Dėl Priėmimo į LPM


Benita
Sveiki, jeigu šiuo metu nesu Lietuvoje, bet domina informacija apie lpm, bet norint įeiti į puslapį blokuoja, kaip į jį patekti?
Ruta
Sveiki , o po psichologo reikia atvaziuot pas jus registracijai ?
LPM
Ruta rašė: Sveiki , o po psichologo reikia atvaziuot pas jus registracijai ?
Sveiki, jeigu norite dalyvauti atrankoje, tada taip. Neužsiregistruosite, nedalyvausite. Laukiame Jūsų.
Klausimas
Ar atrankos metu suteikia laisve pasirinkti begima 3km arba 1km vyrams?
Merlina
Sveiki, bėgti 1000m tai yra bėgti merginai 1 viena rata? Ir norėjau paklausti ar bėgant galima pavargus eiti ir tada toliau tęsti bėgima, ar būtina bėgti? O jei begi normalei nei per greit bet minimaliai ar užskaito ar ne?
Narat
Sveiki , ar atrankos komisija (paskutinis atrankos etapas) ilgai užtrunka? Nes turiu darbų tą dieną ir norėčiau susiplanuoti laiką ar užtruks iki 10min ar gali užtrukti ir kelias valandas? :)
LPM
Klausimas rašė: Ar atrankos metu suteikia laisve pasirinkti begima 3km arba 1km vyrams?
Sveiki, ne. Visi reikalavimai šio dokumento 3 priede. https://lpm.policija.lrv.lt/uploads/lpm.policija/documents/files/Atrankos%20%C4%AF%20LPM%20taisykl%C4%97s.pdf
LPM
Merlina rašė: Sveiki, bėgti 1000m tai yra bėgti merginai 1 viena rata? Ir norėjau paklausti ar bėgant galima pavargus eiti ir tada toliau tęsti bėgima, ar būtina bėgti? O jei begi normalei nei per greit bet minimaliai ar užskaito ar ne?
Sveiki, fiziniams vertinimams turite ruoštis iš anksto, kad galėtumėte įveikti nustatytus reikalavimus. Apie juos galote pasiskaityti -https://lpm.policija.lrv.lt/uploads/lpm.policija/documents/files/Atrankos%20%C4%AF%20LPM%20taisykl%C4%97s.pdf (3 priedas). Turite ne tik atlikti pratimą, bet ir tilpti į laikus pagal amžių. Iš kiekvieno pratimo turi būti surinktas ne mažiau 1 taškas. Pasistudijuokite reikalavimus.
LPM
Narat rašė: Sveiki , ar atrankos komisija (paskutinis atrankos etapas) ilgai užtrunka? Nes turiu darbų tą dieną ir norėčiau susiplanuoti laiką ar užtruks iki 10min ar gali užtrukti ir kelias valandas? :)
Sveiki, įvairiai. Susiplanuokite taip, kad visa savaitė skirta atrankai ir kad nereikėtų niekur skubėti.Pats pokalbis gali turkti nuo 10 iki 20 min., bet laukti pagal reitinhus galite ir pora valandų iki pokalbio.
LPM
Benita rašė: Sveiki, jeigu šiuo metu nesu Lietuvoje, bet domina informacija apie lpm, bet norint įeiti į puslapį blokuoja, kaip į jį patekti?
Sveiki, žinonme, kad iš užsienio nemato mūsų puslapio, parašykite į LPM mesendžerį, suteiksime informaciją.
Lauraaa
Sveiki o jei man rytoj CMEK, per kiek laiko gaunama ats ar tinkama ar ne
LPM
Lauraaa rašė: Sveiki o jei man rytoj CMEK, per kiek laiko gaunama ats ar tinkama ar ne
Sveiki, turėtumėte klausti CMEK, bet tai ne paskutinis žingsnis. Kada LPM gauna CMEK išvadą, siunčiamas pas psichologą, ir turi gauti psichologo išvadą. Tik tada gali atvykti registruotis į atranką, o 08.05 d. yra paskutinė registracijos diena, nuo 08.08 iki 08.12 prasideda pati atranka. Matome, kad nespėsite šiemet į atranką. š.m. rugpjūčio mėnesio pabaigoje paaiškės ar bus papildoma atranka, jei bus - galėsite pretenduoti iš naujo, CMEK galioja 1 metus. Jei nebus, galėsite dalyvauti kitais metais atrankoje.
Lauraa
O jei as pereinu cmek rytoj ir gaunu ats kad tinkama rytoj , tai dar yra šansu kad speciau . Ar ne ?
Lauraa
O jei as pereinu cmek rytoj ir gaunu ats kad tinkama rytoj , tai dar yra šansu kad speciau . Ar ne ?
LPM
Lauraa rašė: O jei as pereinu cmek rytoj ir gaunu ats kad tinkama rytoj , tai dar yra šansu kad speciau . Ar ne ?
Sveiki, išvados LPm negauta tą pačią dieną, plius neaišku ar Jus psichologas priims greitai, ir ar gausite išvadą iki 08.05. Negalime atsakyti už kitas įstaigas. Bandykite, o kaip bus, matysite.
Linaaa
Sveiki o jei man psichologas penktadieni?
Karinaaa
Sveiki , važiuoju pas psichologe ketvirtadieni tai yra šansu kad Spesiu ?
viktorija
sveiki, norejau paklausti kai fizini laikai po kiek žnoniu buna grupei? ir pirma begimas buna ar atvykus i sporto sale eiti ačiu.
LPM
Karinaaa rašė: Sveiki , važiuoju pas psichologe ketvirtadieni tai yra šansu kad Spesiu ?
Sveiki, penktadienį paskutinė diena, kai galite atvykti registruotis nuo 10 iki 15 val. kai išeisite iš psichologo, paskambinkite 870060046.
LPM
viktorija rašė: sveiki, norejau paklausti kai fizini laikai po kiek žnoniu buna grupei? ir pirma begimas buna ar atvykus i sporto sale eiti ačiu.
Sveiki, instruktažas bus pravestas Jums atvykus, paaiškinta kada kokie pratimai bus atliekami. Ištvermės pratimas atliekamas paskutinis. Grupėje iki 30 žmonių.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]