noriu paklausti jei iš fizinio patikrinimo iš manekene tempimo negausi taško o iš prisitraukti gausi ar toliau dalyvaujama atrankoje ar ne,? Ačiu už atsakyma!
Ieva
Sveiki, ar yra koks rastu ar online testas pries stojima be: cmek, fizinio pasirengimo bei motyvacinio pokalbio? Ar galima gauti siuntima i cmek, jei yra matoma, kad nera i ivadinius kursus stojant butent 9men. vairavimo?
Meda
laba diena, dėl įvadiniu kursu, paskutinis etapas koks? testai ? ar kažką reikia mokytis jiems?
LPM
Meda rašė: laba diena, dėl įvadiniu kursu, paskutinis etapas koks? testai ? ar kažką reikia mokytis jiems?
Sveiki, pretendentai, kurie praeis visus procesus apie atrankos įvykdymą, bus toliau informuoti apie pačią atreanką ir atrankos etapus. trankos vykdymas yra iš 3 dalių: teisinių žinių testas, situacijos analizė ir motyvacinis pokalbis. teisės aktai bus atsiųsti tiems, kurie dalyvaus atrankoje įvykdę visus reikalavimus.
LPM
Ieva rašė: Sveiki, ar yra koks rastu ar online testas pries stojima be: cmek, fizinio pasirengimo bei motyvacinio pokalbio? Ar galima gauti siuntima i cmek, jei yra matoma, kad nera i ivadinius kursus stojant butent 9men. vairavimo?
Sveiki,prašome detalizuoti klausimą. Pasiskaitykite apie įvadinius kursus www.stokipolicija.lt įvadinio mokymo skiltyje. Jiems reikalaujamas vairavimo stažas.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]